Stream

Join this community to post or comment
 
Služba WhatsApp obsahuje zranitelnost která může oslabit šifrování komunikace a její odposlech třetí stranou.
1
Add a comment...
 
 
Rozšíření Don't Starve: Shipwrecked je nyní nově dostupné v iOS App Store za cenu $4.99 a je kompatibilní s mobilními zařízeními iPad i iPhone!

Shipwrecked is available now on the iOS App Store for $4.99 USD and it's compatible with both iPad and iPhone devices!

https://itunes.apple.com/us/app/dont-starve-shipwrecked/id1147297267
Klei Entertainment has partnered with our friends at CAPY, creators of Superbrothers: Sword and Sworcery, Super Time Force and Below; to bring fans of Don’t Starve the latest single-player expansion: Don’t Starve: Shipwrecked! In Don't Starve: Shipwrecked, Wilson finds himself stranded in a tropical archipelago. He must learn to survive all over again in this new environment filled with new biomes, seasons, and creatures. Don’t let the tropical b...
1
Add a comment...
 
Nové líbací příslušenství pro iOS je na obzoru. 
 ·  Translate
Kissinger slibuje reálný požitek z polibku přeneseného skrze mobilní telefon. Prozatím ve fázi prototypu a pouze pro iOS.
1
Kamil Hrdlička's profile photo
 
Toto už je naprostá hovadina a zbytečnost, věřím ale že se najdou zoufalci kteří by to používali
 ·  Translate
Add a comment...
 
Zdravím potřebuji poradit. Koupil jsem nový telefon a nedaří se mě v něm spustit hudbu zakoupenou v ITunes Store. Přitom v knihovně ji mám. Pokud chci spustit napíše to ,,položka neni k dispozici. Nevím, kde dělám chybu. Děkuji 
 ·  Translate
1
Toman von Bad Speckau's profile photoMartin Navratil's profile photo
2 comments
 
+Toman von Bad Speckau Nn přešel jsem na jiný telefon. Nešlo přehrát právě na tom novém. Již šlape. Děkuji. 
 ·  Translate
Add a comment...
 
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jakou používáte aplikace na manuální focení? Já jsem našel zatím aplikaci ProCam 3 a je to asi jediná která se mi líbí. Máte třeba s touto aplikací zkušenosti?
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Zdravím, potřebovala bych poradit :) mám 4 roky ipod shuffle pořád se stejnou hudbou ...je to dlouho co jsem pracovala v itunes...mezitím uz mám v pc el capitana a itunes je samozřejmě jiné ....teď ta rada je možné si ze shufflu smazat jen nějakou hudbu ? Jelikož již původní soubory v pc nemám tak nechci tvořit nový playlist a synchronizovat ......
Druhá prozba mohl by jste mi někdo doporučit program na stahování hudby třeba z youtube?Děkuji
 ·  Translate
1
Add a comment...

Sparro Wave

Diskuse  - 
 
Welcome to Dude Jump, a new jumping game with challenging controls that will require all you precision and speed! Are you ready for this endless jumper? collect coins and unlock power ups but remember to not stay still for too long while preparing your next jump, an evil surprise could come out and end your game!

https://itunes.apple.com/us/app/dude-jump-endless-challenge/id1097321466?mt=8 
1
Add a comment...
 
Ahoj, existuje nejaka appka přes kterou bych si nastavil profily? Myslim tim ze bych si vybral profil doma a tam měl jen vibrace. Venku zvonění a vibrace plus utlumene některé aplikace.

Děkuji za rady
 ·  Translate
1
Jiři Klíma's profile photo
 
Také řeším stejnou potřebu toto vyřešit, ale bohužel jsem žadnou appku na nastavení určitého profilu jsem nenašel...???
Přešel jsem z Androidu na IOS, ale přiznám se že určité funkce mě prostě schází i přes to, že mám udělaný Jailbreak. Spolehlivost IOS je opravdu dobrá, ale co se týče customizace a všech nastavení je IOS na druhém místě. Osobně jsem na Android telefonech měl naistalovanou aplikaci pro řízení profilů, kdy se podle času, polohy nebo záznamu v kalendáři přepl na předem vytvořený profil a nemusel jsem neustále vypínat a zapínat zvuky. Stačilo zapsat do kalendáře například,, návštěva zubaře ve 14:30 - 15:30 a telefon se automaticky přepl do tichého režimu, pouze vibrace nebo naopak podle GPSkyne,BTsky jsem dorazil do práce a telefon se zase přepl na předem vytvořený profil. Pokud je zde někdo opravdu zkušený a poradí zda toto umí i IOS, tak budu moc vděčný.
Díky. 
 ·  Translate
Add a comment...

Sparro Wave

Aplikace  - 
 
Track your clothes and receipts in the simplest, smartest way ever! Closet Track is an innovative way to think about your closet. Do you actually need more clothes? Do you need to spend more money on your wardrobe? Closet Track provides instant access to your receipts and wardrobe.

Free Closet Track for iphone/ ipad:
https://itunes.apple.com/us/app/closet-track/id1100969517?mt=8 
1
Add a comment...
You play as a first person survivor from world war between human and zombies. To survive in this world, you have to collect items. You can craft various items from inventory, build houses. You have two weapons - axe and gun ( desert eagle ) that help you stay away from death. You have to mine metal to produce bullets into your shooter gun. To survive a night, you have to hide in tower or house (own or already built buildings). Making your own hou...
1
Add a comment...
 
Ahoj prosim o radu otec ma ipad 3.generace kde neni jeste Lightning konektor a koupil jsem av kabel ktery ma tri cince  protoze potrebuje prenaset obraz i zvuk do tv ale bohuzel jde pouze prenaset obsah v original aplikaci fotky a videa jinak nic prosim nejake rady dekuji moc za pomoc
 ·  Translate
1
Toman von Bad Speckau's profile photoJakub Jurčík's profile photo
2 comments
 
Ale ja nechci apple tv
Add a comment...
 
Instalován iOS 9.3. - stále nenalezen widget baterie, 3D touch nefunguje u počasí vůbec! Jinak subjektivně, opět kvalitní foťák, v předchozí verzi systému trochu zaostával a vykazoval bugy. 
 ·  Translate
1
Lukáš Vojtek's profile photoLibor Macák's profile photo
3 comments
 
Já mám widget baterie až po připojení BT sluchátka

 ·  Translate
Add a comment...

Created by

 
Zajímavá novinka z veletrhu CES2017 v podobě 360 kamery pro iPhony.
 ·  Translate
Společnost Giroptic uvedla na veletrhu CES017 kameru pro pořizování 360° videí a fotografií. Její cena nebude zrovna nejnižší.
1
Add a comment...
 
iOS 10.3 by měl konečně přinést tmavý režim zobrazení
 ·  Translate
Tmavý režim by mohl být obsažen v sestavení iOS 10.3. První beta verze iOS 10.3. je očekávána kolem 10. ledna 2017
3
Add a comment...
 
Netušíte, proč mi záloha z iCloud na iPadu zabírá skoro celých 5 Giga? Mám vypnuté zálohování mailů, obrázků, iCloud Drive. Vždy mi záloha zabírala cca 1 - 1, 5 Giga. Neví někdo, co s tím?
Díky
 ·  Translate
1
Martin Krejza's profile photoTomáš Kováč's profile photo
2 comments
 
Jo, už jsem na to přišel. Díky za radu.
 ·  Translate
Add a comment...
 
Líbí se vám naše tvorba? Dejte si nás do kruhů a my vás budeme rádi informovat o novinkách ze světa mobilních zařízeních, ale hlavně také ze světa Applu. Děkujeme! 🍏💚✌️
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Ahoj, jsme nový online Apple magazín. Sledujte náš web www.nakousnutysvet.cz a my vás budeme rádi informovat o všech novinkách ze světa Applu. 🍏💚✌️
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Spolehlivost aktivace Siri oslovením "Hey Siri" se dá zlepšit, pokud se při zapnutí této funkce nepřeskočí fáze tréninku.

 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Ahoj komunito :-)
Potřeboval bych poradit. Nevíte někdo o formulářích (nejlépe přímo apka pro iOs nebo i online), kde by mohli respondenti vkládat fotky, popřípadě přímo pořídit z mobilu fotku? Google formuláře neumožňují vkládat od respondentů fotky.
Díky za odpověď.
Tomáš
 ·  Translate
1
Add a comment...