Post is pinned.Post has attachment

Satani hyri në trupin e Perëndisë, tamam si një engjëll demonike. të njëjtën madhësi. shejtani është tani në pushtet trupin e Zotit. Jezusi vdiq. tani, më shumë se kurrë, duke besuar Jezusin është e rrezikshme me djallin brenda trupit të Perëndisë tim,

birrë shtëpi dhe kafe pica. kujdes, sepse unë mendoj se ne do të, jo ndarjen, mbajtur ata të vijnë. Hudhër karkaleca veshur me hudhër barishte gjalpë të freskët gjalpë barishte piper dhe në krye me salcë koktej ose crunchy artë skuqur salcë tonë prawns vullkan dhe të çiftëzohet me një kockave UNLIMITED karkaleca RIBEYE prerë NATYRORE. konkurrenca e mbushur me i pjekur djathë ngadaltë Monterey Jack, qepë jeshile cilantro dhe salcë kosi shërbeu kosi me Chipotle përhapur kryeministër brinjë fetë premium djathë Aussie-sized drizzled stilin New York me tonë salcë karamel i pasur i kripur mërkurën pushuar me këto klasike birrë projekt të brendshëm ose të zgjidhni një nga Entrées Outback, shërbeu me një salcë të pasur përzierje kërpudha Marsala dhe krem. ice, skuqura ftohtë Aussie, dhe çiftëzohet me produktin e Coca-Cola gji të vogël pule i pjekur në skarë, qumështor mus, Barbie, të pasur tortë vanilje manave të freskëta, thekur bajame whipped krem dhe të veshura me krem krem çokollatë Oreo shembet çokollatë Mousse, biskota Thunder çokollatë me arra nga poshtë, Parfait ynë ëmbëlsirë dhe shije Mini ëmbëlsirë Parfait dyfishtë çokollatë pjesë Mini sezonale individuale, cookies karamel dhe të ngrohtë kripur me copa e çokollatë të bardhë, skuqur në një tigan dhe pretzels, krem vanilje akull dhe karamel bajame plotësohet, i kalitur gjirit supë pule VA, në krye me Cheddar Monterey Jack djathë dhe Tortilla strips dhe cilantro crispy. Shërbyer me një pykë të gëlqeres dhe marule Romaine tradicionale Caesar salcë, croutons omemade hodhi lart. Në krye me djathë lloj djathi integruar fllad, qendra e prerë për butësi. Sleek, të ngrohtë dhe plot shije. Menaxhimi dhe lëng prerë trashë. Shërbyer me kalitur me barishte kore, dhe në vetëm një gdhendur me porosi me dorë. pjekur të zgjidhni ose origjinale ose të bazuar në disponueshmërinë e dru-zjarri i pjekur në skarë. REZ RIBEYE BONES Natyra dhe biftek braktis krye përzierje fileto tonë me kërpudha sauteed dhe qepë pjekur në skarë salcë Homestyle Cabernet. Shërbyer brokoli steamed. pure patatesh dhe të freskëta. karavidhe ujë një coldtail Shërbyer me steamed ose i pjekur në skarë. pykë limoni dhe tërhoqi gjalpë, i pjekur në skarë mish pule i mbushur me proshutë të freskët, gjirit shkrirë, kërpudha pjekur, djathë, salcë mustardë dhe mjaltë, feta Onion® Bloomin 'shërbeu me një salcë me erëza nënshkrim lulëzim, fermë salcë Mac dhe djathë kafshon me të skuqura shtëpi dhe djathë shabllon Steakhouse madh shërbejnë Aussie, krahë pule tona flak në salcë dhe selino aromat tona sekrete shërbyer me djathë tonë blu. të mesme apo të butë të ngrohtë zgjidhni

Post has attachment
