Post has attachment

Вам сумно вечорами? Пропонуемо Вам 10 впливових книг про освіту:
1. Pierre Abelard (Пьер Абеляр) - Histoire de mes catastrophes (История моих бедствий)
2. John Locke (Джон Локк) - How to raise a gentleman (Как воспитать джентельмена)
3. Jean-Jacques Rousseau (Жан Жак Руссо) — Emil, ou sur l'éducation (Эмиль, или о воспитании) (1762)
4. Johann Pestalozzi (Иоганн Песталоции) -
Hur Gertrude lär sina barn (Как Гертруда учит своих детей) (1801)
5. Herbert Spencer (Герберт Спенсер) - Education, mental and physical (Воспитание, умственное и физическое) (1861)
6. Louisa Alcott (Луиза Олкотт) - Small women (Маленькие женщины) (1869)
7. Maria Montessori (Мария Метессори) - La casa del bambino. Metodo della pedagogia scientifica (Дом ребенка. Метод научной педагогики) (1909)
8. John Dewey (Джон Дьюи) - Democracy and education (Демократия и оброзование) (1916)
9. Paulo Freire (Паулу Фрейре) - Педагогика угнетенных
(Pedagogy of the oppressed) (1968)
10. Иван Иллич (Ivan Illich) - (Освобождение от школ) (1971)

Post has attachment

Post has attachment
Сталий розвиток відноситься до моделі людського розвитку, в рамках якої використання ресурсів спрямоване на задоволення людських потреб з одночасним забезпеченням сталості природних систем та навколишнього середовища, щоб ці потреби могли бути задоволені не тільки для нинішнього, а й для майбутніх поколінь.
Сталий розвиток вимагає чіткого підходу до використання ресурсів. Такий підхід пов'язаний з нашою здатністю розумно використовувати, створювати і фінансувати ресурси, що становлять основу нашої економіки.
Ключові світові події в формуванні моделі сталого розвитку
1972 – Стокгольмська конференція з навколишнього середовища, де представники 113 країн провели першу всесвітню зустріч з проблем навколишнього середовища.
1983 – створення Організацією Об'єднаних націй Всесвітньої комісії з навколишнього середовища і розвитку (комісія Г.Х. Брунтланд). Комісія закликала до нової ери економічного розвитку, безпечного для навколишнього середовища, і визначила поняття сталого розвитку: «Людство здатне зробити розвиток стійким – забезпечити, щоб воно задовольняло потреби сьогодення, не піддаючи ризику здатність майбутніх поколінь задовольняти свої потреби».
1987 – доповідь комісії Брунтланда «Наше спільне майбутнє», в якій були викладені попередження про необхідність зміни способу життя і діяльності людства, щоб запобігти подальшому погіршенню природного середовища.
1992 – успішне проведення Зустрічі на вищому рівні та Конференції ООН з навколишнього середовища і розвитку в Ріо-де-Жанейро (Бразилія). На зустрічі були присутні глави і високопоставлені представники 179 урядів, які прийняли п'ять документів – дві заяви про принципи і план основних дій з метою всесвітнього сталого розвитку:
Декларацію з навколишнього середовища і розвитку, 27 принципів якої визначають права і обов'язки країн у справі забезпечення розвитку і добробуту людей;
«Порядок денний на XXI століття» – програму досягнення сталого розвитку з соціальної, економічної та екологічної точок зору;
Заяву про принципи, управління, захисту та сталого розвитку всіх видів лісів, життєво необхідних для збереження всіх форм життя і забезпечення економічного розвитку;
Конвенцію про зміну клімату – з метою стабілізації концентрації газів, що викликають парниковий ефект в атмосфері, до екологічно допустимих рівнів;
Конвенцію про біологічне різноманіття, що вимагає від усіх країн збереження біологічного різноманіття всього живого.
Конференція також закликала всі країни прийняти національні стратегії сталого розвитку.
На Конференції була створена Комісія ООН зі сталого розвитку для забезпечення ефективної подальшої діяльності щодо здійснення рішень Конференції, а також для зміцнення міжнародного співробітництва та більш раціонального використання міжурядових механізмів прийняття рішень з обліку питань навколишнього середовища та розвитку і для аналізу ходу здійснення Порядку денного на XXI століття на національному, регіональному та міжнародному рівнях.
1994 – проведення глобального екологічного форуму «Міста і сталий розвиток» в Манчестері. Демонстрація перших «Програм сталого розвитку» великих міст світу. Проведення конференції «Довкілля і здоров'я» в Гельсінкі. Затверджено План дій по здоров'ю навколишнього середовища для Європи (EHAPE) та запропоновано розробити узгоджені національні плани дій по досягненню здоров'я довкілля (NEHAPs).
1996 – проведення глобального екологічного форуму «Habitat – II» (Навколишнє середовище) у Стамбулі (Туреччина).
1997 – підведення перших підсумків Ріо - 92 на Нараді «Ріо + 5». На жаль, підсумки п'яти років виявилися не втішні: результати виконання «Порядку денного XXI століття» відставали від планованих.
Проведення міжнародної наради «Стале будівництво». Ухвалення рішення про розробку стандартів сталого проектування і будівництва (проектування і будівництва екологічних об'єктів, які гармонійно взаємодіють з природним середовищем).
1998 – форуми за підтримки ООН «Людина у великому місті XXI століття» Москва (Росія) та «Здорове середовище міста» Мадрид (Іспанія).
1999 – глобальний форум «Здорова планета» Лондон (В. Британія).
2000 – Саміт Тисячоліття ООН, на якому 189 держав світу, у тому числі й Україна, затвердили Декларацію Тисячоліття ООН, яка є зобов’язанням досягти Цілі Розвитку Тисячоліття до 2015 року, однією з яких є забезпечення сталого екологічного розвитку (Ціль 7).
2002 – Всесвітня зустріч на вищому рівні зі сталого розвитку у Йоханнесбурзі, результатом якої стали: Йоханнесбурзька декларація зі сталого розвитку
2012 – Конференція ООН зі сталого розвитку «Ріо+20», на якій були обговорені проблеми «зеленої» економіки, сталого розвитку та подолання бідності. Основним результатом Конференції стало затвердження Підсумкового документу Конференції «Майбутнє, якого ми бажаємо» , який серед іншого поклав початок роботи по формулюванню комплексу цілей сталого розвитку і розробки програми дій в галузі сталого розвитку на період після 2015 року.
2015, 25 вересня – Саміт зі сталого розвитку в Нью-Йорку, на якому було схвалено Порядок денний в сфері розвитку на період після 2015 року, який включає 17 глобальних цілей та 169 завдань зі сталого розвитку. Нові цілі та завдання мають комплексний характер і забезпечують збалансованість всіх трьох компонентів сталого розвитку: економічного, соціального та екологічного.
Photo

Post has attachment
5 фільмів які замотивують Вас та Ваших дітей до вдосконалення занань:
1. "Зачетный препод" (2013)https://www.youtube.com/watch?v=7xW0brtdStk
2. "Безумные преподы" (2013)https://www.youtube.com/watch?v=-Cts_DLow_k
3. "Университет монстров" (2013)https://youtu.be/VbiCneaEQjY
4. "Город героев" (2014) https://www.youtube.com/watch?v=KMrZhkNm2Jo
5. "Общество мертвых поэтов" (1989) https://youtu.be/_ihVXaIlfJo

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded