Post has attachment
foto;nelsons mandela
bijušais amērikas prezidents ļoti jūsmo par viņu, jo tas brālis viņam, un dēļ tādu tad ir mīts par mandelu kā par cilvēktiesību aktīvistu.
Jo šādi cilvēki noder dienvidārikas komunistiem uzturēt mītu, un turēt noslēpumā faktu, ka mandela bija kreisais terorists,bet obamam, brālis, tātad varonis.Mācieties vēsturi, nevis lasiet kolaborantus, tad jūs zināsiet, cik necilvēcīgs bija viņa režijums.
Photo

Ziņās stāstija, ka ņujorkā bandubiedriem latvenergo pasniegta balva, kā labākajam uzņēmumam, bet uz Latviešu tautas asins rēķina!
Jo nesaimnieko latvenergo, bet zog, jo ir kārtīgi korišši valdošajai bandai.
Jāāāā....
Tie ņujorkas ložmaņi jātiesā ar nāvessodu, par Latvijas benžu atbalstīšanu.
kamēr latvenergo apzog Latviešus, atsūtot neadekvātus rēķinus, tikmēr viņu korišši plītē.....
Nāvessods šai bandai, nē, pat nošaut vai pakārt viņus nevajag, bet ar veseri žogmalē nosist, šitos čigānus labatajus, ka rindā stāvēs, izsitīs smadzenes, nekur neviens zaglis un čigāns nespruks, smirdēs grāvī tāpat, jo pirmām kārtām tauta viņus apsitīs.

Post has attachment
foto;mūsu diženā valdība
Tikai čigāniem, ne Latviešiem.
Jo labi strādā Latvijas izzadzeju labā.Rakstu tapēc ka atkal mūsu mājai piestādīts patvaļīgi sastādīts rēķins.
Bet ja ņem vērā, ka Latvijā nav valdība, bet zagļu tabors.
Un viņi vienmēr būs valsts izzadzēju pusē, kuri neko nesaimnieko, tikai zog.
Lai nolādēti šie čigāni!
Gulēs kučinskis grāvī.
Photo

Post has attachment
foto;čigānu parazītu tabors.
Tauta - apsitīsim šos atasus.
Photo

Post has attachment
foto;truksnis lielais politiķis.
Precīzāk lielais zaglis, jo ir pie tās pašas bandas, kas pie varas.
Un pēc vecas ZZS ieražas, ļauj pašvaldību instancēm pelnīt naudu, nevis par pilsoņiem ko rūpēties.Laikam gan kārtīgi laupijis Latviju, ja bijis ilgadējs jūrmalas mērs.
Tātad augstākais sodamērs, un nekur viņš no lodes nespruks, un nebūs kur viņam sprukt, čigāni tiks fiziski apšauti, un vēl ar vien cionistu mēslu te jākrāmējas....
Photo

Pirmīt skatijos, kā LNT ziņu vadītājs ar slapjām biksiņām skaidroja, kapēc tad pašvaldības veic biznesu, nevis rūpējas par Latviešiem.
Tik gļēvu dezinformāciju sen nebiju dzirdējis.
Vai tad tautai nav skaidrs, ka partiju ielikteņi veic biznesu, jo ir nekas vairāk par nepiepildāmu zagļu bandu.
Tā lūk tautieši, zagļu banda, ne politiķi Latvijā ir pie teikšanas, kuriem uspļaut uz tevi un mani, kurus ar rungu jāpadzen.

Post has attachment
šis prezidentos, vēlas lai tauta ievēl prezidentu.Kura tauta, Latviešu vai?
Protams ka Latvijas okupantu massa, jo no valdošajiem Latvijai neko derīgu nesagaidīt.
āboltiņa saka, ka tā iecere apdraud Latvijas drošību, tā iecere apdraud neko citu kā viņas krēslu, jo viņi tur Saeimā ir viena banda.
Photo

Drīz Latvijā atklās jaunu veikalu no Vācijas, kas valdošajiem kontrabandītiem būs makten ienesīgs!
Un tautieši kā auni atkal skries uz to jauno veikalu, nemaz nedomājot, ka šī veikalu ķēde nobendēs jau tā vājo mūsu tautsaimniecību.
Latvieti - ja apmeklēsi šo veikalu, tad nodosi Latviešu nacionālas intereses, faktiski nodosi Latviju, kāds sods par to pienākas, viņi zin.
Bet kas tad valdošajiem.Tie par tā veikala atbalstīšanu piķi saņems, par ko mobīlos un mašīnas sapirkties.Protams ka viniem pienākas verdikts, bet mulsina tikai tautas attieksme, kā auniem, kuri skrien kur dzen.

Post has attachment
foto;prezidentos vējonis
Viņu ievēlēja 2016.gadā, ar saeimas balsojumu.
Bet tikpat, cik viņš atrodas likumīgi, šajā amatā, tikpat likumīgi Saeimā atrodas viņa vēlētāji.Ziniet, man prezidenta vēlēšanas, iskatijās pēc galīga farssa, katrs balsoja par lielāku spirta pudeli, nevis par Latvijas prezidentu.Nu un šis prezidentos bauda savu amatu, lai gan tika ievēlēts diletantiski, lielā steigā un nekārtīgi.
Bet tauta, apmautā tauta turpinās par tiem pašiem, kuri spļauj uz mums, un ņirdz, bet tādiem pienākas lode, ko arī saņems.
Photo

Post has shared content
foto;kangaru pasts
Tas, ka šie deģenerāti restaurēja čekas namu tur, visiem slīd gar ausīm, bet ir letiņi, kuriem neslīd, un es tapēc saku - nāvessodu šiem deģenerātiem, kuri labi zinot padomijas asiņaino vēsturi, restaurē Latviešu tautas bendējamo vietu.
Ja nu vienīgi tie ir mūsu stulbie jaunieši, bet tas nodarijuma smagumu neatvieglo.
Bildes no šī čekas kambara nebija, un diez vai vajag rādīt tautai šo kangaru fizionomijas.
Photo
Wait while more posts are being loaded