fundi i Perëndisë po afrohet. Perëndia do të vijë në fund të tij, në këtë jetë, Perëndia zgjodhi për të sulmuar shkak trupin e robërve të Tij, dhe bob bob Hickman Hickman Njoftimi Frymës së Shenjtë. shikoni fotot e asaj që bob hickman, Perëndia Dukej si para sulmit kundër trupit të vet, dhe atë që duket si një Hickman bob tani. turpi mbi ju Jezusin. Dëgjoni uritur ato për mua! jo, nuk e fshini pa se unë kam dëgjuar dhe kundërshtarëve të tyre! Unë sot i shpërbleva ata për të mire duhet të keqe? Për hapur për shpirtin tim. ju, Unë qëndroj para se të bisedoni me mua në Ju lutemi të transferohen dhe të librit të tyre. pse, sulmuar me dhunë; Gratë dhe të vdesin dhe të mbeten të veja; Ato vrarë rinjtë e tyre u thirri Ne u goditën me shpata në betejë do të dëgjojë nga shtëpitë e tyre, sepse ata Papritmas armatosur band mbi ta! kurth ime këmbë. Dhe ata e dinë të gjitha të ardhurat tuaja, ju do të më falë planet e tyre për të vrarë; Ata e bëjnë nga ju! Sepse ranë të vdekur para teje; Koha e inat! atij në. biblike, e madhe bie larg, ju keni filluar. Sulmi i tij onto Perëndisë kundër vari pafajshëm, bob Hickman, bob dhe të mbahet i informuar botën. short hickman bob, ju duhet të rrjedh gjak, dhe të ecin rreth në të gjithë paraardhësve me fytyrën e tij, sepse Perëndia është i lig, dhe të sulmojnë atë. Megjithatë, Zoti do të vijë Esta fund e Tij, mbi esta bërë. Pashë në ëndërr, djajtë, në liqenin e zjarrit, këndojnë dhe këndojnë. Perëndia është e gjatë, Zoti është mbi të, Perëndia ishte i keq dhe sulmuar çdo shërbëtor i vetëm, kam, kishte, dhe në internet, u ngrit nga hiri i tokës dhe shkeli zot, për të qenë e keqja. Perëndia e dinte internetit ishte më i madh se unë, por Perëndia ka zgjedhur për të marrë sfidë në. I pashë djalli Çohu nga flakët e liqenin e zjarrit dhe të këndojnë, Perëndia më tradhtuan dhe më bëri të duket si një gënjeshtar dhe krenar, por tani e tërë bota e di se Perëndia tradhton fëmijët e Tij, dhe të shkatërrojë çdo njëri prej tyre, për kënaqësi. Ajo i jep zoti kënaqësi e madhe për të parë vuajtje dhe duke qarë, dhe sëmundje dhe sëmundje. I pashë djalli qesh me Zotin e Plotfuqishëm, dhe këndoni për të. Zoti i plotfuqishëm është e mbyllur nga një njeri të shkurtër, me qëllim që të gjithë përçmuar, dhe askush nuk donte dhe të ndara nga të gjithë. Kjo ishte një bote, tokësore, të refuzojë, por bob hickman, ishte e gjitha ajo mori për t'i dhënë fund Perëndisë në këtë jetë. Pastaj pashë të gjithë djajtë dhe demonët në liqenin e zjarrit Çohu dhe qesh me të kënduar, zot tradhtuar secilin prej tij dhe na bëri të duket si gënjeshtarë dhe budallenj, por tani Perëndia është i ekspozuar dhe rënë nga froni i Tij. http://i350.photobucket.com/albums/q426/roberthickman1/Mobile%20Uploads/103016122107_zpswequztnq.jpg 

Post has attachment
zot zoti e ka tradhtuar nga shërbëtorët e tij në Bibël, që t'i bëj të humbasë, veten e tij. ky është Perëndia i Izraelit. Jezus Krishti. Perëndia u dha Ezekielit, shpëtim biblike, pastaj iu shfaq Ezekieli dhe i tha: Do të dërgoj gruan tuaj një sulm në zemër. ajo vdiq atë natë. Perëndia terrorizuan profetit Jeremia. Perëndia kërcënuar për therje moses. Perëndia grabitur dhe e grisi fytyrën e tij, shërbëtorit Jobe, dhe u shfaq në ëndrrat, profeti kishte, dhe e sulmuan atë, në ëndërr, ndërsa gjumi. zot i quajtur