אפשר להעלות כבר את פרק 3??😴😅

Post has attachment
אני מהדק את האחיזה שלי ברצועת התיק ונאנח בכבדות. כמה זמן עוד אני אצטרך לחכות לה? כבר עבר רבע שעה ואני נשבע שעוד רגע אני אקפא פה למוות. "אלי!" אני צועק, בועט אבן קטנה בעצבים. "אני באה!" היא צועקת לי בחזרה ואני שומע את צעדיה המהירים כשהיא יורדת במדרגות. כעבור כמה שניות היא נעמדת לצידי בחיוך גדול,למה היא כל כך שמחה לעזאזל? "את חייבת להתחיל להתארגן יותר מהר.." אני אומר לה "מה שתגיד, מר עצבני" היא נותנת לי מכה קטנה בכתף וצוחקת. "מה השעה כבר?" אני שואל אותה ותוך כדי שולח את ידי לתיק כדי להוציא את הפלאפון. "שיט" אני מסנן "חמישה לשמונה,אנחנו הולכים למות." •~•
אני נכנס לתוך הכיתה מתנשף יחד עם אלי שעומדת מחוייכת מאחורי. מבטו העצבני של המורה ננעץ ישר בי, אני משתדל להביט בעניו,להראות שלא אכפת לי מה הוא חושב על העניין. "כנסו בשקט" הוא אומר,נשמע בקולו שהוא מנסה להרגע. אנחנו נכנסים מלווים במבטיהם של תלמידי הכיתה. מה הבעיות שלהם? שיעיפו את המבטים המזדיינים שלהם. אלי מנופפת לכמה תלמידות,שמחזירות לה הרמת גבה ומסבבות את מבטם ללוח. אני מחליף מבט איתה,רואה איך היא משתדלת להשאיר את החיוך. אני מחפש בעניי שולחן ריק וכעבור כמה רגעים מבין באכזבה שאני כנראה לא אשב ליד אלי בזמן הקרוב. אני מרגיש את ידה על כתפי ומסתובב אליה "אני הולכת לשבת ליד מייק" היא לוחשת לי, מחייכת וניגשת לשולחן של תלמיד ג'ינג'י מנומנם. "נרי,שב. אתה מפריע לנוף שלי." אני שומע את קולו של רוי,אותו הקול שמצליח לעצבן אותי בכל פעם מחדש. אני מסתובב אליו וצוחק בגיחוך "הנוף שלך?" אני מרים את גבתי לעברו "אתה מתכוון לדבר הזה שקוראים לו התחת של המורה?" הוא מרצין ותופס בחוזקה את העט שבידו,אני צוחק. המורה נשען לאחור על הלוח "תמצא כבר מקום,נרי." הוא אומר לי. אני מרים ידיים בכניעה ומתיישב ליד בחור מטולטל. "אז זה לא היום שלך.." הוא אומר לי ומחייך בחביבות,אני נאנח בתשובה "לא,לא ממש.".
Photo

Post has attachment
היי אנשים~ זה סיפור שאני כותב ואשמח לשמוע ביקורות והערות♡
אשמח אם תפרסו את העמוד♡
התעוררתי בצרחה, כשאשר גוש של פרווה נחת על ידי המדממת, ''בבןן זוננה חתול מעצבןן!!'' צרחתי עליו כשדמעות עומדות בעיניי ואני נאבק בהן, כל בוקר חייב להתחיל כך.
חתול מעצבן. שקופץ על היד המדממת שלי,
התיישבתי לאט והפנתי את הראש שלי, כדי לסמן עוד יום מחיי האומללים,
ראיתי הכל מטושטש, פתחתי וסגרתי את עיניי שוב ושוב, עד שראיתי בבהירות, מסומן משהו בלוח שנה.
היום הראשון ללימודים..?
מה..? לעזאזל.
Photo

Post has attachment
מה אתם עושים?
אני יכול לנחש.
צוחקים עלי, נהנים.
מתעלמים ואז משחקים כאילו אכפת לכם ממני
Photo

Post has attachment
אם יש משהו שלמדתי, הדבר הכי גדול, זה שלעולם אנשים לא יחזירו לך אהבה,
לא משנה כמה תנסה, זה לעולם לא יקרה,
אתה תתאהב באנשים ההפוכים ממך, עם דעות לגמרי מנוגדות, אתה תתאהב באנשים שהם בדיוק כמוך, לא משנה מה, הם לא יחזירו לך אהבה,
בהתחלה הם יראו קצת, ישלחו לבבות, ואולי גם יגידו שהם אוהבים, אבל בסוף יקרה אותו דבר, ריב, ניתוק קשר, ויתייחסו אלייך בקרירות או שבכלל לא יתייחסו.
Photo
Wait while more posts are being loaded