Post has attachment
'Pivot Super Agent' recruitment, up to 2% commission. Join now and share BTC commission & 5,000,000 PVT each day. https://www.pivot.one/app/invite_login?inviteCode=asvfqh
Photo

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
ŚWIAT MALUSZKA KOLORY I
ŚWIAT MALUSZKA KOLORY I
wszystkiedobra.pl

Post has attachment

Hey! Great and easy bitcoin miner - get it here https://play.google.com/store/apps/details?id=my.miner.bitcoin

Just launch miner on your phone and start earn, without any efforts!Please use my referral code UZKCWX6IP7NZ

Join me!

Post has attachment

Post has attachment
Witam, chciałbym przedstawić wam w skrócie program do wydobywania BTC bez inwestycji własnych, inwestujesz tylko swój czas i to co zarobisz w programie.Program działa od lutego 2018 roku.Jest wiele pozytywnych opini na jego temat i potwierdzonych przelewów.


A więc program ten polega na tym,że zbieramy darmowe monety co godzinę tak jak w standardowych kranikach...i na tym kończy się podobieństwo i zaczyna się najlepsze.


Następnie za zarobione monety kupujemy budynek,najtańszy kosztuje 200 monet i warto od niego zacząć.Zakupiony budynek rozbudowujemy,czyli zwiekszamy moc wydobycia monet i zwiększamy swój poziom,maxymalny poziom tego najtańszego budynku wynosi 1200 i na pełnej mocy budynek będzie nam wydobywać ok 10800 monet na dobę ,nawet jak nie jesteśmy zalogowani. 600 monet to około 1000 satoshi,ta kwota może się nieznacznie różnić.


Takich budynków możemy mieć maksymalnie 9 sztuk,każdy nastepny kosztuje więcej ale ma większą moc wydobycia monet.


Co godzinę zbieramy również klejnoty,to jest taka wewnętrzna waluta dzięki której odbudowujemy swoje poziomy,ponieważ one wygasają po ok 3 miesiącach.


Jest też strategia,której obecnie używam,pozwala ona zarobić nawet 150% więcej monet...Chodzi o to, że gdy masz już swój pierwszy budynek to w ustawieniach przełączasz się na zarabianie klejnotów zamiast monet.Uzbierane klejnoty wystawiasz na sprzedaż w zakładce Marketpleace za mniej więcej taką cenę jaką tam znajdziesz.

Dla przykładu-jeśli wypełnisz np ankiete za 2448 monet to dostaniesz za nią około 67000 klejnotów a za sprzedaż tych klejnotów otrzymasz mniej więcej 5600 monet czyli zarobisz na tym ponad dwukrotnie,w przeliczeniu to jakieś 9000 satoshi,ankiety mogą być jeszcze lepiej platne lub też mniej.Pomysl sobie ile dni musiał/a byś klikać żeby tyle zarobić np w Coinpot albo w free bitcoin .....jak z mojego doświadczenia to okolo miesiąca a tu możesz zarobić tyle za 1 ankietę.Dlatego warto robić zadania i ankiety o ile są dostępne,bo dzięki temu szybciej rozbudujesz swoją kopalnie.

KOPANIE MONET JEST TAK SAMO WYDAJNE NA KOMPUTERZE JAK I TELEFONIE I NIE NISZCZY PROCESORA


Program ten wymaga cierpliwości i zaangażowania ponieważ żeby osiągać satysfakcjonujące wyniki trzeba najpierw poświęcić na to czas,każdy użytkownik tego programu zaczynał od zera  a teraz wiele czołowych użytkowników osiąga zdumiewajace wyniki nie osiągalne w innych kranikach.

Jeżeli szukasz programu w którym będziesz zarabiał(a) duże pieniądze od pierwszego dnia,to po prostu zainwestuj w drogi sprzęt do kopania ale jeżeli nie chcesz wydać ani grosza i jesteś osobą cierpliwa,to jesteś w stanie z czasem osiągnąć satysfakcjonujący dochód pasywny nie osiagalny w innych programach tego typu.
Najlepsi użytkownicy zarabiają nawet 39000(3,9$) monet na godzinę,24 godziny na dobę nawet jak nie jesteśmy zalogowani.

Jeśli jesteś zainteresowany/a i chciał(a)bys spróbować to zapraszam do pozostawienia komentarza,wszystko wyjaśnię i pomogę rozbudować kopalnie.
PhotoPhotoPhotoPhoto
09.11.2018
4 Photos - View album

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Oszczędzaj i inwestuj kupując adpacki za zarobione pieniądze wiekszając zysk.. $$$ https://adblast.org/r/stanleycrusoe
Wait while more posts are being loaded