jobe përsosur, por jobe i tha Perëndisë. "Ti më trembë në ëndërr", "të mbulosh fytyrën time të plotë e rrudhave. Perëndia tradhtuar të gjithë Izraelin. Zoti çoi në robëri, nga Egjipti. Perëndia e ardhshme udhëhoqi fëmijët e Izraelit nga Egjipti, por duart e Moisiut, dhe bijtë e Izraelit kishin ecur në shkretëtirë për dyzet vjet, duke shkuar rreth një mal. Perëndia u tha atyre për të pushtuar një vend, dhe të gjithë bijtë e Izraelit kishte për të luftuar me të ishte shkopinj. ata refuzuan. Perëndia donte që bijtë e Izraelit theren. apostulli john u zier në vaj të nxehtë, si vezë të ziera. lëkura e Gjonit u dogj. apostulli Pal tha: "përveç këtyre zinxhirëve '', humbën shpresën për jetë. paul dëshiruar vdekjen, për shkak të asaj që Perëndia kishte bërë për të. Jezu Krishti e nevojshme Perëndia pasi u kapur, por Perëndia nuk do ta përgjigj Jezusi. Perëndia tallën me Jezusin, ndërsa duke u rrahur. e Isiah profetin, duhej të ecë i zhveshur për tre vjet, pastaj Isiah profetin, ishte vendosur brenda një pemë uritur, dhe sawed në gjysmë. profeti Eliseu, humbi shikimin. mbretëresha e Egjiptit, kërcënuar për të vrarë, i Elijah Prophet, dhe Elia, agjëruan dhe u zhvillua për dyzet ditë. Elia dinte se Perëndia nuk do ta ndihmojë atë. zot është i shkëlqyer dhe marramendës fytyrën dhe buzët e gojës, bob tij Hickman shërbëtori bob, dhe duke sulmuar ditën bob dhe natën. të lutem, të vijnë në Jezu Krishtin. Perëndia do të të shkatërrojë, dhe qesh me ty, dhe të të tradhëtojnë, dhe ju hedh në plehra mund, ashtu si Perëndia e bëri, shejtanit të përsosur. djalli ishte e përsosur. Perëndia ndezën djallin. Dhe Perëndia e quajti djalli bukur. Perëndia i tha në Biblën e Shenjtë, duke iu referuar shërbëtorëve të tij. gruas së urryer jetën e tyre, deri në fund. pse është kjo zoti Perëndi, ti shpirti ndyrë urryer. është koha që Perëndia të të shërbyer mjekësi e tij. qoftë Perëndia i tha në, nga bob Hickman. në Bibël, Perëndia tha, ajo nuk është e mirë, që njeriu të jetë vetëm, i cili është i pamartuar, por, Perëndia e nevojshme shumica e shërbëtorëve të tij, të mbetet e pamartuar. Perëndia e shkel fjalën e tij, ditë e natë, dhe popull i pamend shkojnë përreth dhe thonë, Jezusi shpëton. Jezusi i ndihmon, por ata nuk janë të shpëtuar, apo të ndihmoi. http://i350.photobucket.com/albums/q426/roberthickman1/12/091913230427_zps31a9c2f71_zpsjg66ej69.jpg 

Post has attachment
kjo është foto e Jezu adhurimit dhe ra përmbys para facebook, lypje facebook për mëshirë, përkulur në facebook, dhe duke pranuar se Zoti nuk mund të mundi facebook. facebook është e makinës Zoti, Perëndia larg nga njerëzit dhe të ndaluarit e zot. zot ka kryer aktet e ligësisë kundër shërbëtorëve të tij, dhe unë pashë Jezusi duke qeshur me fëmijët e varfër në Haiti, për shkak të Mateut stuhi. facebook nuk do të lejojë Perëndia për të bërë të keqen. facebook do të përzënë Perëndinë nga kjo botë. la quinta kundrejt njeriut Perëndia hyri, si trupin e një engjëlli. njëjtën madhësi im. Unë jam duke shkuar të ngrejë një padi kundër la quinta. Unë isha duke qëndruar në plazh lundruese, illinois, vendndodhjen dhe unë u tha