Post has attachment

Post has attachment
13 грудня в Міністерстві освіти і науки України відбувся форум «Освітні вимірювання в контексті Нової української школи», учасниками якого були понад сто представників різних установ і організацій, які обговорювали стратегічні питання вибудови освітніх вимірювань в Україні.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич зазначила, що за підсумками моніторингового дослідження початкової школи, яке проводилося навесні цього року, Український центр оцінювання якості освіти оприлюднюватиме по одному звіту щомісяця, починаючи з 28 грудня 2018 року. Загалом буде оприлюднено 5 тематичних звітів, що описуватимуть результати та висновки моніторингу.

У межах виступу на форумі Лілія Гриневич також презентувала український переклад книги Андреаса Шляйхера, розробника і куратора дослідження Pisa, «Найкращий клас у світі: як створити систему освіти 21-го століття».

«Раджу почитати цю книгу всім, хто тією чи іншою мірою залучений або зацікавлений в освітній реформі. Я зараз відчуваю, що багато людей, навіть глибоко залучених в освітню сферу, втрачають орієнтири реформи або не зовсім розуміють ті інструменти, які використовуються. Ця книга – подарунок долі для нас, адже вона показує широку картину необхідності змін, при цьому усі її висновки реально підтверджені дослідженнями, що тривали близько 20 років, а не взяті зі стелі», – додала Лілія Гриневич.

Post has attachment

Post has attachment
Василь Олександрович Сухомлинський : до 100-річчя від дня народження : біобібліогр. покажч. / НАПН України, ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського ; упоряд.: О. В. Сухомлинська, Л. Д. Березівська, Л. І. Страйгородська та ін. ; наук. консультант О. В. Сухомлинська ; наук. ред. Л. Д. Березівська ; бібліогр. ред. Є. Ф. Демида. – Вінниця : Твори, 2018. – 395 c. − (Серія «Видатні педагоги світу» ; вип. 12).

Дванадцятий випуск біобібліографічного покажчика серії «Видатні педагоги світу» приурочений до ювілею Василя Олександровича Сухомлинського – видатного українського педагога-гуманіста. У виданні представлено бібліографію його праць та дослідження, присвячені науково-практичній діяльності вченого та її творчому використанню, що опубліковані впродовж 1945–2017 рр.

Покажчик адресовано вченим, педагогічним працівникам, аспірантам, студентам, бібліотечним фахівцям, усім, хто вивчає і кого цікавить творча спадщина В. О. Сухомлинського.

Post has attachment

Post has attachment
Модернова настільна книга директора школи. Директор школи нові виклики та можливості.

Post has attachment
Бібліотека для дітей з порушенням зору

Всеукраїнська громадська організація «Українська спілка інвалідів - УСІ» спільно з Ресурсним центром освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету
«Львівська політехніка» за підтримки «Svefi Academy» (Швеція) запровадила в Україні альтернативний формат літератури DAISY для осіб з порушеннями зору.
На даний час в рамках проекту виготовлено понад півтори тисячі
художніх творів, підручників та посібників для загальної середньої школи та
вищих навчальних закладів, які можуть використовуватися для навчання дітей з
порушеннями зору, в тому числі для організації інклюзивного навчання.
Всі книги та підручники розміщено у вільному доступі в мережі

Post has attachment
Хочу познайомити вас з освітнім проектом "На урок" . Освітній проект «На Урок» – це результат роботи групи однодумців, які ставлять собі за мету об’єктивно висвітлювати сучасний освітній процес та вивести його на якісно новий рівень. Це стало можливим завдяки виконанню різнобічної та ґрунтовної роботи:

написання інформативний статей, які стосуються шкільного та позашкільного життя;
проведення тематичних вебінарів;
запровадження різноманітних освітніх конкурсів;
залучення кращих розробок зі шкільних дисциплін від учителів з усієї України.

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded