Ahoj,
rád bych se zeptal místních fotografů, kteří fotí na iPhone (např. +Michal Fanta), jestli se ta investice "vyplatí" a nebo je tu něco srovnateleného (když se bavíme o mobilních telefonech a jejich foťácích) za méně peněz. Donedávna jsem fotil na LG Nexus 5 (byl firemní, takže jsem cenu řešit nemusel) a zvyknul si, že fotí slušně (viz např. poslední Fotomise a "mříže") a mám ho vždy po ruce (na drobné výlety jako běžky, běhání, atp. jsem nebral nic jiného a byl jsem spokojený). Se změnou práce ho již nemám k dispozici. Nabízí se varianta si ho koupit "znovu". Odrazuje mne však velikost a částečně cena, chtěl bych nějaký do velikosti 5 palců. iPhone 5s se dá sehnat do 10t. a to je můj fin. strop. U konkurence jsem našel např. Sony Xperia Z3 Compact, mimo foťák má lepší parametry, ale u iPhonu jsou zase dostupné přídavné objektivy. Dost možná jsem jen propadl Apple mánii. :-)
Starý telefon chci nahradit novějším stůj co stůj (takže této investici se nevyhnu), ale svou D90 všude s sebou ochotný nosit nejsem.
Předem díky,
b.

Post has attachment

Post has attachment
Souhrn KOLO online, nové fototéma na #odcloneno  
Tentokrát to bylo něco! :)

#fotocz   #foto   #fotografování   #focení   #fotomise  

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
#odclonenoFMvlivcloveka
Takový pěkný kopec to byl, než ho rozkopali :-)
Photo

Post has attachment

Post has attachment
#odclonenoFMprekrasa
Zase ta má příroda tentokrát s mraky :-)
Photo

Post has attachment
Profesionálně fotografuje více než 30 let. Mezi jeho klienty najdeme magazíny jako Vogue, Elle, GQ etc. Jeho fotografie jsou umělecké, erotické, surrealistické... bernadinistické. Více již teď na #odcloneno  

#fotocz   #foto   #fotografování   #focení  
Wait while more posts are being loaded