Post has attachment
3д редактор не може зробити за вас роботу крутішою, приваблішою, надати більшої художньої цінності та напонити фен-шуйом. Це приходить з досвідом. Програма це тільки інструмент , решта залежить від можливостей вашої фантазії. А ось пришвидшити вашу роботу в рази цілком можливо.
Ось приклад школи Архітектури, які використовують Blender.

Post has attachment
Cycles Demoreel 2014. Для тих хто не в курсі cycles - це опен сорс рендер двигун , відповідно безкоштовний , який за замовчуванням інтегрований у Blender. Обіцяють також підтримку і для інших 3D редакторі. Опен-сорс росте і процвітає, ти можеж попробувати його вже просто зараз.
Blender.org

Post has attachment
Відео звіт CG Lviv тепер можна глянути прямо вдома(але це не замінить живого спілкування). Ще раз дякуємо всім хто прийшов, betaplace за надане приміщення, було круто і весело. А головне що це не в останній раз. Чекаємо вас на наступному івенті.

Гарна новина , до коференції  долучилась ще одна цікава доповідь "Tyran - Low Poley for mobile" Микола Урсатій

1/ Low Poly - gamedev for Mobile.
2/ Tyran - RTS Modile game.
3/ VIsual effects! 3d redactor or game engine?
4/ Game designer and 3-D artist! How it works.

Post has attachment
Ищем 3D артиста в международную компанию с офисами в США и Киеве специализирующаяся на разработке интерактивных 3D приложений, симуляций виртуальной реальности. Среди клиентов ведущие международные компании: McDonalds, Boeing, P&G, Bombardier, Neutral Fuels, Milestone.

Основная задача кандидата – разработка 3d моделей NextGen качества. Работа будет очень интересна тем кто заинтересован в визуализации сложных индустриальных систем и процессов.

Нужен кандидат, который имеет больше 2 лет опыта в 3D моделировании, знает одну из программ: 3ds max\ maya\ modo. Знание unity3D будет большим плюсом. Умеет создавать карты нормалей. Опыт разработки 3d моделей NextGen качества. 
Исходя из вышеизложенного не интересуют аниматоры и персонажники, ребята извините.

Английский – важен. Проектная документация, переписка – на английском. Команда маленькая и тесная, нужен человек который «впишется» в коллектив. В перспективе для зарекомендовавших себя – поездки в командировки заграницу.

В Киевском офисе (м. Олимпийская) просторная кухня, душ, печеньки, семейная атмосфера. Гибкий график.

skype: Ivan Yurik
Photo
Wait while more posts are being loaded