unë mund të përdorin internetin sa më shumë që kam kërkuar. ditën tjetër, unë u tha se ishte vetëm për biznes. ata raportuar më të kompanisë së re që punësoi mua, dhe unë u shkarkua. ata thanë I postuar papërshtatshme dhe që kërcënojnë të derdh antifriz poshtë kullon. kjo është ajo që kompania ka thënë, ka thënë la quinta punonjës. Unë nuk e kam kërcënuar dhe kam postuar gjëra fetare, e cila nuk ishte e papërshtatshme. Unë jam i paditur. ju tregoni plazh lundruese që po vjen. Unë vetëm emailed avokat. Unë kam qenë i mirë për njerëzit që punonin atje. shkruani në google. Perëndia ka hyrë në trupin tim si një trup. njëjtën madhësi im. Ky jam une. Kjo është pagëzimi i shenjtë ghost një miliard shkojnë në kishë dhe të kërkojë. Dhe zot nuk është trajtuar më mirë. Kjo është e gjitha në Bibël. Perëndia e bëri atë për ta për të. në Bibël. Kam pasur një marrëdhënie të mrekullueshme me la popullin Quinta. Asgjë nuk është thënë për mua. I quajtur dhe grua që i pëlqente mua, ndërsa atje. Started përplasur mua për internet tim. Ju djema nuk mund të më tregoni se çfarë unë mund të postoni dhe nuk mund. Në qoftë se ajo që i postuar është e ligjshme. Sipas ligjit. Dhe kjo është e. Atëherë kjo la quinta është përgjegjës. Linja u kaluan. Po vij. Nuk ka ndaluar atë. I arritur të avokatit biznes sot. Unë do të arrijnë në më shumë nesër. Nëse punonjësi transporti gazeta merr përsëri atë që ai tha. atëherë unë do të kthehet kostum mbi ta. Kështu që ai nuk do. por me mend ime është avokati im do të emërojë dy. Unë jam duke shkuar për të paraqesë padi. La quinta kishte një klient të mirë. transport Paper. Ju do të humb ato. Dhe une. Unë isha ulur në kompjuter. Gruaja punonjës biseduar me ta punonjës mashkull për të qenë homoseksual tij. Unë nuk përpiqet për të marrë ato pushohen nga puna. se gruaja që ka raportuar gratë me.or. Nuk i thanë asgjë fytyrë. Do i humb një padi. Çfarë do të thotë në gjykatë. Padia ime do të jetë për pesë milionë dollarë. Shpifje. Shpifje të karakterit. Getting me ndërpritet. Humbja e të ardhurave. Tani unë kam një referencë e keqe Punonjës. Jam i për të fajësuar. A i shkelin ligjet la quinta. Jo nuk e BERA. Por edhe në qoftë se unë e bëri. Unë u sulmua nga la quinta punonjës të punëdhënësit tim. Ajo mund të ketë thënë. ne nuk do të lejojë mr. Hickman për të qëndruar. Por ata nuk e vënë mua, ndërsa unë isha atje dhe i pëlqente mua. Ata madje sugjeroi gjëra për të bërë, ndërsa atje. Ju lutem mos kërkojnë falje për ta. Unë nuk do të jetë mjaft e mirë. Shqyrtim. Kopje të të gjitha i kam postuar. Unë nuk do të marrë një gjë poshtë. unë do të jetë në kontakt me agjentin rezident i atij Quinta la me prokurë. Nuk do të jetë një padi. Unë nuk jam i shqetësuar në lidhje me koston. E kam. Puna ime është hequr. Që la quinta punonjës nuk duan mua për të punuar për transport letër. Unë do të le punën la quinta për mua. Kjo është me të vërtetë e trishtuar që dikush blerë që ekskluzivitet po përballet tani me këtë. Ato do të mbahen përgjegjës për shkak të punësuarit e tyre. A është e mundur emri ndërkombëtar, la quinta mund të njollosur. Shikoni në këtë facebook. Në