Post has attachment
▪️ Sceptycznym okiem: "UFO w sztuce"

Bardzo popularne jest przekonanie, że skoro UFO to pojazdy kosmitów, to jeśli odwiedzają nas teraz, to bardzo prawdopodobne, że odwiedzali nas też wcześniej w naszej historii. Aby zaś udowodnić tę teorię, jej zwolennicy zaczęli poszukiwania latających spodków uwiecznionych na płótnach malarzy, kosmitów widocznych na jakichś rysunkach i tego typu rzeczy. I je znaleźli. Tak przynajmniej twierdzą. A czy to prawda? Zobaczmy sami kilka słynnych przykładów wyników takich poszukiwań.

➡️ Czytaj więcej: http://www.paranormalne.pl/topic/15727-sceptycznym-okiem-ufo-w-sztuce/

Post has attachment
▪️ UFO - co na ich temat wie Rząd USA

Przez ponad 50 lat tajne rządowe agencje ukrywały wiedzę o obcych formach życia i zastosowaniach ich technologii.
W 1998 roku dr Steven M. Greer zrezygnował z działań w sferze medycznej w szpitalu Caldwell Memorial w Północnej Karolinie aby cały swój wysiłek włożyć na rzecz ujawnienia tajnych działań Rządowych na rzecz ukrywania kontaktów z obcymi formami życia.

➡️ Czytaj więcej: http://www.paranormalne.pl/topic/9554-ufo-co-na-ich-temat-wie-rzad-usa/

Post has attachment
▪️ Koszmarne odkrycia - żyjąca głowa

Sowiecki fizyk Sergei Brukhonenko wynalazł prymitywną maszynę płuco-serca, która zastępowała krążenie ustrojowe organizmu. Nazwał on swoją maszynę mianem "autojector" i przy jej pomocy udało mu się utrzymać przy życiu ściętą głowę psa. Pokazał on jedną z takich głów w roku 1928 przy okazji międzynarodowej audiencji naukowców podczas Trzeciego Kongresu Fizjologów ZSSR.

➡️ Czytaj więcej: http://www.paranormalne.pl/topic/12028-koszmarne-odkrycia-zyjaca-glowa/
Photo

Post has attachment
▪️ Podróże z duchami- 10 najstraszniejszych miejsc w Polsce

"Dziś zaproponuję wam wyprawę nawiedzonym szlakiem po 10 najstraszniejszych miejscach w Polsce. Może jakiś podróżnik z Paranormalne.pl skusi się na wyprawę z dreszczykiem? Przedstawię nawiedzone zamki, górskie szczyty oraz opuszczonych szpitali. Pokaże także gdzie można spotkać przyjaznego ducha z który można wypić kielich wina!"

➡️ Czytaj więcej: http://www.paranormalne.pl/topic/33823-podroze-z-duchami-10-najstraszniejszych-miejsc-w-polsce/

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Pożary na Grenlandii

Niedawno satelity zauważyły na Grenlandii nietypowe zjawisko, mianowicie ogniska pożarów. 31 lipca pojawiły się dwa pożary na terenie gminy Qeqqata, jeden z nich szybko wygasł, natomiast drugi rozszerzył się a z ostatnich obserwacji wynika, że dymi jeszcze do dziś. Wcześniej satelity zanotowały jeszcze kilka małych sygnałów ognia, ale te nie rozszerzyły się.

Czytaj dalej: http://www.paranormalne.pl/topic/44567-pozary-na-grenlandii/

Post has attachment
Roswell - 60 lat później

Miasteczko Roswell. Założone przez V.C.Smitha w 1871 roku, a już 20 lat później otrzymało prawa miejskie. W połowie XX wieku odkryto złoża gazu ziemnego, powstała baza wojsk lotniczych. Roswell znane jest również przez turystów za względu na piękne krajobrazy, lecz światową sławę przyniosła mu rzekoma katastrofa UFO...

*Czytaj dalej: * http://www.paranormalne.pl/topic/10522-roswell-60-lat-pozniej/

Post has attachment
Belgijska fala UFO

Ćwierć wieku temu Belgia padła ofiarą inwazji UFO. Trójkątne obiekty widywano masowo, a świadków liczono w tysiącach. Rząd i armia nie wiedzieli, czego chcą intruzi ani skąd pochodzą. Oficjele kilkakrotnie otwarcie przyznali, że tajemnicze "latające trójkąty" nie są obiektami testowymi ani wojskowymi i kto wie, czy w ogóle ziemskimi…

Czytaj dalej: http://www.paranormalne.pl/topic/44534-belgijska-fala-ufo/
Wait while more posts are being loaded