19 Ağustos 2015 Çarşamba, 09:22
Tweetle
Ana Sayfa > Genel > Bekarlığın avantajları
Bekarlığın avantajları

Henüz bir ilişkiye hazır değilsiniz ya da aradığınız aşkı bulamadınız… O halde bekar olmanın getirdiği avantajların tadını çıkarın.
40-yillik-bekar.jpg
Çevrenizdekiler, hayatınızda biri olmadığı için yalnız ve mutsuz olduğunuzu düşünebilir. Onlar sizin halinizden gayet memnun olduğunuzu bilmiyor.

Evet, harika bir ilişki, mutlu bir aile hayatının getirdiği birçok mutluluk da var. Ama “neden şu an” diyorsunuz, değil mi? Bekar olmanın avantajlarını yaşamak varken…

Siz onlara kulak asmayın, bekarlık gerçekten de sultanlık…

İşte bekar olmanın getirdiği avantajlar:

Arkadaşlarınız ve ailenizle daha fazla kaliteli zaman geçirirsiniz: Arkadaşlarınız ve ailenizle daha çok zaman geçirerek, onlar hakkında daha çok şey keşfedebilirsiniz. Çılgın partileri ya da özel aile toplantılarını kaçırmak zorunda değilsiniz. Ayrıca, arkadaşlarınız ve ailenizle çok zaman geçirdiğiniz için kıskançlık yapacak biri de yok hayatınızda.

İstediğiniz zaman flört edebilirsiniz: Flört etmek bekar olmanın en büyük avantajlarından biridir. Kendinize ayıracağınız daha çok zamanınız olduğu için, yeni ve ilginç insanlarla tanışma şansınız da artacak. İstediğiniz kişiyle istediğiniz yerde ve zamanda flört edebilirsiniz.

Rahatsız edici alışkanlıklarla uğraşmak zorunda kalmazsınız: Eşinizin veya sevgilinizin sizi rahatsız eden alışkanlıklarını ya da davranışlarını tolere etmek zorunda değilsiniz. Kendi kafanıza göre takılıp, sadece kendi istediğiniz şeyleri yapma şansınız var.

Hayallerinize ve amaçlarınıza odaklanabilirsiniz: Hayatınızda biri olmadığı için, kendi kariyerinize daha fazla odaklanabilirsiniz. Eğer bir hayaliniz varsa, yalnız olmanın avantajını kullanıp ona ulaşmak için çalışabilirsiniz. Ayrıca, evde bekleyen birinin endişesi olmadığı için işte daha fazla zaman geçirerek daha verimli çalışıp terfi edebilirsiniz.

Aktiviteler ve eğlence için daha fazla zamanınız olur: Bekar olmanın diğer bir faydası da, yeni bir hobiye başlamak veya her zaman yapmak istediğiniz bir şeyi yapmak için şansınızın olması. Spor salonuna gidin ya da yeni bir dil öğrenin. Zamanınızın kontrolü sizin elinizde ve istediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Kendinizi daha iyi tanıyabilirsiniz: Yalnız olmak, size kendinizi geliştirmek için zaman verir. Bu zamanı değerlendirerek, gerçekten kim olduğunuzu ve ne istediğinizi keşfedebilirsiniz. Ayrıca, yalnız geçirdiğiniz süre içerisinde, nasıl biri ile birlikte olmak istediğinize karar verebilirsiniz.

Henüz bir ilişkiye hazır değilsiniz ya da aradığınız aşkı bulamadınız… O halde bekar olmanın getirdiği avantajların tadını çıkarın.
Wait while more posts are being loaded