YAĞ YAKICI ÇAY
● 1 yemek kaşığı funda yaprağı
● 3 adet defne yaprağı
● 1 çay kaşığı bal
● 1 su bardağı su
1 su bardağı kaynar suyun içerisinde defne yaprağı ve funda yaprağını bekletin. Süzüp bal ilave ederek karıştırın. Sabah aç karnına için. Bir ay içtiğiniz takdirde yağlarınızın azaldığını fark edeceksiniz.

 Kadınlar spor salonuna gitmekte neden daha çekingen davranıyor?
Yanlış bir inanışla spor salonuna giderlerse çok kaslı olacaklarını, irileşeceklerini düşünüyorlar. Spor salonlarının erkeklere ait bir yer olduğu fikrine kapılıyorlar. Spor salonuna rahatlıkla gidebileceğinizi ve çalışarak çok güzel bir fiziğe sahip olabileceğinizi bilmeniz gerekiyor. 

LEKE VE ÇİL KARŞITI MASKE
● 1 çay kaşığı çilek yağı
● 1 çay kaşığı süt
● 1 çay kaşığı talk pudrası
Cildinizi temizleyin. Daha iyi bir temizlik için deniz tuzuyla peeling yapabilir, ardından gül suyu ile temizleyebilirsiniz. Sonrasında bu maskeyi uygulayın ve 20 dakika cildinizde bekletin. Ayrıca özellikle leke oluşan bölgelere çilek yağı ile masaj yapın. Bu maskeyi haftanın iki ya da üç günü uygulayın ve birkaç hafta sonra farkı kendi gözlerinizle görün. Eğer sigara içiyorsanız, sigaranın cilt lekelerini artırdığını unutmayın ve hemen bırakın. Bu konuda desteğe ihtiyacınız varsa doğru nefes terapisi ile pilates yapın, 8 seans pilates sonrası canınızın sigara istemediğini fark edeceksiniz

Erkek Fitness giyim markamız satışa başladı.
www.gymacc.com

Post has attachment

Post has attachment
Kadın bedeni ve erkek bedeni farklıdır. ağırlık çalıştıgınız da asla erkekler gibi şişmez kaslarınız.Eğer spor yapanların son zamanlarda yoğun olarak kullandığı takviyeler kullanmıyosanız.
Photo

Post has attachment
Kadın Fitness Yapmalı mıdır?

Kadın fitness yapmalı mıdır, evet yapmalıdır. Birçok kadın ağırlık çalışması yaptığı zaman aşırı kaslı bir görüntüye ulaşmaktan korkar ve bu tarz çalışmalardan uzak durur. İşin açıkçası bu düşünce yanlıştır. Çünkü kadınların fizik yapısı ve yaratılışı aşırı kaslı olmaya elverişli değildir. Ne kadar çok ağırlık çalışırlarsa çalışsınlar doğal yollardan bir erkek gibi kaslı olma şansları yoktur. Dolayısıyla hanımlar size sesleniyorum, ağırlıklar ile egzersiz yapmaktan korkmanıza gerek yok. Düşük ağırlıklarla tekrar sayısını arttırın ve kokmayın:)
Photo
Wait while more posts are being loaded