Post has attachment
http://birturkbirirlandali.blogspot.com.tr/

Küçük kırmızı arabam ford fiesta (98 model) ile ilgili ben de kendimce review yazdım. Eşine, hanımına, kendine
almak isteyenler için okuması eğlenceli olacaktır:)

Post has attachment
Küçük kırmızı arabam ford fiesta (98 model) ile ilgili ben de kendimce review yazdım. Eşine, hanımına, kendine almak isteyenler için okuması eğlenceli olacaktır:)

http://birturkbirirlandali.blogspot.com.tr/

Post has attachment
yeni ford fiesta;
Ford Fiesta yenilenmiş modern tarzını günün en ileri teknolojileriyle bir araya getiriyor; tıpkı yepyeni bir akıllı telefon gibi... Ve gününüzü en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiş pek çok teknolojik özelliği size sunuyor. 
Örneğin, Fiesta ile sunulan sunulan Ford SYNC sayesinde Türkçe sesli komutlarla USB ya da MP3/iPod® aygıtınızdan bir müzik parçasını seçebilir veya Bluetooth üzerinden sisteme entegre cep telefonunuzdan çalabilirsiniz. Sistem, yalnızca sesinizi kullanarak telefonla arama yapmanıza ve gelen çağrıları yanıtlamanıza olanak tanır. Aileniz ve arkadaşlarınızla iletişiminizi yoldayken de sürdürebilmeniz için yazılı mesajlarınızı bile size sesli olarak okur. 
Sahip olduğu yenilikçi teknolojiler sayesinde Fiesta her yolculuğunuzda size güvenli, rahat, zevkli ve eğlenceli bir seyir sunuyor. 
Fiesta'yı daha yakından tanımak için test sürüşü randevusu alın. Ya da tasarımı, sürüş deneyimi, performans, güvenlik ve emniyet, teknik özellikler ve donanım özellikleri hakkında bilgi edinin.

Ford Fiesta'ya en uygun indirim, kredi ve faiz imkanlarıyla sahip olmak için güncel satış kampanyamıza göz atın!
Ford Fiesta sahibiyseniz, satış sonrası hizmetler için bağlantılara tıklayarak Ford Fiesta yedek parça ve Ford Fiesta servis bilgilerini öğrenin. İhtiyaç duymanız halinde servis randevusu formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca Ford yetkili servislerinde yüksek teknolojiyle, eğitimli personel tarafından, Ford orijinal yedek parçalar kullanılarak yapılan ekonomik servis hizmeti Ford Motorcraft hakkında bilgi alın.
Photo
Photo
2015-04-29
2 Photos - View album

Post has attachment
yeni mondeo;
Şık ve modern tasarımı; olağanüstü performansı ve ileri teknolojileriyle işte karşınızda Yeni Mondeo... Tüm rakiplerini gölgede bırakacak kadar iddialı!

Uzun yenilikler listesinde Ford Dinamik LED ön far teknolojisi de yer alıyor. Yeni Mondeo’nun “Akıllı farları”, direksiyonun çevrilmesiyle birlikte döner ve virajların ardını görmenizi sağlar. Geleneksel ampullerin yerine son derece verimli LED lambalar kullanır, aynı zamanda sekiz farklı aydınlatma seçeneği sunar. Böylece, aracınızın farları çevre koşullarına bağlı olarak farklı biçim ve yoğunlukta aydınlatma sağlar.
Dikkat çeken bir diğer yenilik de Hava Yastıklı Arka Emniyet Kemeri’dir. Arka koltukta bulunan bu benzersiz sistem, yolculara yepyeni bir koruma düzeyi sağlar.
Yeni Mondeo’nun tasarımı, performans ve verimliliği, sürüş deneyimi, güvenlik ve emniyeti hakkında daha fazlasını keşfedin.
Photo

Post has attachment
yeni ford courier;

Kullanışlılık, geniş alan ve yakıt ekonomisi istiyorsunuz. Konfor, tarz ve teknoloji arıyorsunuz. Ama bütün bu özellikleri, alması ve kullanması bütçenize uygun olan bir ticari araçta bulabilir misiniz? 
Akıllı bir ticari araçsa, evet: Tourneo Courier. 
Bu kompakt, ferah araç, dört kişi için yeterince iç hacim sağlar; ayrıca tüm eşya ve yükleri rahatlıkla taşıyabilir. Esnek koltuk yapısıyla iç alandan en iyi şekilde yararlanabilir, akıllı eşya bölmeleri ve özellikleri sayesinde tüm eşyalarınızı kolayca düzenler ve yerleştirirsiniz. 
Sahip olduğu teknolojiler arasında, telefon görüşmelerinizi ellerinizi kullanmadan yapmanızı sağlayan Ses Kontrollü Ford SYNC de bulunur. Ford SYNC sistemi gelen yazılı mesajlarınızı bile size sesli olarak okuyabilir. 
Seçiminiz, ister tutumlu 1.5L veya 1.6L bir dizel motor; ister ödüllü, verimli 1.0L EcoBoost benzinli motorumuz olsun, piyasadaki yakıtı en tasarruflu kullanan araçlardan birine sahip olacaksınız. 
Kompakt ve şık, esnek ve ekonomik, ayrıca becerikli özellik ve teknolojilerle dolu: Ford Tourneo Courier’de bir ticari araçta aradığınız özellikleri fazlasıyla bulabilirsiniz. 
Tourneo Courier'i daha yakından tanıyın; tasarım, sürüş deneyimi, performans ve verimlilik, emniyet ve güvenlik özellikleri ve modellerini keşfedin.
http://www.ford.com.tr/ticari-araclar/tourneo-courier
Photo
Photo
2015-04-29
2 Photos - View album

