Post has shared content
Learn how to identify counterfeit or uncertified Lightning accessories for your Apple devices and strictly avoid them!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
6/21/18
5 Photos - View album

Post has shared content

Zdravím komunitu,

mám dotaz ohledně sobour PkPass a Wallet.

Sjednal jsem si pojištění,. po sjednání byla možnost "Přidat do Apple Wallet". Tuto možnost jsem vybral a stáhl se mi PkPass soubor do PC. Když jsem si PKPass soubor zaslalt do e-mail, abych jej měl v telefonu, klikl jsem na přiložený soubor a vůbec se mi soubor neotevře v appce Wallet.

Otevře se mi pouze možnost co se souborem chci udělat, tzn. zaslat Messngerem, zaslat WhatsAppem, uložit na Dropbox, atd.
Žádná možnost jak to otevřít ve Wallet.

Prosím Vás, můžete mi někdo sdělit jak otevřu PkPass ve Wallet?

Děkuji.

Ahoj, po nějaké době se mi opět nesychronizuje chrome pro ios a to ani na ipadu, ani naiphonu.. při otevření záložky "Karty na jiných zařízení" je zde stále aktivovat synchronizaci i když aktivní je... Provedl jsem už i reset synchronizace, ale ani na jednom zařízení nefunguje.. Reinstalace také nepomohla. Má někdo nějaký tip? Děkuji

Post has attachment
Ahoj, zajimalo by mne jestli ma nekdo taky potize s vibrovanim celeho dotykoveho displeje rezonancema od reproduktoru v iPadu na Apple iPad Air 2 Wi-Fi Cellular 64GB? Je to ohavne a obtezujici predevsim pri ovladani dotykoveho displeje behem prehravani treba videa... Ztiseni moc nepomaha. Na mem starsim iPadu 2 Mini nic takoveho neni a a ni na jeste starsim iPadu 3.gen... Nejdrive byl menen jiz jako novy kvuli spatnemu podsvetleni displeje a ted tohle. :( grrrrrrr
Photo

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Zdravim lidičky, mám na prodej 2 pouzdra (zadní kryty) na telefon 6/6S. V případě zájmu příkládám na každé odkaz s kontaktem, fotkami, cenou a místem osobního předání, případně poštou. Kupci doložím fakturu/záruční list.


1. Leathe case (kožený kryt)
https://mobil.bazos.cz/inzerat/75600855/Apple-iPhone-krytpoudro.php


2. Silicon case (silikonové pouzdro)
https://mobil.bazos.cz/inzerat/75601053/Apple-iPhone-66S-krytpouzdro.php

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded