Post is pinned.Post has attachment
Cześć! Zapraszam Cię również do grupy na fb: https://www.facebook.com/groups/BloggerPolska/ - wątki tam i w tej społeczności nie powielają się, więc śledząc oba miejsca przeczytasz jeszcze więcej na temat platformy Blogger, przydatnych konfiguracji, rozwiązań problemów oraz innych możliwości blogspota #bloggerpolska #blogger #blogspot #pomoc #ghelp #support
Photo

Post has attachment
Cześć ! Walczę już drugi dzień z znikającą ikoną filmu z YT z mojego kanału po udostępnieniu na FB. Po udostępnieniu filmu miniaturka była, ale po jakimś czasie zniknęła. Co do komputerów i internetu to nie jest to mocna strona ;) Zależy mi na tym, bo film składałem przed laptopem kilka miesięcy, a wiadomo, że bez miniatury nie "istnieje" on na FB. Ktoś mi pomoże ? Wygląda to tak jak w dołączonym foto ;) Pozdrawiam Michał ;)
Photo

Jako, że jest to mój pierwszy wpis, to Dzień Dobry wszystkim!

POMOC potrzebna.
Nie prowadzę żadnego "poważnego" bloga, raczej bawię się bloggerem.
Dawno temu ustawiłem video z jutuba jako tlo, później wróciłem do obrazu statycznego, no i znowu padło na video no i koniec końców, obraz. Tak zacząłem mieszać w kodzie szablonu, że teraz po wyświetleniu bloga po chwili znika obraz tła. Nie mogę sobie z tym poradzić. Czy jest jakaś możliwość wyczyszczenia kodu z tych dodatkowych fragmentów, jakaś możliwość powrotu do czystego kodu strony? Zmieniałem też szablony/motywy, nic nie pomogło, na każdym działa podobnie.
Wszelka pomoc mile widziana.

Post has attachment
Jeżeli otrzymaliście wiadomość "Twoje osobiste konto Google+ przestanie być aktywne 2 kwietnia 2019 r.", spokojnie! Dotyczy ona profilu Google Plus, nie konta Google. Wasze blogi również są bezpieczne i będziecie mieli do nich dostęp. Wycofywane są integracje G+, co oznacza usunięcie z blogów i kokpitu Bloggera wszystkich gadżetów związanych z tą usługą. Więcej informacji w wątku na forum: https://forum.blogowicz.info/topics105/blogger-2019-wylaczenie-uslugi-google-plus-na-blogspocie-vt11549.htm lekturę polecam szczególnie tym, którzy używają komentarzy google plus lub aktywnie udostępniają tu swoje treści. Zapraszam również do grupy edukacyjnej na fb: https://www.facebook.com/groups/BloggerPolska/ #blogger #blogspot #googleplus #gHelp
Photo

Witam.
Mam informację, że moje konto G+ przestanie być aktywne dnia 2 kwietnia 2019 r. W ustawieniach na blogu mam, że mój blog powiązany jest z moim osobistym profilem w G+. Może zbędnie panikuję, ale czy w takim układzie nie wpłynie to jakoś na mojego bloga? Może zmienić w ustawieniach powiązanie bloga z G+, na powiązanie z Bloggerem w zakładce "Ustawienia użytkownika -> Ogólne -> Profil użytkownika"? Ciężko wyczaić, co Google kombinuje, więc wolę zapytać.

Witam Wszystkich!^^
Mam taki oto problem: Po zalogowaniu, na bloggerze wszystko od kuchni śmiga bez zarzutu, natomiast, gdy >wyświetlam bloga< od razu mnie wylogowuje. Tak samo gdy odwiedzam inne blogi. Nie mogę skomentować jako zalogowany użytkownik. Bez względu na to z jakiej strony i jakiej przeglądarki oraz jakiego komputera, po wpisaniu adresu bloga jestem zawsze wylogowana i tak w kółko. Co robić?

Post has attachment
Hej, od paru dni mam problem z dodawaniem komentarzy na moim blogu. Nie moge dodawac ich ani ja ani ktokolwiek kto wchodzi na mojego bloga. Problem polega na tym ze po napisac komentarza i klinkieciu publikuj strona od nowa sie odswieza, ale komentarza i tak nie ma. Awatar w miniaturce z mojego bloga równiez nie jest wyswietlany. W tym czasie nie dokonywałam kompletnie zadnych zmian na moim blogu ani w ustawieniach. Czy ktos juz spotkał sie z takim błedem ?
Photo

Dzień dobry,

Mam do Państwa pytania:

Czy zmiana miejsca zamieszkania w tym samym mieście na inną ulicę może utrudnić mi publikowanie postów na moim blogu? Oczywiście będę korzystał z tego samego laptopa. Jak się zabezpieczyć przed ewentualnymi trudnościami?

A jak będzie ta sprawa wyglądała jeśli będę korzystał z dostępnego tam komputera?
Z wyrazami szacunku
Ryszard Roszkowski

Witam wszystkich serdecznie i mam prośbę ....podajcie namiary na stronę z dodatkami na blog (blogi.pl). Konkretnie potrzebuje - zegar,liczniki . Deszczowce odpadają :) . Dzięki za pomoc

Od jakiegoś czasu
wyszukiwarka postów na pulpicie bloggera
(nie na blogu)
nie działa sprawnie,
wyszukuje wybiórczo,
(nie wyszukuje niektórych postów).

Czy u Was wszystko z wyszukiwarką jest OK?
Czy też ktoś ma podobny problem?

Proszę o pomoc :-)
Wait while more posts are being loaded