Post has shared content
علی شریعتی به جرم اعتراض به ماجرای اسید پاشی به صورت زنان و دختران اصفهانی به پنج سال زندان محکوم شده. یعنی هیچ کسی از میان آنان که به صورت دختران اسید پاشیده اند هنوز بازداشت نشده اند اسید پاش ها آزاد هستند ولی علی شریعتی که در تجمعی مقابل مجلس شرکت کرد و به اسید پاشی اعتراض کرده بود بازداشت شده. او در اعتراض به پنج سال حکم زندان خود دست به اعتصاب غذا زده و جانش در خطر است. وزن علی پنجاه کیلو شده و مادرش نگران جان او است و از همه مسولان می خواهد که پسرش را از زندان نجات دهند #Freeali #saveali #freealishariati #باهم_براى_آزادى @iranncorg #rezapahlavi
Photo
Commenting is disabled for this post.

Post has shared content
توطئه اى بزرگ برعليه شاهزاده رضاپهلوى
هم ميهنان گرامى بهوش باشيد
پس ازحماسه بزرگ ملى پاسارگاد وحضور ميليونى مردم وبويژه جوانان از تيره ها واقشارگوناگون ملت كه تن دشمنان راازجمهوري اسلامى گرفته تادشمنان خارجى و مزدوران رابه لرزه درآورد و ازهمه اينها مهمترحمايت وسردادن شعاردر طرفدارى ازپهلوى وشخص شاهزاده رضاپهلوى يعنى تنهاآلترناتيو موجودبرضد رژيم كه از او بمناى واقع دربيم ونگرانى و وحشتند ، خواب رابراين پليدان حرام كرده و حتا اشخاص وگروهكهاى مزدور و ورشكسته از مجاهدين ضدخلق چپى ها، كمونيستهاو توده ايهاى سابق بى وطن وباصطلاح اصلاحاتچى هاوتجزيه طلبها بيشتر از حكومت اسلامى ازحسادت خشمگين و عصبانى وشده وبه هراس افتاده اند واز سوز ودرداين واقعه بى نظير برخودمى پيچندو ازهمين روى برطبق نقشه اربابان مشغول توطئه والبته موج حملات گسترده وهمه جانبه عوامل وزارت اطلاعات و نيروى قدس سپاه و جيره خواران ، مزدوران درهمبستگى بادشمنان وعوامل استعمارى آنها از جمله رياكاران هزار رو و بى شرمى همچون (( شهرام همايون واميد شريفى دانا )) و و ديگردشمنان برعليه شاهزاده صورت گرفته ودر برنامه هاى گوناگون تلويزيونى واينترنتى وساختن وپخش كليپهاى احمقانه از درون كشور ازيك شخص ناپيداو بدون هويت تلاش درتخريب وسيع شاهزاده نموده اندوكوشش مى كنند كه نخست اين طرفدارى راكم اهميت جلوه دداده و سپس بادروغ ، تهمت وافترا شاهزاده رابه ناسپاسى وبى تفاوتى در برابر كار عزيزان شركت كننده دراين مراسم وتجمع باشكوه متهم كنند .
خواهشمندم اين موضوع رابه ديگردوستان وگروهها ى بويژه درون كشور درفضاى مجازى وازراههاى گوناگون بفرستيد .
به كورى چشم دشمنان وتوطئه گران داخلى وخارجى :
درسرزمين شاهان شاه هرگز نخواهدمرد.
جاويد شاه پاينده ايران
Photo
Commenting is disabled for this post.

