Post is pinned.Post has attachment
Hej! Zaglądaliście do zakładki z motywami na blogspocie? Wraz z wiosną pojawiły się 4 nowe, darmowe szablony na bloggera. Każdy w 5 wariantach z możliwością dostosowania pod siebie. Przetestujcie i dajcie znać jak Wam się podobają. Tagujcie swoje posty #BloggerStyle - więcej info w wątku: http://forum.blogowicz.info/topics105/4-nowoczesne-szablony-na-bloggera-zmien-wyglad-swojego-blog-vt10933.htm #blogger #blogspot #templates #szablony #HTML

Post has attachment
Platforma Onet.blog zamyka swoją działalność w obsłudze blogerów. Tam założyłem swój blog i niedługo (2018) miałem obchodzić swoje 10 lecie.
Jestem trochę zagubiony, bo nawet nie przymierzałem się do przeprowadzki.
Teraz gdy podano termin szukam nowego miejsca dla siebie. Nie wiem co mam zrobić aby znaleźć takie miejsce, na którym poradzę sobie z samodzielną obsługą .
Mój blog:
http://tatulowe.blog.onet.pl/

Czy jest taka możliwość, aby edytowac wygląd najnowszego/ostatniego posta? Znacie jakieś kody css lub HTML?

Nie wyświetlają mi się ostatnie udostępnienia pod ostatnim postem na blogger.com - komentarze google+. Pimorze ktoś?


Post has shared content
To jest jeden z powodów, dla których warto zwracać uwagę na to jak stary jest szablon (i nie pobierać na bloga starszych niż dwa-trzy lata) a najlepiej korzystać z rozwiązań, do których oferowana jest także pomoc techniczna ;-)
Cześć! Jeżeli macie dzisiaj problem z formularzem komentarzy na Waszych lub cudzych blogach i nie wiecie jak sobie poradzić, to mam dobrą wiadomość. Ekipa Bloggera już nad tym pracuje i powoli wdraża rozwiązanie. Dodatkowo opublikowałem instrukcję na moim forum, dzięki czemu możecie już teraz zaktualizować swoje szablony ręcznie: https://forum.blogowicz.info/topics106/blogger-blad-brak-formularza-komentarzy-pod-postami-na-blogspocie-vt11203.htm#110925 #blogger #blogspot #gHelp #tutorial

Pozycjonowanie a blog na blogspot.com. Od 3 lat prowadzimy już bloga, który doczekał się dużej liczby czytelników, ale wiadomo, że nigdy nie jest tak dobrze, żeby lepiej być nie mogło ;) Naszą "kulą u nogi" jest SEO i poczucie, że mając bloga na blogspocie w kwestii pozycji w Google nie osiągniemy takiego poziomu, jaki byśmy byli w stanie gdyby blog przerzucić na Wordpressa. Czy nasza intuicja jest słuszna? Czy rzeczywiście blogspot "upośledza" nieco witrynę pod kątem jej atrakcyjności dla Google?

Hej blogerzy!
Ktoś wie co się zadziało z gadżetem "obserwatorzy" na bloggerze?

Cześć wszystkim. Czy zauważyliście na waszych wordpressowych blogach kłopot z pojawiającymi się adresami z "replytocom"? To ma jakiś związek z komentarzami. Pojawiają się nowe adresy url na których powielana jest treść danego wpisu. Przyznam, że nie do końca wiem jak prawidłowo się tego pozbyć. :)

Hej, od prawie dwóch miesięcy prowadzę bloga i chciałabym dodać "zobacz także / polecane posty", które wyświetlałyby się pod opublikowanym przeze mnie postem na podstawie etykiet.

linkwithin nie wchodzi w grę.

Czy ktoś mógłby polecić jakis prosty skrypcik, którego mogłabym użyć? Zależy mi, żeby linki były z grafikami.

Hej, ma ktoś z was konto na zBLOGowani.pl?
Mój blog od dłuższego czasu jest w kwarantannie. Pisałam na maila podanego na stronie, ale od wczoraj nie otrzymałam odpowiedzi. Miał ktoś kiedyś taki problem?
Wait while more posts are being loaded