Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
قیمت #میلگرد #نبشی #ورق # #فولاد #مرکز_آهن #اخبار_فولادی
لطفا از سایت ما دیدن فرمایید. قیمت لحظه ای و خبرهای مهم در بازار مقاطع فولادی

Post has attachment

Post has shared content
تقسیم بندی لپ تاپ ایسوس
اولترابوک ایسوس

بهترین Ultrabook نیاز به سه چیز دارد: طول عمر باتری، ظاهر باریک و ساده برای حمل ، انرژی و قدرت کافی انجام کارهای روزانه که در لپ تاپ ایسوس در نظر گرفته شده است. ویژگی دیگر Ultrabook صفحه نمایش با نور و اشعه کم خواهد بود که خیره شدن به اولترابوک را آسان تر می کند.

لپ تاپ های بازی ایسوس

یک لپ تاپ بازی باید فاکتورهایی نظیر طراحی جذاب و پیشرفته، گرافیک قدرتمند، سرعت بالا، ارتعاش، عملکردی عالی و خنک کنندگی مناسب در حین انجام بازی داشته باشد. این گروه از لپ تاپ ایسوس تلاش کرده است همه این ویژگی ها را داشته باشد.

لپ تاپ های مقرون به صرفه ایسوس

تمام انتظاری که کاربر معمولی از لپ تاپ ایسوس دارد، سفت و سختی و طول عمر آن است. سعی کنید یک لپ تاپ تهیه کنید که برخی از ویژگی های پایه مانند ظاهری ساده، بلندگوهای باکیفیت و صفحه نمایش استاندارد را داشته باشد. این لپ تاپ های به صرفه قدرت بسیار زیادی ندارند، اما برای کاربری های روزانه کاملا مناسب هستند.

لپ تاپ های قابل تبدیل ایسوس

طولانی بودن عمر باتری، پیکربندی عالی، داغ نشدن، و در صورت امکان یک کنسول جداگانه بلوتوث و نیز صفحه نمایش استاندارد در انتخاب این مدل از لپ تاپ ایسوس مهم هستند. توجه داشته باشید که لپ تاپی را که از این گروه انتخاب می کنید، با آهنرباهای قوی به کیبورد متصل شده باشد و نیز یک کنسول جداگانه بلوتوث، یک درگاه مینی USB، یک صفحه کلید راحت و تاچ پد قابل استفاده داشته باشد.

کروم بوک ایسوس

بهترین Chromebook که طرح کلی چند منظوره، صفحه لمسی حساس و دقیق، طول عمر باتری، و یک کنسول عالی دارد، انتخاب کنید. همه Chromebook ها توسط سیستم عامل Chrome آنلاین اداره می شوند. در صورتی که شما نیاز به ظرفیت بالای دانلود و باتری با عمر طولانی دارید، لپ تاپ ایسوس ویندوز انتخاب فوق العاده ای است.
#نمایندگی_ایسوس
#تعمیرات_ایسوس
#بهترین_لپ_تاپ_های_ایسوس
#انواع_لپ_تاپ_ایسوس

Post has shared content
13s
دلایل خرابی کارت گرافیک لپ تاپ سونی
عمده دلایل خرابی کارت گرافیک لپ تاپ سونی، شامل مواردی همچون: کار کردن بیش از حد لپ تاپ، اجرای برنامه ها و بازی های سنگین، نوسانات برق و قدیمی بودن مدل لپ تاپ می شود. البته از این مساله نیز نباید غافل شد که لپ تاپ ها پس از گذشت مدتی از عمر کاری شان، روند فرسودگی و استهلاک خود را آغاز می کنند.

یکی از اولین قطعاتی که در این روند درگیر می شود، کارت گرافیک است. بنابراین علاوه بر موارد ذکر شده، طول عمر محصول نیز در تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ سونی مورد توجه قرار می گیرد.
#نمایندگی_لپ_تاپ_سونی
#لپ_تاپ_سونی
#تعمیر_لپ_تاپ_سونی
#کارت_گرافیک_لپ_تاپ_سونی

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded