Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Ким би ви хотіли бути?
-
votes visible to Public
Poll option image
25%
PR маркетолог
25%
75%
Маркетолог по рекламі
75%

Post has attachment
СВІТ МАРКЕТИНГУ: 15 цікавих фактів про рекламу

1. У бразильському місті Сан-Паулу повністю відсутня зовнішня реклама. Рішення позбавитися від банерів і вивісок було прийнято мером міста ще в 2007 році в рамках програми по боротьбі із забрудненням міста.

2. Найдорожча в світі реклама була створена компанією Chanel і обійшлася їй в 33 млн доларів, з яких 3 млн доларів отримала Ніколь Кідман, яка зіграла роль в цьому відеоролику.

3. Фармацевтичні компанії витрачають на маркетинг і рекламу в 2 рази більше коштів, ніж на проведення досліджень. 24 % прибутку від продажу йде на просування товарів і лише 13 % — на дослідження.

4. При створенні реклами будь-яких наручного годинника стрілки завжди встановлюють на 10 годин 10 хвилин або на 8 годин 20 хвилин. В першу чергу це робиться для того, щоб стрілки не закривали назва бренду. Крім цього, таке розташування стрілок зовні нагадує посмішку, тим самим налаштовуючи людей на позитивний лад.

5. Найчисленніша група рекламістів — маркетери, які просувають продукцію харчової промисловості.

6. Перший рекламний білборд був створений в Америці в 1900 році. Тоді ж американці вирішили розміщувати білборди вздовж автомагістралей та центральних вулиць.

7. 30-секундний рекламний ролик, показаний під час трансляції фінальної гри за звання чемпіона НФЛ Сполучених Штатів Super Bowl, коштував 3 млн доларів.

8. Діти-актори, які знімаються в рекламі товарів для дітей, зазвичай старше своєї цільової аудиторії. Рекламісти навмисно знімають більш дорослих дітей, щоб вони виступали в ролі зразків для наслідування для більш маленьких діточок.

9. Першою рекламою в письмовому вигляді вважають єгипетський папірус, що зберігається в Лондоні. Текст, зроблений на папірусі, повідомляє про продаж раба.

10. Вихід рекламного ролика компанії Dove «Еволюція краси» став першою вірусної сенсацією в історії сучасної реклами — тільки за одну ніч більше мільйона користувачів переглянули відео-ролик, що викриває закулісне життя фешн-індустрії.


11. Найдавнішу рекламу, висічену на кам'яному стовпі, вдалося знайти на руїнах давньоєгипетського міста Мемфіс. «Тут живу я, Мінос з острова Кіпр, з ласки богів наділений здатністю тлумачити сни за вельми помірну плату», — так виглядає напис, створена за 500 років до н. е.

12. Перший рекламний банер розміром 468 на 60 пікселів з'явився в онлайн-журналі Hotwired 27 жовтня 1994 року. Загадка саме такого розміру, який згодом став найбільш популярним розміром банерів, була гранично проста: саме стільки вільного місця залишилося на сторінці після розміщення всіх статей, і рекламу потрібно було розмістити на цьому просторі.

13. До 65 років кожна людина переглядає приблизно 2 млн рекламних відеороликів.

14. Щоб їжа в рекламі виглядала апетитніше, при зйомках використовують ненатуральну їжу. Так, наприклад, бульбашки в напоях створюють завдяки додаванню в склянку миючого засобу, розведеного водою; кубики льоду роблять їх акрилу, щоб вони не танули під час зйомок; їжу поливають спеціальним прозорим клеєм, щоб вона виглядала апетитніше.

15. Щороку компанії всього світу витрачають більше 500 млрд доларів на рекламу.
Photo

Post has attachment

Реклама в інтернеті

Давайте спробуємо дати коротке і зрозуміле визначення, що ж таке «інтернет-реклама». Усе просто – це будь-яка реклама, яка передбачає використання Інтернету як каналу для донесення маркетингових повідомлень потенційним клієнтам із метою подальшого їхнього візиту на сайт для здійснення продажів чи генерації лідів (заявок).

Із появою Інтернету і поширенням високошвидкісного доступу до нього серед населення фактично почався занепад реклами в тому вигляді, в якому вона була відома раніше. Хоча на ринках країн, що розвиваються (тієї ж України і Росії), ще далеко не всі її використовують, багато підприємців ще на етапі відкриття бізнесу вже розглядають цей маркетинговий канал як основний інструмент для залучення клієнтів.

Головна перевага реклами в Інтернеті – можливість швидкого донесення інформації про продукт або послугу цільовій аудиторії без географічних кордонів. Більше того, можливість чіткого орієнтування і вимірювання результатів дозволяють оптимізувати маркетингові бюджети і вибудувати оптимальний процес продажів.
Больше: http://lemarbet.com/ua/razvitie-internet-magazina/reklama-v-internete-8-osnovnyh-vidov-i-ih-osobennosti/
Photo

Post has attachment
Google запустила сервіс для маркетологів: можна легко створювати анімовану інфографіку https://cloud.google.com/data-studio/
Photo

Post has attachment
Будь в курсі: тренди маркетингу у 2017
Якими будуть тенденції маркетингу в 2017 році?