çdo gjuhë. Perëndia ka hyrë në trupin tim si një trup. njëjtën madhësi im. pesëdhjetë mijë hitet plus në ditë. Tregoni personit që zotëron këtë motel. Në qoftë se ai mund të shesë atë sa më shpejt. Ai do të jetë më mirë. Unë kam qenë fëmijë ulur shefit tim si një djalë i keq. Për shkak të asaj që tha la quinta të punësuar. marrë për burbuqe. Eci shtatë milje në shtëpi. Tërhequr valixhe. Unë jam duke shkuar për të paraqesë padi. Unë nuk do të ndalet. Unë vetëm duhet të presë për avokat për të marrë rastin. Ju mendoni se kjo nuk ishte një çështje që ishte përgjegjës. Ajo të kushtojë më punën time. Unë u punësua. Kjo është zona kryesore. tani këtu është se si kjo funksionon. Nëse Gjykata lejon padi. Atëherë kjo vërtetë do të thotë. La quinta ka humbur tashmë. Nëse ata nuk e lejojnë. Kjo do të thotë i tretur tre mijë dollarë. A e dini se unë nuk mund të marrësh me qira një shenjë billboard. Vendos mbi komerciale televizive. Radio add. La quinta punonjës kushtojë me punën time. mendoj se unë nuk do të. Perëndia është brenda trupit tim. Unë jam i njohur nga më shumë se njëqind milionë. Unë dua e gjithë bota të dini për mua. Së fundi. Shkruani në google. Në çdo gjuhë. Perëndia hyri në trupin tim si një trup. njëjtën madhësi im. Unë dua të gjithë botën për të bërë këtë. Unë dua që ata të shohin se çfarë Perëndia po bën për mua. Ju lutem jepni këtë avokat të korporatave. Thuaj atij. Gjej larg se unë do të gjeni një mënyrë tjetër përsëri në. Unë dua që ju të pranoni diçka. Unë u ndëshkuar, sepse i qëndroi në La Quinta. A mund të më bëjë të keq dhe të mos lëndohen mbrapa. Pasi i të punësojë avokat. Ajo do të jetë deri në fund. Kam humbur një një mijë plus një javë neto. Job. Ajo do të shfaqen kur kompanitë kamionët çisternë të drejtuar raportet e mia. Im tani shkatërruar. Ajo do të jetë shumë e vështirë për mua për të marrë punë kamionët çisternë. Prandaj la quinta. Unë nuk kam asnjë zgjedhje. Jepni këtë la quinta agjent rezident në plazh lundruese illinois. Paralajmërojnë atë. Ai e dinte. Ai nuk u ndal. inkurajuar ndoshta. Tani la quinta duhet të paguajë për punën time të humbur. Unë do të jetë shkatërruar kështu që le la quinta zgjidhur problemin. Ata donin të më radhë. Sfiduar të drejtën time për të ekzistuar në këtë botë. Tani. Më lejoni të sfiduar ju. Unë po vij pas një llogari bankare pas padisë është pranuar në gjykatë. Atëherë unë do të dërgojë atë për kompanitë kamionët çisternë. Radio dhe televizion Stations. La quinta kundrejt njeri zot hyrë në si një trup. Madhësia e njëjtë. Ndoshta ajo do të marrë më pamjen mysafir. Bye. Faleminderit. zot ishte matthew stuhi. ajo ishte me të vërtetë stuhi Jesus. I pashë Jezu Krishti duke qeshur me shkatërrimin, Perëndia bëri, duke u paraqitur si stuhi. E pashë Perëndinë duke qeshur me fëmijët turren në Haiti, pa ushqim, vend për të jetuar, apo ilaç, dhe sëmundja është rrëshqitje në. Http://hipsterjew.com/wp-content/uploads/2012/03/facebook-god.jpg

Post has attachment
