Post has attachment
Nawet najbardziej czarne charaktery zachowują resztki człowieczeństwa.

Post has attachment
Rok 2264, Mroczna Zima minęła. Średnie życie człowieka wynosi sto pięćdziesiąt lat. Ludzie posługują się mózgołączem, które zapisuje ich wspomnienia. Wiele prac wykonują roboty. Nie rozmawia się w pierwszej osobie. Liczy się społeczność, my, nie ja...
Recenzja książki "Nieskończoność".
http://kochaneksiazki.blogspot.com/2017/08/nieskonczonosc.html

Post has attachment
Co sądzicie o debiutanckiej powieści Anthony'ego Ryana - "Pieśń Krwi"? Według mnie, pomimo pewnych mankamentów, warto po nią sięgnąć. Zapraszam do lektury recenzji.

Post has attachment
Na początku nie byłam zachwycona, ciągnęło się i czytało powoli, ale gdy minęłam połowę książki, nie mogłam zatrzymać się nawet na moment. Książka pochłonęła mnie.

http://www.bookparadise.pl/2017/07/dziedzictwo-ognia-sarah-j-maas.html

Post has attachment
Demon, zemsta, masakra i element historyczny. Przez chwilę poczułem się jakbym wsiadł do wehikułu czasu i znowu czytał horrory na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku.

Post has attachment
20th Century Fox znowu to zrobili - stworzyli znakomite kino rozrywkowe. Po "Loganie" przychodzi czas na "Wojnę o planetę małp", zdaniem naszego recenzenta to być może najlepszy blockbuster roku:

http://www.mechaniczna-kulturacja.pl/2017/07/recenzja-filmu-wojna-o-planete-map.html

#recenzja #warfortheplanetoftheapes #planetoftheapes #sciencefiction #apes #ceasar #andyserkis #film #kino

Post has attachment
Jeśli podobali Wam się "Królowie Dary" Kena Liu albo po prostu szukacie dobrej fantastyki w orientalnym klimacie, to warto sięgnąć po drugi tom tego cyklu - "Ścianę Burz". Zapraszam do lektury recenzji.

Post has attachment

Post has attachment
Finałowy tom znakomitej trylogii Margaret Atwood. Lektura obowiązkowa.

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded