Post is pinned.Post has attachment
Hej! Zaglądaliście do zakładki z motywami na blogspocie? Wraz z wiosną pojawiły się 4 nowe, darmowe szablony na bloggera. Każdy w 5 wariantach z możliwością dostosowania pod siebie. Przetestujcie i dajcie znać jak Wam się podobają. Tagujcie swoje posty #BloggerStyle - więcej info w wątku: http://forum.blogowicz.info/topics105/4-nowoczesne-szablony-na-bloggera-zmien-wyglad-swojego-blog-vt10933.htm #blogger #blogspot #templates #szablony #HTML

Cześć wszystkim. Czy zauważyliście na waszych wordpressowych blogach kłopot z pojawiającymi się adresami z "replytocom"? To ma jakiś związek z komentarzami. Pojawiają się nowe adresy url na których powielana jest treść danego wpisu. Przyznam, że nie do końca wiem jak prawidłowo się tego pozbyć. :)

Hej, od prawie dwóch miesięcy prowadzę bloga i chciałabym dodać "zobacz także / polecane posty", które wyświetlałyby się pod opublikowanym przeze mnie postem na podstawie etykiet.

linkwithin nie wchodzi w grę.

Czy ktoś mógłby polecić jakis prosty skrypcik, którego mogłabym użyć? Zależy mi, żeby linki były z grafikami.

Hej, ma ktoś z was konto na zBLOGowani.pl?
Mój blog od dłuższego czasu jest w kwarantannie. Pisałam na maila podanego na stronie, ale od wczoraj nie otrzymałam odpowiedzi. Miał ktoś kiedyś taki problem?

Hej! Mam nadzieję, że ktoś mi jeszcze odpowie tutaj zważywszy na to jak dawno temu pojawił się ostatni wpis :< tak więc.. po dodaniu posta bez zdjęcia, automatycznie dodało mi się w miniaturce (link do posta, który udostępniłam) zdjęcie dodawane dużo wcześniej w innym poście. Nie mam pojęcia gdzie to zlikwidować, a chciałabym by ten post tak jak wcześniej inne był zwyczajnie z miniaturką bez żadnego zdjęcia. Z góry dziękuję za wszelkie informacje :)

Witam niedawno założyłam bloga, chciałabym się zapytać jak wyśrodkować nagłówek i zedytować gadżet o mnie tak by było większe zdjęcie, a nie takie małe?
Z góry dziękuję za pomoc!

Post has attachment
Męczą Cię ciągłe zmiany w kodzie? Wykorzystaj zmienne bloggera żeby ustawić wielkość obrazków w gadżecie popularne posty po swojemu i rozwiąż problem rozmazanych miniatur na dobre. Instrukcja: http://url.blogowicz.info/popularposts-thumbnail-size #blogger #blogspot #popularposts #instrukcja #tutorial
Photo

Cześć!
Od kilku - kilkunastu dni mam problem z ładowaniem postów roboczych lub utworzeniem nowych postów oraz nowych stron na blogu.
Otwieram zapisaną wersję roboczą wpisu, nic nie mogę edytować, nie pojawia się tekst tylko szare pole, a na górze widnieje żółta ramka z napisem "Ładuję...".
No i tak sobie ładuje kilka minut, po czym albo się w końcu załączy, albo ja się poddam, albo wyskoczy błąd.
Czy ktoś ma podobny problem i jakoś sobie z nim poradził?
Z góry dziękuję za odpowiedź!

Mam blog na bloggerze. Zrobilam rozwijane menu, natomiast w mobilnej wersji teraz zniknęło calkiem. Czy coś pokrecilam? No i nie wyswietla mi wpisów z jednej kategorii w menu, chociaż moin amatorskim okiem ścieżka jest poprawna. Będę wdzięczna za spojrzenie fachowym okiem

Witam.
Czy ktoś może wie, co zrobić, żeby wyświetlała się data przy każdym poście? Czasami publikuję dwa posty dziennie, a data widnieje aby na jednym z nich. Niby drobnostka, ale byłabym wdzięczna za odpowiedź.
Wait while more posts are being loaded