Post has attachment
فراخوان 6 دسامبر اکسپرس اینتری
برنامه ی مهاجرتی سریع السیر اکسپرس اینتری توانست تا در جدیدترین فراخوان خود که در تاریخ 6 دسامبر 2017 برگزار گشت، از 2750 متقاضی برای اقدام جهت اخذ اقامت دائم کانادا دعوت به عمل آورد. گفته شده است که حداقل امتیاز پذیرفته شده در این فراخوان 452 امتیاز بوده است.

Post has attachment
فراخوان بریتیش کلمبیا در 22 و 29 نوامبر 2017
دعوت از 383 نیروی کاری، فارغ التحصیل و کارآفرین در جدیدترین فراخوان استان بریتیش کلمبیا:

دولت بریتیش کلمبیا روند دعوت از نیروهای کاری، فارغ التحصیلان و کارآفرینان را همچنان با پایین آوردن حداقل امتیازات مورد نیاز ادامه می دهد. فراخوان هایی که در تاریخ های 22 و 29 نوامبر 2017 برای متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق استانی برگزار شدند، شاهد پذیرش متقاضیان با امتیازاتی پایین تر نسبت به گذشته بوده است.
https://hoori.ca/british-columbia-newest-call-2/

Post has attachment
برنامه ی کارآفرینی بریتیش کلمبیا
چنانچه شما متقاضی مهاجرت و سرمایه گذاری در کانادا هستید، استان بریتیش کلمبیا می تواند گزینه ی مناسبی باشد. استان بریتیش کلمبیا نیز همچون سایر استان های کانادا دارای برنامه های مهاجرتی گوناگونی می باشد که هر کدام شرایط و ضوابط خاصی را داراست. این استان در ابتدا یک مجوز کاری برای متقاضیان واجد شرایط صادر می نماید تا متقاضیان بتوانند بیزینس خود را در این استان راه اندازی نمایند. در صورت موفق بودن بیزینس مورد نظر، متقاضی می تواند به همراه خانواده ی خود اقامت دائم کانادا را کسب نماید. لازم به ذکر است که متقاضی حداکثر تا 20 ماه پس از اخذ مجوز کاری، زمان دارد تا بیزینس مورد نظر را در استان بریتیش کلمبیا راه اندازی نماید.
https://hoori.ca/british-columbia-entrepreneurship/

Post has attachment
برنامه ی نیروی متخصص کانادا
اقتصاد و صنعت کشور کانادا یکی از برترین و با ثبات ترین اقتصادها و صنایع دنیا به حساب می آید. جالب است بدانید که این اقتصاد قدرتمند و صنعت عظیم تا حدود زیادی مدیون مهاجرین و نیروهای ماهر و متخصص بین المللی می باشد. مهاجرین کانادا، به خصوص در سال های اخیر، توانسته اند تا تاثیر قابل توجهی بر رشد و پیشرفت اقتصاد و صنعت این کشور داشته باشند. آمار و ارقام منتشر شده نشان می دهد که حدود 24 درصد از نیروهای کاری کشور کانادا را مهاجرین تشکیل می دهند.

https://hoori.ca/skilled-worker-canada-program/

Post has attachment
برنامه ی مهاجرتی استان آلبرتا
سازمان مهاجرت استان آلبرتای کانادا اعلام کرده است که قصد دارد تا از تاریخ دوم ژانویه ی سال 2018 تغییراتی را در برنامه های مهاجرتی خود ایجاد نماید. خوشبختانه تمامی تغییرات در جهت تسهیل و ساده تر شدن ورود متقاضیان و کم شدن زمان مورد نیاز برای بررسی پرونده های مهاجرتی می باشد. دولت استان آلبرتا با افزایش پذیرش متقاضیان و همچنین کوتاه کردن زمان بررسی پرونده های مهاجرتی، ورود تازه واردین را به این استان هموار می نماید چرا که ورود نیروهای متخصص، کارآفرینان و سرمایه گذاران به استان آلبرتا می تواند کمک زیادی به اقتصاد کانادا و به خصوص استان آلبرتا نماید.
https://hoori.ca/alberta-immigration-program-2018/