Post has shared content
چرا #کوروش در سرزمین خود #غریب است؟
👇👇
#تاریخ و #تمدن #بشر از آغاز تاکنون شاهد ظهور و حضور #قهرمانان و #اسطوره‌ها و شخصیت‌های خاص و گاها ناب بوده است. اشخاص و شخصیتهایی که به نوعی با اعمال و رفتار خود و نتایجی که آن برخوردها داشته در میان مردمان محبوبیت پیدا کرده اند. برخی شاید تنها چند سال بعد از زمان حیات خود مطرح بوده‌اند و بعد از آن کم کم از یادها فراموش شده اند، اما نام و یاد بسیاری حتی بعد از گذشت چندین سده همچنان در قلب مردم است.
کشور ما با #تاریخ و #تمدنی #کهن، پر است از چنین شخصیتها و بزرگان، همانند #ابو_علی_سینا که پایه گذار علم #پزشکی است و یا مثلا #زکریای_رازی که با کشف #الکل خدمت بزرگی به بشر است، به #کاوه #آهنگر و #بابک #خرمدین و #آرش و #فریدون و #ابومسلم_خراسانی و بسیاری نامهای دیگر نیز می‌توان اشاره کرد که در ردیف شخصیتهای خاص تاریخ ما جای می‌گیرند، اما بی‌شک خاص‌ترین و محبوب‌ترین شخصیت تاریخی ایران زمین کسی نیست چون
#کوروش_هخامنشی .
هنوز بعد از گذشت بیش از دو هزار و پانصد سال از زمان فرمانروایی کوروش بزرگ و هخامنشان، آوازه #عدالت و سخاوتمندی و مردم داری آنها مطرح است، اغلب جهانیان در خاص و منحصر به فرد بودن کوروش بزرگ به نتیجه رسیده‌اند و او را به عنوان قهرمانی تاریخی پذیرفته‌اند.
پیروان دین #یهود که او را عامل آزادی و نجات اجدادشان در #بین_النهرین و سرزمین #بابل می‌دانند، در دین #اسلام و #قرآن_مجید نیز نظر اجماع پیروان بر این است که او همان #ذوالقرنین ی است که خداوند بزرگ در قرآن مجید به آن اشاره داشته و از پادشاهی عدالتخواه سخن به میان آورده است.
بین #زرتشتیان که اتفاقا از نخستین و کهن‌ترین ادیان خدا پرستی به شمار می‌روند و در دوران کوروش بزرگ هم دین مرسوم در ممالک تحت فرمانروایی پارسیان و کوروش بزرگ و سرزمین #پارس ( #ایران ) دین #زرتشت بوده که ارادت و توجه خیلی خاص و بیشتری نسبت به سایر ادیان به شهریارشان داشته‌اند، همچنین سایر مذاهب و آئین‌ها و تمدن‌ها که همواره شناخت کافی از این شخصیت تاریخی داشته و در مجموع به نیکی از او یاد می‌کنند، به همین دلیل در بسیاری از مناطق دنیا به نوعی یاد و نام کوروش بزرگ گرامی و مورد احترام قرار دارد.
در #تاجیکستان و‌ #ترکمنستان تندیس‌های زیادی به یاد او پابرجاست،
در بسیاری از کشور‌ها #خیابان و یا بنایی به نام اوست و
در #سازمان_ملل هم منشور معروف حقوق بشر که استوانه‌ای گلی است هم اکنون و بعد از دو هزار و پانصد سال همچنان دارای بهترین بندها و نکات برای برقراری #اعتدال و #برابری در بین مردمان است.
اما تاسف بار و ناراحت کننده این است که در کشوری که قرنها قبل کوروش فرمانروای آن بوده و در زمان خود بهترین سرزمین از همه نظر در بین جهانیان و تمدنها محسوب می‌شده است، و مردمان آن با غرور و افتخار خاصی کوروش را منتسب به خود می‌دانند، هیچ توجهی به کوروش وجود ندارد.
در منطقه #پاسارگاد استان #فارس و انتهای روستای معروف به همین نام #مقبره #کوروش_بزرگ قرار دارد، بنایی که اگرچه دارای عظمت و شکوهی خاص است اما کاملا ساده است و خبری از تجملات خاص و امکانات برای بازدید کنندگان و. . . نیست.
در کنار اینها رسیدگی خاصی هم در سالهای اخیر به آنجا نشده و همواره تغییرات اقلیمی و شرایط جوی خطری برای بنای تاریخی آن محسوب شده است.
این عوامل البته تاکنون باعث آسیب دیدگی بخشهایی از بنای آرامگاه شده است که البته بعد از آن‌ترمیم شده اند.
تنها رویداد مثبتی که در این سالها برای پاسارگاد روی داده است ثبت جهانی آن به عنوان یک میراث بین المللی و تاریخی است.
از دیگر موارد #بی‌_مهری ما به کوروش بزرگ می‌توان به این موضع اشاره کرد که در سرزمین کوروش حتی یک کوچه هم در هیچ یک از شهرهای کشور به نام او وجود ندارد
چه برسد به خیابان و میدان یا بزرگراه!
این در حالیست که در بسیاری از کشورها حداقل یک تندیس از کوروش بزرگ قرار دارد.
در پایتخت #ایران هم اکنون خیابان و بزرگراههایی به نام شخصیتها و افراد مشهور داخلی و حتی افراد گمنام غیر ایرانی است اما هر چه نگاه می‌اندازی نامی از معروفترین چهره تاریخ ایران و یکی از اساطیر تاریخ بشریت نمی‌بینی!
#آبان ماه فرا رسیده، اوایل برج است و تقویم را به دست می‌گیرم تا مناسبت‌های و تعطیلات برج آبان را ببینم و بررسی کنم.
در تقویم ملی ما مناسبت‌هایی اعم از اعیاد مذهبی و شهادت‌ها و ولادتهای ائمه معصومین (ع) و روزهای ملی زیادی درج شده است. روزهایی هم برای بزرگداشت بزرگان ملی خصوصا بعد از مشروطه به اینطرف در نظر گرفته شده است.
به هفت آبان ماه می‌رسم
هفت آبان در تقویم ما غریبی خاصی دارد .
مثل بقیه روزها، یکروز عادی عنوان شده است و در توضیحات تقویم، توضیحی برای این روز نگارش نشده است.
حتی کوچکترین اشاره‌ای هم به موضوعی نشده است.
اما همه میدانیم که جای یک نام و اشاره در این روز خالیست، #کوروش !
#انجمن_اصلاحات #سیدجوادموسوی #کوروش_بزرگ #پدرایران #ذوالقرنین #پاسارگاد #فارس #پارس #تمدن #سید_جواد_موسوی #رویای_سبز

Photo

Post has attachment

Post has shared content
پايگاه هوايى شاهرخى شاهرگ دفاع هوايى اييران درغرب كشور ( همدان ) دراختيار جنگنده هاى روسيه
امروز استقلال ظاهرى ايران نيز عملاًازبين رفته و روز عزاى ملى غرور ازيادرفته وبى آبرويى ماست .
حتابرطبق قوانين خودجمهورى اسلامى اينكار ممنوع وغيرقانونى است
كشور شده ازشمال تاجنوب ازبوشهرتا درياى مازندران جولانگاه روسها بدترازدوره قاجاراست واينبار رقابت روس وانگليس سبب استقلال ايران وجان بدربردن ايران نخواهد گرديدو درواقع پيش بينى شاهنشاه به واقعيت پيوسته وايران امروز درعمل به ايرانستان براى ارباب پوتين تبديل شده و كشتى هاى جنگيشان درآبهاى مازندران و آسمان ايران ازمدتهاپيش محل گذرموشكهاى روسى و خفتى ازاين بالاتركه پايگاه شاهرخى همدان دراختيار جنگنده هاى روسى وهمه نيرو وتوان وپول ايران براى منافع روسيه ، زيراكه بندرلاذقيه درسوريه كه پايگاه دريايى روسهاست حفظ شود ومافياى دزدو فرماندهان خائن و وطن فروش وياغيرايرانى سپاه يعنى همان قاچاقچى هائ جنايتكار گوش به فرمان ارباب پوتين هستند
ايران درحال ويرانى ، تجزيه و نابودى است واكثريت ملت خاك برسرايران هم درخواب غفلت ودريغ ازاندك غيرت ملى و دردوطن
بياد تكه اى ازسريال هزاردستان كه مى گفت :
جامعه چُرتى ، اجتماع خواب زده ، مردم خواب آلود ، عجب ملتى!!!!!
Commenting is disabled for this post.

Post has attachment
درود دوستان عزیز.
یه سر به پستهای این پان تورک بزنید که با پست گذاشتن توی انجمنهای عرب خوزستانی و بقیه قومیتها نیت کثیفش مشخص میشه.
https://plus.google.com/102288132355335808436

Post has shared content
دربرنامه گفتگوى هفته با جناب {{ كوروش رادمنش }} دريكشنبه شبهابوقت ايران ازآخرين تفسيرهاى سياسى ، نظامى ، اقتصادى وديگرمسائل و تحولات ايران ، منطقه پرآشوب وبحران زده خاورميانه وجهان رادرارتباط باميهنمان آگاهى يابيد .
درحال حاضر مى توان ادعاكرد ازهيچ شبكه ورسانه اى هيچ برنامه تفسيرى درست و بجا وبسيار كارشناسانه وپيش بينى هاى نزديك به واقعيت وبرحسب منافع ملى واز ديدگاه ميهن پرستانه ونه به هيچوجه وابستگيهاى جناحى ومنافع شخصى ياحزبى واستعمارى در سطح واندازه وحتا نزديك به اين برنامه وجودندارد .
دراين دوره بحرا ن زده ميهن گراميمان حمايت و پشتيبانى ازسنگرتلويزيون ايران آريايى و تماشاى برنامه هاى مجريان ميهن پرست ان رابراى آگاهى وروشنگرى به يكديگرسفارش كنيد.
باسپاس ويژه ازهمه برنامه سازان ودست اندركاران اين شبكه خدمتگزار به مردم ايران
باكليك برروى لينك پايين تلويزيون ايران آريايى را زنده تماشانماييد.
Hotbird 11604 / H 27500

لينك برنامه زنده شبكه ايران آريايى :
http://livestream.com/accounts/11825802/events/3752117

http://www.ieatv.com/live_stream.htm

Livestream by Livestream Inc.
https://appsto.re/gb/JC-yD.i

برنامه اين هفته باجنابان كوروش رادمنش و آرياباقرى
Commenting is disabled for this post.

Post has shared content
نقشه ی جدایی طلبان برای کشورمون

این نوشتار را از دست ندهید و به قدر ارادت خود به ایران آنرا بازپخش نمایید ...
تاریخ ایران و هویت ایرانی :

چرا باید پیشینه کشور از جمله پیشینه باستان و دوره معاصر  را زنده نگاه داشت؟
چرا باید تاریخ کشور را یادآوری و بررسی کنیم؟
شاید شما بارها از دیگران شنیده باشید که میگویند: ما نباید وقتمان را در تاریخ گذشته هدر دهیم و با یک ژست مدرنیته گرایی صحبتشان را تمام میکنند !
چه می شود که یک کشور رو به دیکتاتوری میرود؟ و یا یک کشور تجزیه و یا یک کشور از شدت وضعیت بحرانی اقتصاد سقوط میکند؟
تمام این نکات مربوط می شود به بی تجربگی مردم آن ملت ها با برخورد با مشکلات کشورشان
واین عامل هشتاد درصد از آسیب های اجتماعی است.
ما چگونه میتوانیم جلوی  آسیب ها را بگیریم؟
جواب این سوال در بررسی تاریخ یک کشور است، یعنی اگر یک ملت  تاریخ خود را مورد بررسی قرار دهد میتواند به راحتی آن مشکلات را پشت سر بگذارد.
عهدنامه ترکمنچای،جدایی آذربایجان و بحرین و ترکمنستان و دیگر مناطق از کشور از تیره ترین نقاط تاریخ کشور است خب ما اگر به بررسی این فجایع بپردازیم خواهیم فهمید که دست انگلیس در تمام این معادلات در کار و این دولت کثیف تمام این برنامه ها را طرح ریزی کرده است .
اگر ما دقت کنیم بعد از سقوط حکومت قاجار تا به حال ما شاهد آن هستیم که دست حکومت انگلیس از ایران کاملا کوتاه نشده و این دلیلی ندارد جز خواب ماندن حافظه تاریخی ملت بزرگ ایران.
حال شما فرض کنید همان اشتباهات دوباره تکرار شود آیا فکر میکنید دیگر چیزی از ایران ما بماند؟
به طور مثالی دیگر : بابک خرمدین خود یکی از ایرانیانی بود که بیداری حافظه تاریخی و بررسی حوادث حمله ی اسکندر به ایران و جانفشانی ایرانیان آن زمان بعد از فتح اسکندر، توانست قیامی نو دراندازد تا قیام های بعدی آن اعراب را از کشورمان بیرون کنند
چرا افغانستان هنوز دچار وضعیتی اسفناک است؟دلیلش در این است که هنوز دچار جاهلیت زمان اعراب است و هرگز تاریخش را به عنوان درس عبرت درنظر نگرفته وسعی دارد تا با دخالت جوامع غربی مشکلاتش را رفع کند ! که اگر این روند ادامه پیدا کند هرگز افغانستان دچار ثبات نمی شود.
تاریخ کشور به معنای هویت آن کشور است که اگر فراموش شود آن کشور رو به تباهی می رود و هزاران بار قاجارهای نا ایرانی تکرار خواهند شد.
افتخار ما ایرانیان تاریخمان است
 که اگر کوچکترین خدشه ای به آن وارد شود متوجه مشکلات فراواتی خواهد شد .
اگر یاد کورش بزرگ ، آریو برزن ، سورنا ، آذرمی دخت و بابک خرمدین از یادها برود ما دیگر چیزی برای بالیدن به ان نداریم
چرا از تمدن بزرگ مصر یک کشور با نام (الدوبل العربی مصر) بر جای مانده؟
چرا مردمی با این پیشینه باید به عربی صحبت کنند و یک زبان ملی ندارند؟
آیا آنها میتوانند به تاریخ از دست رفته شان بنازند؟
ولی ایران با داشتن افرادی مانند فردوسی بزرگ ، سعدی ، حافظ،خواجوی کرمانی زبان پارسیمان را زنده نگاه داشته و با افتخار میتوانیم بگوییم که هنوز فرهنگ ایرانی زنده است.
از تمدن باستانی جهان تنها ایران توانسته که هنوز روی هویت اصلی خود بماند
چون خدای ایران هنوز با ایران است

بگویید این جمله در گوش باد  
چو ایران نباشد تن من مباد.
Photo

Post has shared content

Post has attachment
درود.
هویت ترک و پان ترکیسم را بهتر بشناسیم.البته به گفته
خود استادان ترکیه.
Wait while more posts are being loaded