Planuję założyć blog. Czy ktoś będzie tak uprzejmy i poświęci chwilę czasu by rozjaśnić mi jak to właściwie jest z obowiązkiem rejestracji tytułu prasowego? Szukałem oczywiście informacji w Sieci, jednakże informacje jakie znalazłem są ze sobą — w moim mniemaniu — sprzeczne.

Blog chcę prowadzić sam, przewiduję, że będzie aktualizowany częściej niż raz w tygodniu, na początku będę go prowadził na platformie Blogger. Jeśli potrzebne są jeszcze jakieś informacje to oczywiście uzupełnię.

Post has attachment

Post has attachment
O sporze pomiędzy Cinkciarzem i Walutomatem napisał Grzegorz Marczak na Antyweb, a w ślad za nim poszła Gazeta.pl. W obu tekstach - mimo mojego gościnne udziału w tym drugim - brakowało mi kompleksowego spojrzenia na sprawę , więc postanowiłem z problemem zmierzyć się na własną rękę.

Post has attachment
Google, Google pokaż rogi... ale najpierw usuń linki! Amerykański gigant przegrywa przed Europejskim Trybunałem Sprawiedliwości.

Post has attachment
Cześć, wystartowałem w tym tygodniu z moją nową stroną o jakże nieoczekiwanym tytule, zapraszam wszystkich zainteresowanych: http://techlaw.pl 

Post has shared content

Post has attachment

No, wreszcie coś dla normalnych ludzi ;).

Społeczność ma dotyczyć tego jakimi prawami rządzą się obecnie nowe technologie, czy raczej nowych zagadnień prawniczych, które przez nowe technologie się zrodziły? :)
Wait while more posts are being loaded