Post has shared content
Ślub w plenerze lub w pałacu! Od dziś to standard!

Choć od dawana organizujemy śluby w plenerze oraz innych nietypowych miejscach poza Urzędem Stanu Cywilnego to dzisiaj możemy oficjalnie ogłosić, że dotychczas obowiązujące przepisy w Rzeczypospolitej Polskiej zostały zmienione i dostosowane do potrzeb Par Młodych. Od 1 marca 2015 roku weszły w życie przepisy pozwalające na organizowanie tzw. ślubów plenerowych. 
Obecnie jeżeli zapragniecie wziąć ślub we własnym lub pałacowym ogrodzie, na leśnej polanie, na szczycie góry, pływając na statku po jeziorze lub na romantycznej nadmorskiej plaży musicie jedynie złożyć stosowny wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego (USC) i wnieść odpowiednią opłatę. Jedyny wymóg to wskazanie miejsca zapewniającego zachowanie uroczystej formy ceremonii oraz bezpieczeństwa jej uczestników. Dotychczas związek małżeński można było zawrzeć poza USC tylko w szczególnych przypadkach.
Zdajemy sobie sprawę, że coraz więcej Par Młodych zapragnie ceremonię zawarcia związku małżeńskiego zorganizować poza urzędem. Stojąc za kulisami ślubu od lat służymy pomocą w organizacji ślubów plenerowych. Szczególnie w naszej strefie geograficznej warto mieć plan awaryjny na wypadek złej pogody. Profesjonalni konsultanci ślubni gwarantują stworzenie odpowiedniego scenariusza dnia ślubu, który zapewni wspaniałe przeżycia i niezapomniane chwile w tym szczególnym dniu!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-03-01
5 Photos - View album

Post has shared content
Z niecierpliwością czekamy na tegoroczne plenery! W 2014 roku mieliśmy wspaniałą pogodę, wymarzoną do romantycznych ślubów! Rok 2015 będzie obfitował w jeszcze większą liczbę ślubów plenerowych dzięki zmianą w przepisach prawnych. Dziękujemy wszystkim którzy nam zaufali! Do zobaczenia za kulisami ślubu!
Photo

Post has shared content
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-02-15
5 Photos - View album

Post has shared content
Inspiracje! Biała perła! Dla lubiących czuć wiatr we włosach! Dla Pary Młodej zakochanej w starych luksusowych, sportowych samochodach. Dwumiejscowy kabriolet, wypożyczany na śluby poprowadzi Pan Młody lub Panna Młoda :-)
ps. Auto pięknie prezentowało się na tegorocznych Targach Ślubnych w Opolu. Polecamy!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-02-08
10 Photos - View album

Post has shared content
Słodkie chwile na targach ślubnych w Opolu. Modne kolory i do tego elegancko ... Gratulujemy cukierni Magosz z Krapkowic! Do zobaczenia za kulisami ślubu!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-02-12
6 Photos - View album

Post has shared content

Post has attachment
DJ Wodzirej na Wesele i Poprawiny. Zapraszam.

Post has attachment

Świąt pełnych radości, ciepła i niepowtarzalnej, rodzinnej atmosfery, a także pomyślności i samych sukcesów w Nowym 2015 roku życzy cały zespół "Za Kulisami Ślubu"
www.zakulisami.com.pl
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded