Post is pinned.Post has attachment
Pardes Mein Hai Mera Dil Hakkında

Dizi adı: Pardes Mein Hai Mera Dil
Türü : Romantik ,Dram
Süre : 20 dakika
Ülke : Hindistan
Oyuncular : Drashti Dhami – Arjun Bijlani
Türkçe Alt Yazı :  Yalancı Bahar – MFT (Madhubala Fan Türkiye) Ekibi

Pardes Mein Hai Mera Dil Konusu

Kısaca konusuna değinirsek, “Aşkı Arayan Bir Aşk Hikayesi ” diyebiliriz. Bazen yanı başımızdakini alnımıza yazılan sanarız. Ne kadar uğraşırız. Oysaki kaderin cilvesini hep arkaya atarız. Bilmeyiz ki nasibimizde olan taaa dünyanın öbür Ucunda. Kaderimize nasibi yazan elbetteki bizi ona götürecektir. İşte böyle başlayan bir hikaye Pardes Mein Hai Mera.

Gururlu, sakin, güçlü bir öğretmen bir kadının hikayesi olan dizide, aşkın kutsallığını ve ne kadar özel oluşuna tanık olacağız. Narin bir kalbe sahip bir genç kadının, kaderini yaşamaya ülkesinden kuş gibi uçmasına şahit olacağız. Acaba kaderi onu nereye götürecekti.

Drashti Dhami, dizide Naina isimli bir karakteri canlandırmaktadır. Naina, annesi ile birlikte yaşamaktadır. Güzel kızımız Naina annesine çok düşkündür. Naina’nın annesi güzel kızının nişanlanacağı gün kalp krizi geçirir. Naina annesini bir yardım kuruluşu yardımıyla ameliyat ettirir. Annesi iyileşir ama kızından bir isteği vardır. Annesinin isteği ise nişanlısının peşinden gidip evlenmesi ve kendi hayatını kurmasıdır. Bunun üzerine Naina Hindistan’dan Avusturya’ya gider. İşte sorular burada başlar. Acaba nişanlısı bıraktığı gibi midir? Tanımadığı bir ülkede hiç hesapta olmadan kendini hayatın karmaşası içinde bulur. Hiçte beklemediği şeyler ile karşılanan Naina İçin bu gurbet ülke artık bir ev olmuştur. Kendinizden ve hayatınızdan mutlaka kesitler bulacağınız bu sıcacık hint dizisini İzlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

HOŞGELDİNİZ 🙋
WELCOME 🙋
Animated Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo
Wait while more posts are being loaded