Post has attachment
Це був дуже смачний і солодкий день! Ощадбанк влаштував для наших діток чудовий майстер-клас з розпису імбирного печива)) А також підсолодив його ще більше подаруночками від Миколайчика!!
Дуже дякуємо центральному відділенню Ощадбанку за такий подарунок і за щирі посмішки наших діток!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
18.12.17
5 Photos - View album

Post has attachment
І так виходимо на фінішну пряму 2017 року!
Костюмована "Новорічна зустріч" в "Гармонії" пройде 21 грудня.Всім гармонійцям, всім друзям вхід вільний🤩за мови приходу в святковому костюмі😏
Щодо організаційний моментів, на зразок: виступів, сценок, і т.д. звертайтесь будь ласка до Саша Глущук. Традиційна гра в "Таємного друга" організовується Lyudmila Netskina тож поспішайте записатись
Photo

Post has attachment
Становище людей з інвалідністю в Україні та ЄС: спільне і відмінне. Інтерв'ю з соціальним педагогом Центру реабілітації "Гармонія"

Post has attachment
Запрошуємо на щорічну виставку-ярмарок "Руками створена краса", де будуть виставлені роботи клієнтів центру реабілітації "Гармонія"
Photo

Post has attachment
Оновлено інформацію про доступні туалети, вбиральні для людей з інвалідністю

Для активних міських мандрівників і для всіх зацікавлених цікава новина. Працюємо над оновленням карти доступних туалетів для людей з інвалідністю в м.Вінниця.
В понеділок очікуйте посилання з картою на Гуглі
#доступністьвінниця #картадоступності

Post has attachment
Різдвяна коляда в "Гармонії" вдалася на славу. В Центрі реабілітації "Гармонія" у четвер лунали колядки та щедрівки від друзів та колег.Ніщо так не веселить та радує як спільне святкування Різдва Христового.
Оксана Крижанівська , бібліотекар з Вінницької центральної бібліотеки для дітей та юнацтва вражала цікавими фактами з традицій святкування Різдва українцями від давнини до сучасності. Думаю, кожен запам'ятав солом'яного павука з загадок:)
Раділи довгоочікуваній зустрічі зі старими друзями та знайомились з новими "гармонійцями". Особливо порадував візит депутатів Вінницької міської та обласної ради.
Дякуємо нашим волонтерам в особі рідних, які допомогли з святковим столом за різноманіття куті, та цікавих смаколиків.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
16.01.17
10 Photos - View album

Post has attachment
Завітай на Різдвяну коляду до центру реабілітації "Гармонія"
Готуємо смаколики та п'ємо яєчка для дзвінкого голосу ☕🍰👏🎤🎼.
Дрес-код: вишиванка
Початок о 12.00 в Актовій залі
Примітка:прохання заявки на машину та супровід робити завчасно
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Сьогодні, 1 грудня 2016, відзначають Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту. Цей день служить нагадуванням про необхідність зупинити глобальне поширення епідемії ВІЛ/СНІДу. Центр "Гармонія" не залишився осторонь такої важливої і події, розмістили постери з інформацією про СНІД і що потрібно робити, щоб ця проблема не стала вашою особистою.
Дякуємо за надані інформаційні плакати : giz, UNAIDS, Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоровя України.
Photo
Wait while more posts are being loaded