Ne ecim me hapin e kohes,,
See all
Members (77)
DIGITALB's profile photo
Anisa Beqillari's profile photo
Lo Na's profile photo
Petrit Kurtishi's profile photo
Dorjan Bregu's profile photo
Ardian Rrushi's profile photo
Arnis Demiri's profile photo
erjon hysa's profile photo
Kujtim Ahmeti's profile photo
Albert Muja's profile photo
Diona Nimani's profile photo
Alaa Said's profile photo
Bergin Agario's profile photo
Mira Kuci's profile photo
Chati Chilafi's profile photo
jamshkodran shkodra's profile photo
Mithat Ibraimi's profile photo
Vasillaq Papajani's profile photo
sokol drrasati's profile photo
David Selimi's profile photo
Adnan Masha's profile photo
Paul Hiller's profile photo
arben ismaili's profile photo
Ervis Capuni's profile photo

Stream

Join this community to post or comment

Petrit Kurtishi

Discussion  - 
 
Perfitoni nga OFERTA FESTIVE me 15% ulje ne paketat 12 mujore! (oferta eshte e vlefshme deri me date 31 dhjetor 2016)
www.ksamili.com
 ·  Translate
1
Add a comment...

Peja Shqiponjat

Discussion  - 
 
Pershendejte,pasi qe Kosova sivjet filloi garat per kualifikime ne Eurobasket, 2 klube do te marrin pjese ne FIBA Euro cup dhe 4 ne BIBL, si dhe ekipet kosovar kane bere perforcime dhe liga do te jete interesante, menojme se duhet ta kemi edhe nje emision special per basketboll. Dikur ishte ASIST-i i Agon Fehmiut. A mundeni me prodhu nje emision te ngjajshem. Jemi shume te interesuar me pas nje program si Asisti.
 ·  Translate
2
Add a comment...

Fisnik Gashi

Discussion  - 
 
Une deshta me kerku diqka nese komentatori eshte per italin nuk ka nevoj ton kohen me na tesh se po vrehet qe eshte simpatizus i Italianve ne euro 2016 let mundohet me kan pak korrekt kur komenton se nervo po na shkon .
 ·  Translate
1
Add a comment...

Dorjan Bregu

Discussion  - 
 
Pershendetje
1
Kujtim Ahmeti's profile photo
10 comments
 
Kam aparatin satelitor digialb jetoj ne franc po nuk po instaloj dot antenen (sacin)nuk i di kordinatat per ketu ne france mund te me ndihmoni nese ke te dhena flm
 ·  Translate
Add a comment...

Created by

TEKI GJOKA

Discussion  - 
 
Pershendetje,a'behet abonim I thjesht satelitor
 ·  Translate
1
Add a comment...

Drilon Zhubi

Discussion  - 
 
Pershendetje
une jam i interesuar per digitalb satelitor, une jetoj ne gjermani .
Si eshte e mundur un ta bej digitalb me statelit edhe sa kushton paketa 1 vjetore. nese eshte mundesi mem kontaktu neser ne kete numer (+49 176 24761197) .
Ju lutem per pergjigje ?
 ·  Translate
1
Add a comment...

Gjergji Keruti

Discussion  - 
 
Kam disa dite qe te gjithe kanalet me dalin bardhe e zi. Kam probleme me karten apo aparatin?
A mund te rregullohet?
Faleminderit.
 ·  Translate
1
Add a comment...