Post has attachment
Ogłoszenie dla wszystkich osób, które regularnie lub sporadycznie organizują konferencje. Jeśli ktoś szuka miejsca na zorganizowanie konferencji w okolicy Warszawy polecam Centrum Konferencyjne Rest Hotel

Post has attachment
Dla osób które nie zgłębiały tematyki prawnej dziś odpowiemy na pytanie: czym różni się adwokat od radcy prawnego?

Post has attachment
Wakacje już blisko - warto pomyśleć o formie ubezpieczenia turystycznego. Jest wiele możliwości i pakietów - warto dobrać pakiet dostosowanych do własnych potrzeb: http://www.ocacubezpieczeniakrakow.pl/

Post has attachment

Post has attachment
Wielu przedsiębiorców zapomina o ubezpieczeniu swojej działalności gospodarczej.

Post has attachment
Witam, tak się składa, że ja współpracuje z kancelariami komorniczymi, Obecnie działam na obszarze dolnego śląska a dokładniej rzecz biorąc Wrocławia. Mogło by się wydawać, że prowadzenie takiej kancelarii to nic trudnego bo co jest trudnego w "zabieraniu" dóbr... własnie "zabieraniu". Tak są postrzegani komornicy - zabierają, zabierają i jeszcze raz zabierają. Prawda jest taka, że komornik nie zabiera lecz oddaje. Uwierzcie lub nie ale naprawdę komornictwo nie jest niczym złym. Obecnie współpracuję z kancelarią komorniczą z Wrocławia działająca w dzielnicy Wrocław-Śródmieście i muszę powiedzieć, że jeśli kiedykolwiek na ta tego komornika i będziecie chcieli skorzystać z jego usług to szerze polecam. Świetna osoba, świetnie prowadzona kancelaria. Czego chcieć więcej. Zapraszam na stronę kancelarii.

Post has attachment
Warto zapoznać się z tematem ubezpieczeń komunikacyjnych - NNW warto inwestować w ubezpieczenie czy można sobie odpuścić?

Post has attachment
Jak to mówią, od przybytku głowa nie boli..zapraszam do przeczytania ciekawego artykułu o ubezpieczeniach Assistance.

Post has attachment
Ostatnio coraz bardziej popularny staje się faktoring - kilka słów o tym jak to na prawdę działa i jak można na tym zyskać:

Na swoim blogu opublikowałem kilka wskazówek o samochodach w leasingu - jeśli ktoś zainteresowany to zapraszam!
Wait while more posts are being loaded