Post is pinned.Post has attachment
Täheke ja Hea Laps e-viktoriini 3. voor. Selles voorus selguvad finalistid (min 10 parimat paari, juhul kui on võrdsete punktidega, siis pääsevad ka nemad finaali).

Etteruttavalt olgu öeldud, et finaal toimub 10.aprillil ning on veebipõhine. Kasutame wizer.me keskkonda. Finalistidele saadetakse aprilli alguses ka osalemise juhend.

Küsimuste ja murede korral kirjutage julgesti :)

Post has attachment
Kuressaare Linnateatri mängukava

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
2017. aasta on Eesti laste ja noorte kultuuriaasta, mis väärtustab last ja noort nii looja kui ka publikuna. Teema-aasta tunnuslause on “Mina ka!”

Post has attachment
Silmaringi nutiviktoriin.

Selle viktoriini tulemusi kokku ei koguta, seega saab teha oma klassi õpilastega just sellises tempos ja nii mitu korda nagu soovite.

See viktoriin sarnaneb Kahootile, kus õpetaja on mängujuht ning õpilased mängijad, kuid mängu keskkonnaks on https://quizizz.com. Mängimiseks pole vaja kontot luua, aga kellel huvi selliste mängude loomise vastu, siis Google kontoga saab väga lihtsalt konto luua.
Sobib ka lastevanematega mängida (siis võiks kindlasti seadetes ajalimiidi alles jätta). Küsimuste korral kirjutage merle.lepik@salme.edu.ee

Post has attachment
Väga vahva leiutis koos autori ja presidendiga. Tõnis Reitalu Lümanda Põhikoolist!

Post has attachment
Ugala teater tuleb jaanuaris Kuressaare Linnateatrisse.

Post has attachment
Noorematel võimalus nukuteatrisse minna.

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded