Post has attachment
Jako hudebníka mne toto zcela uchvacuje mít si možnost nastavit vlastní odposlech tož to by byla papačka

Post has shared content

IMPORT BANKY V SHIPARD

Nově nainstalovaná verze SHIPARD umožňuje načítat bankovní výpisy ve formátu ABO (GPC) tedy např. KB, RB a ČSOB týká se to tedy většiny současných zákazníků PULS (COMSYS, SKIVER, Etming, Forterra a On-Line). Dokonce je možno importovat textový výpis, který posílá RB emailem pro soukromé (nefiremní účty). Zaškolení do importů pro zájemce proběhne příští týdnu specializovaným HangOut školením

Post has attachment
CLIENT SHIPARD V TESTOVACÍ VERZI PRO ZAŘÍZENÍ ANDROID

http://pkgs.shipard.com/android/e10.client.E10-0.1.1.apk

Vyžaduje android 4.x. Zatím to není v Google Play, musí se to nainstalovat ručně (stáhnout výše uvedený odkaz a pustit - pokud se to nepustí samo).

Pro instalaci je potřeba povolit v Nastavení --> Zabebezpečení -> Neznámé zdroje (Povolit instalaci aplikací z neznámých zdrojů).

Zdroj: Shipard.com

Post has attachment
Tak to jsem zvědavý zda se tento způsob placení uchytí i na naší úrodné Hané. Obchodníci jsou už vyučení s poplatky za běžné terminály platebních karet a platit 2,5% za vrácení peněz z MOBITO na běžný účet asi nikdo chtít nebude a mít ho jako hlavní bankovní účet se asi neodváží. 

Post has attachment
Už týden bojuji s převodem osobního certifikátu z XP na Win7/64 až mn to donutilo v pracovní době volat na hot-line PostSignum, probojovat se přes sadu návodů jak volat správnému IT oddělení ale výsledek se kupodivu dostavil. Více viz můj stručný postup

Post has attachment

Post has attachment
TISK OBÁLEK - ŠTÍTKŮ NA ŠANONY A POD
Osobně mám rád, když jsou šanony úhledně popsány, tak, že i z dálky je vidět v regálu, komu patří, co obsahují za který rok a jaké doklady. Věšina mého okolí buď na šanon nenapíše nic nebo to rychle "odfákne" nějakým nečitelným klikihákem. Tohle by mohlo být řešení pro ty co mají podobný problém, že Petro ?

Post has attachment
Papírový tablet ?

Post has attachment
SUPERFAKTURA.CZ od 1.4.2013 OSTRÝ PROVOZ

Pokud patříte mezi OSVČ nebo malé firmy, kde je nosná fakturace, přehled o stavu uhrazení Vašich faktur a operativních nákladů a stav zásob bez zbytečného opruzování příjemkami a výdejkami a na zbytek máte svoji účetní je pro Vás SUPERFAKTURA.CZ jedinečné řešení.

Vyzkoušejte 30 dní zdarma na tomto odkazu. Při testování se můžete na nás i touto cestou obrátit a vše konzultovat
Wait while more posts are being loaded