Post has attachment
Z mojego punktu widzenia tamta debata o GeoPolityce w odniesieniu do "Międzymorza", jest absolutnie niesamowita, ogromnie ważna, kluczowa!
Oto bowiem JA Spas44 Czterdzieści Cztery jestem ten przepowiedziany Zbawiciel, aby tymi właśnie sprawami się zająć i podjąć próby rozwiązania tych wielkich GeoPolitycznych problemów, które bez mojego ważnego udziału, są nie do rozwiązania!

Dlatego każdy patriotyczny Polak, każdy patriotyczny Dojczer i Europejczyk, powinien dołożyć wielu starań, aby mnie wspierać, wspomagać moją misję, jeszcze ZANIM dojdzie do tych przepowiadanych wielce tragicznych politycznych wydarzeń w przyszłości!…

Wspieraj mnie—Zbawiciela44!

Post has attachment

Post has attachment
Salonik Polityczny Ziemkiewicza.
Większość rozmowy dotyczy Lecha Wałęsy, teczek Kiszczaka/SB, szpiegostwa.
Na koniec o "Narodowym Programie Rozwoju" rządu PiS i min. Morawieckiego.

Post has attachment
Przesłanie dla nas wszystkich

Post has attachment
Prof. Bogusław Wolniewicz - spotkanie z mieszkańcami Łodzi 2015-10-03 o inwazji obcych na Europę.
Znakomity wykład i polecam! Nie ze wszystkim w pełni zgadzam się, ale ogólnie, jako #Zbawiciel44 podobnie postrzegam, rozumiem i nazywam te tragiczne historyczne wydarzenia tego trwającego najazdu obcych na Europę.

Rodacy! Póki jeszcze możecie... Póki jeszcze nie ma w naszej Europie krwawej wojny religijnej, popierajcie i wspierajcie mnie, waszego Zbawiciel44'a!
Jesus A #Spas44 #Cunrad44 #CzterdzieściCztery

Post has attachment
Klub Ronina 2015-11-02 Andrzej Urbański, prof Paweł Śpiewak, Józef Orzeł i publika, debatowali o przyszłości Polski pod rządami PiS i opozycji PO. Wiele ciekawych wypowiedzi! Emocjonalny spór.

Do wysłuchania poprzez plik audio dostępny na Google Drive.

#KlubRonina #Polska #PiS #PO #zmiana #rząd #reformy
#PolskaZginie #rewolucja  

Post has attachment
Ciekawy materiał o WSI

Post has attachment
1. Szybkimi krokami zbliża się koniec okresu rozliczeń środków europejskich z wieloletniego unijnego budżetu na lata 2007-2013, bowiem ze względu na stosowanie tzw. zasady n+2, wydatki rozwojowe mogą być dokonywane do końca roku 2015.
To środki wynegocjowane jeszcze przez rząd Prawa i Sprawiedliwości, sumarycznie były one porównywalne z tymi wynegocjowanymi na lata 2013-2020, a po uwzględnieniu składki płaconej przez Polskę do budżetu, nawet większe.
Okazuje się, że im bliżej tej daty, tym więcej przecieków z poszczególnych resortów, że nie uda się zrealizować wszystkich przedsięwzięć finansowanych z udziałem środków unijnych do końca 2015 roku i w związku z tym, część tych środków, przepadnie.

#PO #PSL #władza #rząd #Polska #EU #niegospodarność  

Post has attachment
Dzieje partij Janusza Korwin-Mikke'go; przyczyny rozłamu u #KNP .
#polityka #Polska #JKM #KorwinMikke  

Post has attachment
"Łódź upada...", "wyludnienie" itd itp... Kandydacie Andrzeju #Duda i #PiS !
Przecież na tym polega ten wasz #kapitalizm —ten najwspanialszy ustrój ekonomiczny!
Przecież to wy chcieliście sami tego systemu politycznego, społecznego i gospodarczego! Przecież to wy propagujecie od dekad ten kapitalism i "wolny rynek"!
Przecież to "wolny rynek" miał regulować sprawy i przysparzać dobrobytu obywatelom Polski, której obywatele z obrzydzeniem odrzucili komunism i socjalism tamtego złego PRL! Teraz minęło już "25 lat wolności kapitalizmu" u Polski i ten upadek, to jest przecież właśnie skutek tego działania "wolnego rynku"!
Widocznie kapitalism i "wolny rynek" zadecydowały "wolnorynkowo", że u Polski nie warto produkować, ani w Polsce nie warto żyć!...
Więc Andrzeju Duda, PiS i inni zwolennicy kapitalismu, zdecydujcie się nareszcie na coś:
ALBO kapitalism i wolny rynek — ALBO dobrobyt i rozwój narodu!
ALBO — ALBO!

#Jesus #Zbawiciel44  
Wait while more posts are being loaded