Post has attachment
اخبار جدید استان انتاریو
دولت فدرال کانادا و دولت استان انتاریو در تاریخ 24 نوامبر 2017 قرارداد جدیدی را امضا کردند تا در راستای آن تعداد بیشتری از نیروهای متخصص و با تجربه وارد استان انتاریو گردند. استان انتاریو، استانی صنعتی و فعال محسوب می شود که دارای موقعیت های شغلی فراوانی برای متقاضیان می باشد. از این رو، این استان نیازمند نیروهای ماهر، متخصص و با تجربه است تا بتواند نیازمندی های خود را در زمینه های شغلی و حرفه ای بر طرف نماید.
https://hoori.ca/new-news-ontario/

Post has attachment
اهمیت مهارت های زبانی در مهاجرت به کانادا
بر کسی پوشیده نیست که زندگی در کشوری دیگر، نیازمند آشنایی و تطابق با فرهنگ و جامعه ی جدید می باشد. مهم ترین امری که می تواند این تطابق و هماهنگی را ایجاد نماید به طور حتم توانایی برقراری ارتباط با افراد آن جامعه است.

کانادا کشوری پهناور و چند فرهنگی است و افرادی از تمامی ملیت ها، قومیت ها و فرهنگ ها در آن اقامت دارند. همین مقوله باعث شده است تا مساله ی زبان و ارتباط اهمیتی دو چندان در آن پیدا کند زیرا با وجود ملیت ها و زبان های گوناگون، وجود زبانی واحد امری حیاتی و حائز اهمیت تلقی می شود تا افراد جامعه بتوانند از آن طریق به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار نموده و جامعه را به سوی اهداف آن پیش ببرند.
https://hoori.ca/language-skills/

Post has attachment
آزمایشات پزشکی جهت اخذ ویزای کانادا
یکی از مواردی که به شدت بر فرآیند پذیرش و یا رد ویزاهای اقامتی کانادا و به طور کلی بررسی پرونده های مهاجرت کانادا ، تاثیر گذار و حائز اهمیت است، سلامت جسمانی متقاضیان می باشد. افرادی که از بیماری خاصی رنج می برند، به طوری که بیماری ایشان موجب به خطر افتادن سلامت و امنیت جامعه ی کانادایی می شود؛ و یا افرادی که بیماری ایشان هزینه های گزافی را به سیستم پزشکی و درمانی کشور کانادا تحمیل می نماید، قادر نخواهند بود تا ویزای کانادا را دریافت نموده و در آن اقامت نمایند.

انجام این آزمایشات، تحت نظر پزشک معتمد اداره ی مهاجرت کانادا صورت می گیرد. آزمایشات پزشکی در واقع معاینه ی پزشکی و مصاحبه با پزشک معتمد می باشد. به طور معمول این آزمایشات شامل آزمایش خون و ادرار و همچنین عکس رادیولوژی از قفسه ی سینه می باشد. تمامی متقاضیان مهاجرت به کانادا و اعضای خانواده ی ایشان موظف به انجام آزمایشات پزشکی می باشند.
https://hoori.ca/medical-experiments-for-canada-visa/

Post has attachment
جمعیت ایرانیان در کانادا
کانادا کشور پهناور، مدرن، پیشرفته و مهاجر پذیر، سالیانه پذیرای شمار زیادی از تازه واردین از نقاط مختلف دنیا می باشد. حتما برایتان جالب است که بدانید چند درصد از جمعیت تازه واردین کانادا را ایرانیان تشکیل می دهند. بر اساس آمار و ارقام منتشر شده در سال 2016، ایرانیان از لحاظ جمعیتی، چهارمین ملیتی بوده اند که طی سال های 2011 تا 2016 به کشور کانادا مهاجرت کرده اند.
https://hoori.ca/iranian-population-in-canada/

Post has attachment
چرا تحصیل در کانادا متقاضیان زیادی دارد؟
کانادا یکی از پیشرفته ترین کشورهای دنیا محسوب می شود و دارای مراکز آموزشی، کالج ها و دانشگاه های معتبری می باشد که سبب شده است سالیانه هزاران دانشجو و دانش آموز برای تحصیل به این کشور وارد شوند. کشور کانادا همه ساله پذیرای تعداد زیادی از دانشجویان و دانش آموزان از نقاط مختلف جهان می باشد و آمار و ارقام نشان می دهند که این تعداد همواره در حال افزایش است.

دولت کانادا همواره اهمیت ویژه ای برای امر تحصیل قائل بوده است و همین امر باعث شده تا همه ساله بودجه ی قابل توجهی به امور تحصیلی و تحقیقات علمی و همچنین به وجود آوردن امکانات برای پیشرفت تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان اختصاص داده شود.
https://hoori.ca/applicants-study-in-canada/
Wait while more posts are being loaded