Post is pinned.Post has attachment
Toplamda 1.700.000 takipçili facebook 4 adet yemek tarifleri sayfalarımızda tariflerinizi paylaşmak istermisiniz?
Sayfamıza mesaj gönderiniz:
https://facebook.com/nurselinmutfagi1
Photo

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Aşağıdaki ayet ,islami isimle kurulan topluluklarda
salavatla,zikirler,dua ile namaz ile oruç ile cihadsız cennet vaat eden yalan paylaşımları,onları paylaşan yalancıları ve onlara inanan CAHİL SALAKLARI anlatıyor.
*
Mâide / 41
Ey Resûl! Kalpleri iman etmediği halde ağızlarıyle «inandık» diyen kimselerden MÜSLÜMANIZ DEDİKLERİ HALDE CİHAD ETMEYENLERDEN ve yahudilerden küfür içinde İSLAMDIŞI KÜFÜR İKTİDARLARI İÇİN koşuşanların hali) seni üzmesin. Onlar durmadan YALANA YALANCILARA KULAK VERİRLER CAHİLLERİN UYDURDUĞU CİHADSIZ CENNET VAAD EDEN YALAN PAYLAŞIMLARA İNANIRLAR ve sana gelmeyen (bazı) kimselere kulak verirler; kelimeleri yerlerinden kaydırıp değiştirirler. «Eğer size şu verilirse hemen alın, o verilmezse sakının!» derler. Allah bir kimseyi şaşkınlığa (fitneye) düşürmek isterse, sen Allah'a karşı, onun lehine hiçbir şey yapamazsın.CİHADSIZ CENNET YOK DESEN DE İNANDIRAMAZSIN Onlar, Allah'ın kalplerini temizlemek istemediği kimselerdir. Onlar için dünyada rezillik vardır ve ahirette onlara mahsus büyük bir azap vardır.
-
Âl-i İmrân / 142 Yoksa Allah içinizden cihad edenleri belli etmeden, islam devleti için cihad etmeden sabredenleri ortaya çıkarmadan İSLAM DEVLETİ İÇİN CİHADDA SABRETMEDEN cennete gireceğinizi mi sandınız?
Wait while more posts are being loaded