Як пише Koloro, ринок інтернет-реклами продовжує зміцнювати свої позиції. В Україні, з середини 2015 до травня 2016 року, частка смартфонів серед всіх мобільних пристроїв збільшилася в півтора рази – до 40% (в середині 2015 частка становила 28%). Мобільний інтернет-трафік також зростає.

Користувачі шукають інформацію в пошукових системах – 63% всього трафіку, на другому місці відео-контент – 21,3% соціальні мережі – 4,99%, месенджери – 2,04%. Український користувач споживає 1,2 ГБ даних на місяць, при середньому світовому показнику 1,4 ГБ. За прогнозами ця цифра буде продовжувати рости.Тренд №1: відео проти фотоконтенту

Текстовий контент здає позиції під натиском фото і відеоконтенту. У всьому світі відеоконтент лідирує в охопленні користувачів – 11,3%, фотоконтент на другому місці – 10,7, посилання – 9,4%, оновлення статусу – 5,3%. А дохід від реклами на YouTube піднявся до рівня доходів Google. Тенденція буде тільки зростати.

video-content-1

Тренд №2 Facebook та Snapchat – нове телебачення

Facebook і Snapchat – це нове телебачення, бюджети на рекламу в онлайн і офлайн сегментах скоро зрівняються. Традиційні медіа повільно здають позиції, за даними з США користувачі витрачають одну четверту свого медіа-часу на роботу з мобільними пристроями. Рекламодавці – лише одну восьму на рекламу для мобільних пристроїв. Частка Facebook користувачів зростає, як і частка смартфонів. Вкладення в рекламу для мобільних додатків на зразок Facebook і Snapchat є найбільш перспективними.

Facebook краще телебачення тим, що купуючи рекламу на телебаченні можна тільки здогадуватися, що аудиторії серіалу або телешоу подобається продукт. А Facebook точно знає, кому подобається продукт, їх друзів і людей, які схожі на шанувальників продукту.Тренд №3 Periscope – аудиторія тут і зараз

Додаток дуже швидкими темпами набирав трафік (це збіглося зі зростанням популярності відеоконтенту в останні роки). Цей майданчик можна використовувати не тільки в розважальних цілях, а й для реклами. Можливості які надає Periscope:
• клієнтський сервіс – спілкування зі споживачами, підвищення лояльності;
• запуск нового продукту і онлайн-конференція з цього приводу;
• онлайн заходи і тури – наприклад, при відкритті нового місця (кафе, галереї, коворкінг);
• інтерв’ю нового формату;
• маркетинговий вплив – огляди продуктів у лідерів думок, продакт-плейсмент, трансляція-процес. Ukrainian Film Distribution підчас роботи над озвученням “Панда Кунг-фу 3” використовували короткі трансляції з Periscope.Особливість Periscope в тому, що в реальному часі люди є спостерігачами, споживачами та учасниками одночасно. Саме відчуття причасності робить напрямок таким перспективним.
Photo

Post has attachment
Реклама і піар – у чому різниця?
Дуже часто у підручниках з реклами пишуть, що піар є частиною реклами, у підручниках з піару − навпаки. Де ж та тонка межа, яка відділяє рекламу від зв’язків з громадськістю?

Перш за все, функції реклами − повідомити потенційним покупцям про той чи інший товар і змусити його купити. Але відкрита реклама найчастіше безсила, коли постає питання іміджу компанії. Тут на арену виходять інструменти піару.

Щодо цільової аудиторії, на яку розрахована реклама − зазвичай це чітко обумовлена аудиторія потенційних покупців, натомість піар спрямований на ширшу аудиторію (приміром, на думку суспільства загалом), зокрема на такі специфічні групи, як працівники самого підприємства чи ключові фігури у тій чи іншій сфері бізнесу, представників сфери політики абощо.

Якщо компанія лише інструментами реклами здійснюватиме своє просування − навряд їй повірять, адже довіра до реклами не є високою. Ідеальний піар − це змусити інших говорити про компанію, залучити якомога більше незалежних джерел.

Хорошим прикладом є деякі бренди техніки. Чимало журналів та інтернет-видань самостійно публікують анонси технічних новинок, більшість з таких матеріалів не є замовними.

Особливістю реклами також є те, що від неї можна сподіватися на конкретний результат (збільшення продажів товару чи послуги), адже можна чітко розпланувати, де і як будуть розміщені рекламні повідомленням. Перед піарниками не ставиться мета збільшення продажів, радше − згадок про компаній чи товар у ЗМІ, надання рекомендацій (ефект сарафанного радіо), підвищення рівня довіри до компанії та її продукції тощо.

Сподіваємося, тепер ви точно зможете відрізнити рекламу від public relations, а на десерт пропонуємо переглянути ось цей цікавий ролик, що є яскравим прикладом грамотного піару.

Photo

Post has attachment

Post has attachment
Photo
Wait while more posts are being loaded