Post has attachment
yeni ford connect;

Yeni Ford Tourneo Connect, tamamen farklı bir ticari araç. O, akıllı bir ticari araç. 
Akıllı, çünkü çok yönlü: Tourneo Connect'te beş kişi rahatça seyahat edebiliyor. Üstelik çeşitli koltuk konfigürasyonları sayesinde ihtiyaç duyduğunuz tüm bagaj ve ekipman alanını oluşturmanız çok kolay. 
Akıllı, çünkü gelişmiş dizel motor seçenekleriyle tatminkar bir performansın ve sıradışı bir yakıt ekonomisinin keyfini sürebilirsiniz. Gelişmiş dizel motorlar 4,4l/100km'ye varan muhteşem bir yakıt tüketim performansı sunuyor. 
Akıllı, çünkü Tourneo Connect bir dizi olağanüstü teknolojiyle birlikte geliyor. Basit sesli komutlar vererek telefon görüşmeleri yapmanıza ve çalan müziği kontrol etmenize imkan veren Ses Kontrollü Ford SYNC'ten çift bölge kontrollü dijital klimaya; her bir teknoloji hayatınızı daha da kolaylaştırmak için tasarlandı. 
Üst sınıf bir ticari araçtan bekleyeceğiniz birçok özellik ve konforun yanı sıra özgün tasarımı ve dayanıklı olacak şekilde hazırlanan malzeme kalitesini de düşünürseniz, Tourneo Connect sizin için de akıllı bir seçim olacaktır.
Yeni Tourneo Connect'i daha yakından tanıyın. Tasarım, sürüş deneyimi, performans ve verimlilik, güvenlik ve emniyet, gövde tipi/yük kapasitesini ve modelleri keşfedin.
Photo
Photo
2015-04-29
2 Photos - View album

ford connect teyp  kod sorunu ;

iyi günler iyi forumlar. geçenlerde akünün kutup başları söküldüğü için 2007 model connect'imizin teyibi kod istemeye başladı. malumunuz bizde nasrettin hoca misali ya tutarsa misali bir kaç kod girdik ve bunların hiç biri de tutmadı :) şimdi teyp ekranın da error code yazısı çıktı ve herhangi bir rakam giremiyoruz. bunu akü kutup başları sökülerek tekrar halledebiliriz ama asıl mesele teyibin kodu :) model ve part numarasını yazıyorum yardımcı olabilecek arkadaşlar veya abilere şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum. saygılar iyi forumlar.
 
model no:   TB-9123T
part no:      6T1T-18C838-AA

Post has attachment
yeni ford kuga;

Ford Kuga yepyeni 1.5L EcoBoost motor ile gelen otomatik şanzıman seçeneği, akıllı teknolojileri, akıllı 4x4 çekiş sistemi, sportif dış tasarımı ve geniş iç hacmi ile bir SUV araçtan beklentinizi yeniden belirleyecek. 
Akıllı Dört Tekerlekten Çekiş sistemi her türlü yol ve arazi koşuluna hemen uyum sağlıyor, 
Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi düşük hızlarda çarpışmanın önlenmesi için otomatik fren uyguluyor, 
Ford SYNC sistemi yazılı mesajları sesli okuyor, aynı zamanda ellerinizi kullanmanıza gerek kalmadan müziği yönetmek, telefon görüşmelerinizi yapmak gibi pek çok işleme olanak sağlıyor. 
“Akıllı Bagaj Kapağı"; segmentinde ellerinizi kullanmadan bagaj kapağını açıp kapatmayı sağlayan "akıllı bagaj kapağı" özelliğini sunan ilk marka olmaktan da gurur duyuyoruz. Elleriniz doluyken bile kolayca yönetilen bu sistemde yapmanız gereken, ayağınızı tamponun altına götürerek hareket ettirmeniz. Bagaj kapağı açılacak ya da kapanacaktır. 
Sahip olduğu daha birçok yenilikçi özellik ile Yeni Kuga bir SUV (Spor Arazi Aracı) araçtan beklenen tasarım ve teknolojiyi yeni bir boyuta taşıyor. 
Yeni Ford Kuga'nın Tasarım, Sürüş Deneyimi, Güvenlik Düzeyleri, Performans ve Verimlilik, Teknik Özellikler ve Donanım Özelliklerini keşfedin.
Photo
Photo
2015-04-29
2 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded