Post has attachment
Аутизм – це особливість!
Напередодні дня інформування про аутизм, наживо - Євгенія Тимошенко - Президент Асоціація "Соціальний Захист" та Olha Klimachova - представниця "Мы вместе - Сообщество особых семей" про проблеми аутизму.
Аутизм – це розлад нервової системи, що порушує здатність особи до соціалізації та комунікації з іншими людьми. При цьому інтелектуальні здібності особи не втрачаються. Часом трапляється навпаки – на головному мозку можуть з’явитись “острівці знань” – особливо активні зони, через що людина з легкістю опановує мови, музичні інструменти, інженерну справу тощо. Мало хто знає, та Енштейн, Марія Кюрі, Білл Гейтс, Ліонель Мессі, Том Круз – люди з аутизмом!
Деталі дивіться у відео @Черноморська радіокомпанія
#iasp #ЄвгеніяТимошенко #autizm #інклюзія
https://www.youtube.com/watch?v=p2ibMa1iAdY

Post has attachment
За сприянням Асоціація "Соціальний захист" - медична терапія видатного композитора, піаніста-віртуоза Євгена Хмари - "Музика, що зцілює" для людей з особливими потребами.
https://www.youtube.com/watch?v=M2_lNOpU4mo

Post has attachment
До Різдвяних свят МГО Назустріч Мрії розпочинає благодійну акцію «Діти для дітей» ініційовану Алісою Захарченко - дівчинкою, яка не залишилась байдужою до долі дітей-переселенців зі Сходу!
Надагадаємо, що "Назустріч мрії», в партнерстві з Bright Events Agency готують івент - чудову новорічну виставу «Чарівний світ Різдва», в готелі Premier Palace Hotel, на яку запрошено понад 400 дітей-переселенців зі Сходу України. Тож саме для них діти вирішили зібрати новорічні солодкі подарунки!
Кожну новорічну коробочку можна підписати, приклеїти малюнок з підписом: «Від веселої Даши, 7 років; Від Діми фаната футболу…».
#БЛАГОТвори разом з дітьми України!
Якщо ви бажаєте долучитись до акції "Діти для дітей" пишіть в приват або телефонуйте: +38(044)428-57-18
Photo

Post has attachment
Будьте как дети!!! Не могу не поделиться этим постом с видео! Оно не оставит вас равнодушными! Меня сильно впечатлило отношение 9-ти летней Алисы Захарченко к нуждам детей временно перемещенным с Востока Украины!
Низкий поклон и благодарность родителям, которые с детства воспитывают в детях добрые чувства и сострадание по отношению к нуждающимся!
#repost приветствуется!
https://www.youtube.com/watch?v=FI0Uen2BENs&feature=em-subs_digest

Post has attachment
МГО #Назустрічмрії запрошує діток та творчу молодь, які виховуються в школах-інтернатах та дитячих будинках прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі #РіздвянийHANDMADE
Детальніше поро умови конкурсу на сайті:
http://www.mriy.org/…/novini/1055-rozhdestvenskij-handmade-2

Post has attachment
В этом году Фестивалю "Мечте навстречу" исполняется 10 ЛЕТ!!! Мы готовимся к Юбилею!!! И у нас хорошая новость для юных "Звездочек" :):
- Тебя манит сцена?
- Хочешь проявить свой талант?
- Знаешь, что творчество - это твоя жизнь?
Тогда тебе точно нужно принять участие в X Юбилейном фестивале «Мечте навстречу»!
Как принять участие в конкурсе, тут: http://www.mriy.org/ru/prinyat-uchastie
Наша группа в соц.сетях: https://vk.com/mriy_org
https://www.instagram.com/MRIY_ORG/
https://twitter.com/Mriy_org
https://www.youtube.com/channel/UCi62bIJVbhNUfxB9CvFvWXQ
https://www.facebook.com/mriy.org/?ref=hl
Photo

Post has attachment
23.12.15 в отеле Fairmont Grand Hotel Kyiv состоялся благотворительный вечер по инициативе Асоциации «Соціальний захист» во главе с Евгенией Тимошенко и Елизаветой Юрушевой. Смотрите полный фотоотчет на сайте телеканала HDFASHION&LifeStyle: http://hdfashion.net/fairmont
Фото: Александр Щербина и Юлия Малыш
‪#‎hdfashion‬ ‪#‎АссоциацияСоциальнаяЗащита‬ ‪#‎ЕвгенияТимошенко‬ ‪#‎В_ожидании_чуда‬

Post has attachment
Дякуємо інформаційному партнеру INTV за інформаційну підтримку ‪#‎В_очікуванні_дива‬ Смайлик «smile»
http://intvua.com/news/society/1450958816-blagodiyniy-rizdvyaniy-yarmarok-vistava-i-kontsert-dlya.html
Fairmont Grand Hotel Kyiv Асоціація "Соціальний захист"Благодійний фонд Єлизавети Юрушевої «Обираємо майбутнє разом» ‪#‎ЄвгеніяТимошенко‬

Post has attachment
Завдяки організаторам: Асоціація "Соціальний захист" і БФ "Обираємо майбутнє разом" у Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся благодійний захід для дітей-сиріт та дітей-переселенців зі Сходу України. Понад 250 діточок
Дякуємо партнерам заходу: МБФ "Жизнь с избытком", LoraShen, Картата Потата, Музей Експериментаніум КИЇВ, ‪#‎Todes‬, Авторская школа стиля и макияжа Наталии Найда, Coca-Cola та артистам Марта Адамчук, Юрий Лукьяненко, Оля Цибульская, Андрей Черновол, Елена Гончарук, Наталка Карпа, Alexander Tulinov, Евгений Хмара, Клей Угрюмого Official
http://iasp.org.ua/u-fairmont-grand-hotel-kyiv-vidbuvsya-r…/

Post has attachment
Учні, Український гуманітарний ліцей КНУ ім. Т. Шевченка підготували імені подарунки для вихованців школи-інтернату м.Щорс, Чернігівської області.
Дякуємо, діткам та вчителям, за їх щирі та добрі серця! https://www.youtube.com/watch?v=0mL78NQ39Xo
Wait while more posts are being loaded