Post has attachment
Nowy filmik już na yt, w sam raz na piątkowy wieczór 😉 Tym razem zakupy jedzeniowe..dla niektorych przyjemnosc dla innych przykry obowiazek. Co kupuje dla mojej małej rodzinki, co wcinamy z apetytem i co ważniejsze ile to wszystko kosztuje? Wpadajcie koniecznie!!

Post has attachment
Opieńki duszone to potrawa wyśmienita więc zawsze traktuję ją po królewsku. 👑👑👑 W przeciwieństwie do innych grzybów opieńki nie rozpadają się podczas gotowania i duszenia. Pozostają chrupkie i smakują nieziemsko. Teraz mamy sezon na te grzybki więc do dzieła!! Jeśli i Ty tak lubisz opieńki łapka w górę :)
____________________
http://rytmynatury.pl/opienki-duszone/

Post has attachment
Pierwsze wrażenia, czyli?

DUMA I UPRZEDZENIE 😍😀

Jak wypadła adaptacja filmowa słynnego dzieła Jane Austen?🤔

Post has attachment

Post has attachment
W tym poście nie będzie śmieszków i żartów. Nie będzie pand i wzniosłych myśli. Ten post to podróż do przeszłości....

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Zapraszam na najnowszą recenzję :)

"Babilończycy budują wieżę, aby dotknąć Boga. Inteligencja i świadomość pewnego mężczyzny rozwijają się gwałtownie po zażyciu eksperymentalnego leku. Wybitna matematyczka przeprowadza dowód niweczący dotychczasowe osiągnięcia matematyki. Język obcej cywilizacji zmienia sposób myślenia językoznawczyni. Badacze poszukują słowa umożliwiającego stworzenie człowieka. Świat, w którym aniołowie objawiają się ludziom. Na jednym z amerykańskich uniwersytetów planuje się wprowadzić obowiązkowy zabieg, uniemożliwiający widzenie urody innych ludzi".

http://miedzysklejonymikartkami.blogspot.com/2017/10/303-ted-chiang-historia-twojego-zycia.html

Post has attachment
Jeśli lubicie naprawiać i przerabiać zniszczone rzeczy zamiast je wyrzucać lub jesteście fanami recyklingu - zapraszam Was co weekend na AKCJĘ:REPERACJĘ do Adzika! Również i Wy możecie pochwalić się swoim reperacyjnym projektem i w ten sposób zainspirować inne osoby do napraw i przeróbek! :)
Najciekawsze pomysły nadesłane przez czytelników zasługują na wyróżnienie w co miesięcznych podsumowaniach. Oto najnowsze z nich! ;)
Czyje pomysły zobaczymy w kolejnym podsumowaniu? To już zależy od Was! :D

#recykling #wyzwanie #zabawa

Post has attachment
Dzisiaj zapraszam Was na zdenkowane produkty chemii domowej. Jest wiele rzeczy, które moge Wam polecić z czystym sercem. Jeśli szukacie fajnych zapachów do domu, proszku do prania, produktów do zmywarki. Polecam również bardzo fajne woreczki do odpadków organicznych.
Wait while more posts are being loaded