Post has attachment
تلاش گروه علمی و پژوهشی همیار بر این است که بتواند دانشجویان و کلیه پژوهشگران را در زمینه ارتقاء سطح علمی پایان نامه ها و مطالعات علمی آنها یاری کند
Photo

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

انجام پایان نامه مهندسی شیمی
موسسه تهران تز از سال ۹۲ و با تشکیل یک دپارتمان تخصصی جهت انجام پایان نامه های گروه مهندسی شیمی اقدام به ارائه خدمات و مشاوره انجام پایان نامه به دانشجویان این رشته نموده است .

برای انجام پایان نامه مهندسی شیمی میتوانید با مراجعه به صفحه ثبت سفارش درخواست های خود را برای ما ارسال کرده و منتظر تماس کارشناسان دپارتمان مهندسی شیمی تهران تز بمانید.

به هر اندازه بتوانید درخواست های خود را با توضیحات کاملتری تکمیل کنید سرعت بیشتری در روند بررسی خواهیم داشت .

انجام پایان نامه ارشد مهندسی شیمی
دانشجویان گرانقدر کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی شیمی میتوانید با اطمینان خاطر از توانایی موسسه درخواست های انجام پایان نامه ارشد مهندسی شیمی را برای ما ارسال نمایید .

موسسه تاکنون با بیش از ۷۵ پایان نامه انجام شده مهندسی شیمی در مقطع کارشناسی ارشد و ۱۵ پایان نامه دفاع شده در مقطع دکتری کارنامه روشن و درخشانی را در طول حدود ۳ سال داشته است.

انجام پایان نامه ریاضی
با افتخار و به پشتوانه همکاری با جمعی از فارغ التحصیلان نخبه دانشگاهی در کلیه گرایش ها و مقاطع تحصیلی موسسه تهران تز اعلام میدارد که آمادگی دارد تا شما دانشجوی گرانقدر را در امور مرتبط با مشاوره و انجام پایان نامه ریاضی , انجام پروژه دانشجویی ریاضی یاری رساند.

بر اساس اصولی که موسسه بر مبنای آنها فعالیت میکند و نیروهایی که با ما همکاری میکنند خدمات ارائه شده در زمینه های انجام پایان نامه ریاضی , انجام پروژه ریاضی , نگارش مقاله و ترجمه مقاله ریاضی بصورت تضمینی و با پشتیبانی کامل تا جلسه دفاعیه موفق ارائه میشوند.

انجام پایان نامه ارشد ریاضی
در مقطع کارشناسی ارشد موسسه ارائه و انجام پایان نامه و رپوژه های دانشجویی تهران تز با اسفاده از ژورنال های بین المللی روز و موضوعات ویژه آماده ارائه خدمات و همکاری جهت انجام پایان نامه ارشد ریاضی را داراست .

از اینرو دانشجویانی که در کارشناسی ارشد هریک از گرایش های زیر مجموعه ریاضی تحصیل میکنند میتوانند با اطمینال از توانایی نیروهای موسسه خدمات مورد نیازشان را از ما دریافت نمایند .

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded