Post has attachment

Tu być trzeba koniecznie. To już II edycja i tym razem wiesz już, że nie wolno tego opuścić, bo będziesz żałować, prawda?

Zapraszamy gorąco i serdecznie!

http://2016.polcaster.pl/

Post has attachment
Agent BOR + dzieci z koktajlami Mołotowa i granatami... https://www.youtube.com/watch?v=z8zjC0KUlMQ

Cały odcinek, jeśli ktoś jeszcze nie widział/słyszał jest jak zwykle na naszej stronie http://dekompresor.pl/prawo/z-bronia-przez-miasto-czyli-gry-miejskie oraz na iTunes i YouTube. 

Post has attachment
Szanowni słuchacze i drodzy widzowie! Brak śniegu to nie powód do braku życzeń świątecznych. Z całego serca życzymy Wam ciepłych, udanych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku sukcesów i satysfakcji. Uściskajcie od nas Waszych Najbliższych i nie zapominajcie o nas w przerwie świąteczo-noworocznej https://www.youtube.com/watch?v=ATdcxe5pNjo

Post has attachment
Ulala! Ale będziemy mieli porównanie! Polski "Projekt hackIT" (był tu wczoraj link) porównany z tym oto wytworem Hollywood. https://www.youtube.com/watch?v=-CA95Bzpy7s Jak myślicie, komu będzie bliżej do "emacsem przez sendmail"?

Post has attachment

Post has attachment
A to dopiero ciekawostka... Może wreszcie nie emacsem przez sendmail https://www.youtube.com/watch?v=VWdYTK2URas

Post has attachment
Jedni pozostają przy "och.. gdyby tak", inni po prostu realizują swoje najdziksze marzenia. Jeśli jeszcze nie słuchaliście, zapraszamy na pierwszą część relacji z motocyklowej wyprawy #silkroadadventure . Rozmawiamy o przygotowaniach do przejechania tysięcy kilometrów kamienistym, szutrowym, mroźnym i piekielnie upalnym szlakiem.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
UWAGA KONKURS! Wygraj BON NA 100zł !! Szczegóły w odcinku.
http://dekompresor.pl/technologia/oktawave-polska-chmura-obliczeniowa 
Rozstrzygnięcie konkursu - poniedziałek 1 grudnia.
Wait while more posts are being loaded