Post has shared content
W duchu chrześcijańskim jak co roku, zapraszamy wszystkich zainteresowanych dobrą zabawą na Ostatkowy Bal Charytatywny bezalkoholowy, który odbędzie się 08.02.2015 r. na Zamku Królewskim w Niepołomicach o godzinie 17.00

W zabawie weźmie udział fundacja: "Poza Horyzonty Jaśka Meli" w krótkiej prezentacji, podczas jednej z przerw kawowych. 

W cenie biletu, na czas zabawy, nasza wypożyczalnia zapewni dla każdego z gości, karnawałowy strój dworski wraz z dodatkami.
Jest możliwa rezerwacja kostiumów wcześniej przy ul. Kremerowskiej 7 w Krakowie od poniedziałku do piątku w godzinach od 11.00 do 18.00 w soboty od 11.00 do 14.00.

Oprócz świetnej zabawy tanecznej (będzie możliwość nauki menueta, poloneza, polki i innych tańców dworskich), kelnerzy serwować będą dwa ciepłe posiłki, "zimną płytę", ciasto i napoje bez ograniczeń. W trakcie biesiady przy stolikach, odbywać się będzie równolegle aukcja biżuterii dworskiej, z której całkowity dochód zostanie przekazany na zakup protezy nogi dla Kamila - mieszkańca Niepołomic. 

Serdecznie zapraszamy do udziału osoby, które chcą się Dobrze! bawić. Bal poprowadzą profesjonaliści - wodzireje, małżeństwo: Beata i Marcin Mądrzy. 
Cena biletu: 150 zł od osoby.
Wait while more posts are being loaded