Post has attachment
בתקופה האחרונה נפרצו לי לא מעט אתרים, מה שגרם לי להתעסק והלקדיש זמן לנושא האבטחה הרבה מעבר למה שצריך. את מה שלמדתי בתקופה הזו אני משתף אתכם בפוסט הבא >>

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
דרוש מתכנת וורדפרס מקצועי , חובה עם ידע וניסיון במולטיסייט ובניית תבנית רספונסיבית בעברית, לעבודה במשרה קבועה ולטווח ארוך כשכיר בחברה שתורמת לטובת הכלל שעוסקת ב שינוי תודעתי. חיבור למהות המידע הכרחית - רק לאחר שתיכנסו לאתר ותשמעו קריאה פנימית לעבודת צוות בשת"פ, רק אז המשיכו לקרוא את משימות הפיתוח הנדרשות.

אתר שינוי תודעתי http://shinuytodaati.co.il/

יש צורך בפניות לעבודה אינטנסיבית מיידית על שני אתרים : שינוי תודעתי ו ילדעים (מערכת שנותנת במה לילדים ללמוד וללמד את עצמם בעצמם - גם אתר מולטיסייט) ובהמשך- תמיכה טכנית + תחזוקה שוטפת ופיתוח אתרי סאבדומיין לבלוגרים ברשת המולטיסייט

המשימה הנדרשת במיידי:

להעביר את כל תוכן אתר שינוי תודעתי וורדפרס קיים בתבנית קנבס מיושנת לתבנית רספונסיבית בעיצוב חדש יוצא דופן: דרוש מתכנת עם ראש פתוח, אוהב אתגרים ויצירתי , שיודע שהכל אפשרי ונלהב להטמיע עיצוב פורץ דרך (כבר נעשה ומחכה להטמעה) . תבנית בעברית כמובן , עבודה בסביבת פיתוח דרך שרת root

מימון להעברת האתר לתבנית חדשה רספונסיבית - עד 5000 שח. בהמשך: משכורת קבועה של 1000 שח בחודש שתשלים במידת הצורך הכנסה מהפנייה של לקוחות מרשת המולטיסייט ( כלומר: כל הפניה של לקוח בלוגר שמבקש עזרה בתיכנות שמגיע דרך רשת קהילת שינוי תודעתי מזכה ב 1000 שח שיושקעו בשעות תמיכה טכנית לאתר שינוי תודעתי. במידה ויהיו חודשים שלא יהיו הפניות- השכר מובטח בכל מקרה.
במידה ויש צורך בשעות עבודה נוספות- הן תחושבנה לפי עלות פיתוח של 100 שח לשעת עבודה )

הסיבה הגבוהה לתקציב הזה היא כדי למגנט אלינו לצוות את האדם המדוייק שרוצה, באמת רוצה לקחת חלק בפרוייקט החשוב הזה, שחש שיש לו ייעוד לתרום להתפתחות הזו ומבין שהערך של מה שיקבל גבוה מכל סכום שכסף יודע למדוד.
לא מדובר בפרנסה בשביל כסף אלא בעבודה שנדרשת תחושת שליחות כדי לבצעה בכייף . המימון הכספי ניתן רק כדי להביע תמיכה חומרית בבחירה של המתכנת להשקיע זמנו בקידום פיתוח טכנולוגי לרווחת הכלל.

יש איפיון מסודר, יש כבר את כל קבצי PSH להטמעת העיצוב החדש הייחודי בתבנית מתאימה ובעיקר- יש דלת פתוחה למי שיש לו ראש פתוח ורוצה לפתוח פתח להתפתחות.

עוד פרטים בפרטי- נעמה וייס טוהר בפייסבוק
או במייל naama.w.tohar@gmail.com

מבקשת שרק מי שההצעה רלוונטית עבורו יפנה .

תודה תודעה.
אהבנה, נעמה
Photo

Post has attachment

קהילת ילדעים מזמינה מתכנת וורדפרס מקצוען שיודע גם להפוך את האתר לרספונסיבי , עדיפות למי שיש ידע וניסיון עם מולטיסייט לתת תמיכה טכנית קבועה לילדעים בלוגרים חדשים במערכת שרוצים לפתוח אתרים עצמאיים, לפתח יישומים מיוחדים,להטמיע תוספים, ובעיקר- לשמש "אב-בית" לצוות של מתכנתים צעירים שהם אלו שיתחזקו את רשת התמיכה הטכנית לילדעים בקהילה.