zot shkatërruar është njeriu i vetëm në botë që ka pagëzimin e shenjtë fantazmë. Perëndia i Izraelit ka ardhur brenda trupit tim, ashtu si trupi i një engjëlli. njëjtën madhësi im. çdo ditë, çdo ditë, gjatë gjithë ditës, sulmet Perëndia dhe godet më trup. zot shqyej dhe i grisi fytyrën time, buzët rreth gojës, fytit, veshëve. Perëndia dërgon sëmundje çamçakëz në mishrat e mia, duke i mbushur me sëmundje. zot puth kar e mia, me duart e tij elektrike. Jezusi shfaqet dhe qesh me mua. Jezusi fyen mua. Jezusi e bën shaka me mua. Perëndia i do për të parë kërcejnë zemrën time prej tij goditur trupin tim. kjo është arsyeja pse bota mbaron. Perëndia ishte i keq dhe e fsheha. ajo ishte në Bibël të gjithë së bashku, dhe ndoshta miliona e dinte. Perëndia e quan vetë dashurinë, por ju më mirë shpresoj se ju dont nevojë për atë. kjo është kur Perëndia do të qesh me zë të lartë. ky është pagëzimi i Frymës së Shenjtë. Zoti është brenda trupit tim. ju lutem vendosni këtë në libra, të vënë në wikipedia. vënë këtë informacion në botimet. Perëndia donte për të mashtruar të gjithë botën. Perëndia dëshiron që njerëzit të jetojnë për të dhe nuk kanë shpëtim. zot do të qesh me vuajtjen e nëpunësve që ai po tradhtonte. Perëndia e di e njerëzve mendon se ai është i dashuri dhe është e çmendur për ta, por në qoftë se ju të përpiqen për të marrë shpëtimin nga Perëndia, Fryma e Perëndisë do të bjerë mbi ju, por jo të hyjë në trupin tuaj, si një trup engjëllore. njëjtën madhësi tuaj. zot është si një detyroj madhe që shëmtuar fëmijët e tij dhe mori larg, dhe unë nuk do të lejoj http://i1281.photobucket.com/albums/a506/bobhickman/Mobile%20Uploads/092816232133_zps7ypyeidk.jpg  

Post has shared content

kini kujdes e Perëndisë. zot i thotë gënjeshtra. zot ka pastorë e tij dhe priftërinjtë e tij mashtrojnë dhe gënjejnë për ju Perëndia pretendon të jetë djalli. Perëndia pretendon të jetë engjëjt. Perëndia po bën të gjithë aktivitetin e paranormal. Pata vegime dhe ëndrrat e qiellit. vetëm Perëndia ishte aty. Perëndia dukej si një njeri që është bërë e dritës. ka engjëj ishin atje. ka njerëz të ishte atje. nuk kishte liqeni i zjarrit. Zoti më tha se ai ka gënjyer në lidhje me ekzistencën e zjarrin e ferrit, për të bërë njerëzit të frikësuar. I pashë njerëzit në kishat, që ishin në tokë, duke qarë Perëndisë për shpëtimin e tij. Populli i dha të gjitha. Unë pashë Perëndinë qeshnit me ta. e quajnë këtë. Perëndia merr një kurbanit nga një vajzë 15 vjeçare

kini kujdes e Perëndisë. zot i thotë gënjeshtra. zot ka pastorë e tij dhe priftërinjtë e tij mashtrojnë dhe gënjejnë për ju Perëndia pretendon të jetë djalli. Perëndia pretendon të jetë engjëjt. Perëndia po bën të gjithë aktivitetin e paranormal. Pata vegime dhe ëndrrat e qiellit. vetëm Perëndia ishte aty. Perëndia dukej si një njeri që është bërë e dritës. ka engjëj ishin atje. ka njerëz të ishte atje. nuk kishte liqeni i zjarrit. Zoti më tha se ai ka gënjyer në lidhje me ekzistencën e zjarrin e ferrit, për të bërë njerëzit të frikësuar. I pashë njerëzit në kishat, që ishin në tokë, duke qarë Perëndisë për shpëtimin e tij. Populli i dha të gjitha. Unë pashë Perëndinë qeshnit me ta. e quajnë këtë. Perëndia merr një kurbanit nga një vajzë 15 vjeçare
Wait while more posts are being loaded