Post has attachment
אני ביום השינוי שלי.
סתם כי מלא זמן לא העליתי משהו
נ.ב:
הקהילה יבשה!
Photo

הסיפור שלי:

הייתי בדרך הביתה, אחי כבר לא ישוב. אני צריכה ללמוד איך לחיות בלעדיו, יהיה קשה הוא היחיד שנשאר לי מהמשפחה. ההורים שלנו מתו בתאונת טיפוס, הם הצילו אותנו במקומם. הייתי בת שנה, אין לי כל כך הרבה זכרונות מהם. חוץ מהפרצוף שלהם באותו לילה גורלי. טוב נחזור למציאות, אחי נעלם הוא יצא עם חברים לפני שבוע, ועדיין לא חזר הביתה. אנחנו גרים בבקתה קטנה והוא עובד כדי לממן את לימודי, אני יודעת שאם לא אתעמץ ללמוד הוא יתאכזב נורא כי הוא עובד קשה כל יום כדי לממן את לימודי ולהביא לנו אוכל ושתיה. חזרתי הביתה מלאה במחשבות לא שמה לב למכוניות שחוצות, וחוצה את המעבר חציה. לפתע צץ אמבולנס שנע במהירות מטורפת, הוא לא ראה אותי ואני לא ראיתי אותו. הוא התנגש בי בעוצמה ענקית והעיף אותי עד לבקתה שלנו (היא רחוקה) נפלתי על הגג הוא נשבר ואז נחתתי על הגב חניטה תחושתי שברתי את רוב עצמותיי דיממתי ואף אחד לא ראה אותי ולא שמע אותי. התעלפתי חשבתי שאני כבר מתה. ואז הוא הגיע אח שלי הטוב האהוב שלי, אח שלי שהוא כל עולמי. אבל הוא נראה שונה וחזק יותר והעיניים שלו היו אדומות אדומות כמו דם! הוא הרים אותי, הוא גם היה מהיר יותר. והביא אותי להרים להרים של אותו לילה, הלילה שבו איבדנו את ההורים שלנו. היה שם בית ובו כמה אנשים כולל החברים שלו, והחברה הכי טובה שלי. ששנה שעברה נדרסה ע"י שתי מכוניות במקביל וכולנו חשבנו שהיא מתה. הוא הניח אותי על השולחן שמעתי דיבורים ופתאום כאב חד פילה את שורש כף ידי וגופי החל לעבור כאילו מלחכת אותו אש מבפנים היא נהיית יותר חמה יותר כואבת עד שהיא מגיעה ללב..
המשך יבוא ...

Post has shared content
עשיתי קהילה שאפשר לעשות איזה סוג של דמות שאתם רוצים ההוראות של דמות מופעים בתיאור גם החוקים

Post has attachment
וזה הקוף שלי
Photo

Post has attachment
היי אני חדשה פה קוראים לי רזי-השטן
אבל תקראו לי רזי

חיית המחמד שלי היא קוף שנשכתי אותו כדי שיהיה ערפד כי רציתי שישאר איתי לעולמים.
Photo

זה קטע קצר שכתבתי פשוט אין לי כוח להמשיך אותו:(:(:(:(
און קיי אני חדשה בקהילה הזאת וזה הפוסט הראשון שלי!!!!!!!!!!!
אוקיי. מתחילים???

הקדמה


אני לא יכולה להבין, הרי משאית דרסה למוות את כל המשפחה שלי ואותי. אז איך אני עדיין בחיים?!
שאלתי את ד"ר מיקל, הד"ר שטיפל בי. הוא סימן לי שאשתוק. לא הבנתי למה אבל הייתי בטוחה שכמו כולם, אין לו כוח להקשיב לי. ואחרי שהוא ראה ש"השטח נקי" מרופאים, ואז הוא שאל אותי: את רוצה שאני אגדל אותך? אם תסכימי לי, אז אני אגלה לך את הסיבה שבגללה את בחיים.
פתאום, הוא שלף את הפנקס שלו מהכיס, ורשם עליה את מספר הטלפון שלו ואת הכתובת שלו. אבל אני השתכנעתי לרעיון שד"ר מיקל סטיוארט, יגדל אותי. ההורים שלי תמיד העריצו אותו והיו אומרים לי שבאמת יש לו לב רחב. רחב מאוד. עד שהם מתו. הם מתו ונספו גם בתאונה הקשה, כאשר חזרנו מיום ההולדת ה32 של אחותי הגדולה מריה. רק דוקטור מיקל יודע שאני עוד חיה. הוא הציל אותי!!
דר מיקל אמר לרופאים בעצב שלא שרדתי, אבל כאשר נסענו לבית שלו ביער, הבנתי

הי אני חדשה פה ורציתי לשאול איך עושים דמות..!!

היי אני חדשה מי יכולה להכין לי ערפדית

הי אני חדשה מישהוא יכול להכין לי ערפדית?

היי אני חדשה מישהו יכול להכין לי ערפד ולהסביר לי מזה??♥
Wait while more posts are being loaded