העבודה בתשלום אבל אנו מחפשים את מי שבחר באתגר הזה מתוך תחושת שליחות אמיתית ולא רק כמקור הכנסה כספי

קהילת ילדעים (ילדים שנולדים יודעים) ,לומדים ומלמדים = מרחב חופש ביטוי למידה ויצירה עצמאי לילדים להשמיע קולם על במה קהילתית –רשת דוברי עברית מכל העולם שלומדים ומלמדים אונליין את מה שמעניין אותם באמת- מה ששום ביה"ס לא ייתן להם אם לא יתנו לעצמם. ילדים שבוחרים לעזור ולהיעזר אחד באיכויות השני כדי לקדם עצמאות מחשבתית וכלכלית ,ללא תלות במערכת החינוך/הורים/מורים/מבחנים וציונים/תעודות/תנאי קבלה/כסף/אישורים פורמליים. דור העתיד מלווים את תהליכי ההתפתחות העצמאיים ההדדיים.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=551246195048558&set=gm.877944948941236&type=3&theater

Post has attachment

Post has attachment
גלית לוגסי – שרותי משרד ומזכירות לעסקים ומנהלת משרד אישית המתמחה
במתן פיתרון לאנשי עסקים , חברות ,עצמאים,
עסקים קטנים/בנוניים שהמטלות המשרדיות
תופסות יותר ויותר מקום בסדר היום שלכם ומונעות ממכם ליתמקד וליתקדם
בעיסוק המקצועי שלכם.עם הרבה תוצאות ואמינות במסירות רבה
מבצע הכרות שלא כדי לפספס ,  אנו נשמח  להציע עבורכם את מגוון     השרותים שאנו מספקים :

שירותי משרד הכולל מזכירה אישית , מענה טלפוני , שרות ומענה ללקוחות, ספקים, אדמניסטרציה, ניהול משרד, הקלדת מכתבים ונתונים למערכת, גביה, ועוד',,, 

לפרטים מלאים כנסו אלינו לאתר :

http://glofficeservices.blogspot.co.il

או בטלפון: 0536291261

שיואו, הגיע אליי מתכנת וורדפרס דרך פייס  ונעלמו עקבותיו, לא מוצאת את השיח שלנו מהפרטי ולא זוכרת שמך... אייכה? דבר אליי...  יש לי משימות עבורך . מי מכם בקהל שלא מבין במה מדובר ומעיז גם להיענות לקול הקורא במקום זה שהתאדה, אדייק: אני צריכה מתכנת וורדפרס שמבין במולטיסייט לתת לי תמיכה טכנית קבועה בכל מני אתגרי פיתוח ותחזוקה שנדרשים פה ושם. יש לי שני אתרים שכבר בנויים ושלמים ולא מחפשת מישהו שיהפוך עולמות ויציע לי לשנות הכל. רק לטפל בכמה עניינים . אין לי משרה מלאה להציע אבל כן רוצה מישהו לטווח ארוך . יותר משהו כמו 3-10  שעות בחודש . נדרש מישהו שממש אבל ממש רוצה- מתחבר למהות של מה שאני עושה ומבין למה ומה חלקו בעזרה בפתרונות טכנולוגיים  שיקדמו את אותה מהות. אז מה אני עושה? מלווה תהליכי שינוי תודעתי. מלמדת את מידעי תודעת העל.אתר אחד מיועד למבוגרים ואתר שני  משמש את הילדים כמערכת אלטרנטיבית לחינוך שבו הם לומדים ומלמדים את עצמם בעצמם.
מי שמעניין אותו רק להרוויח הרבה כסף- תחסכו ממני את השיחה אתכם. מה שאני מציעה הוא בעל ערך גבוה משכסף יכול לקנות. (אבל כן, תקבלו גם תמורה חומרית עבור התרומה שלכם לאתרים). תודה, נעמה

Post has attachment

Post has attachment
חדש מפייסבוק 

פייסבוק השיקה אפליקציה לקבוצות בלבד, אפליקצית Groups מאפשרת ליצור בקלות קבוצה חדשה, לעקוב אחרי עדכונים מהקבוצות השונות, והיא גם כוללת לשונית שתסייע לכם למצוא קבוצות דומות לאלה שאתם חברים בהן, או לחילופין קבוצות שבהן משתמשים חבריכם. החברה ציינה עוד שניתן יהיה להשתמש בקבוצות באפליקציה המרכזית של הרשת, וכך גם במחשב.
נסו ושתפו - אהבתם?
Photo
Wait while more posts are being loaded