Post has attachment
Już niedługo wiosna! :) Budujecie w tym roku dom? Zapewne także planujecie postawić garaż :D Jak wiadomo, jest wiele rozwiązań, dzięki którym konstrukcja ta może zostać zbudowana. My polecamy Wam garaż z prefabrykowanych elementów stalowych! Ciekawi realizacji? Sprawdźcie naszego #facebooka!

#garaże #budowadomu #wawsystem #samochód #dom #auto #ogród #fundamenty

https://www.facebook.com/garazewawsystem/
Photo

Post has attachment
Szczególnie zimą bardzo ważny jest komfort cieplny. Przede wszystkim dbamy, by porządnie zabezpieczyć przed zimnem nasze domu. Jednak także w garażu warto mieć ciepło, dzięki temu, m.in.:

--> samochód dłużej będzie cieszyć się sprawnością
--> unikniemy pleśni wewnątrz konstrukcji
--> zapewnimy naszym sprzętom dłuższą "żywotność"
--> bez przeszkód będziemy mogli majsterkować!

Interesują Was garaże ocieplane? Sprawdźcie ofertę :)

#garaż #dom #samochód #ciepło #komfortcieplny #ogrzewanie

http://www.wawsystem.pl/garaze-ocieplane.html

Post has attachment
Chcecie posiadać spory garaż i zastanawiacie się nad wyborem odpowiedniej #bramy? Polecamy segmentową! Z łatwością otworzymy #garaż, bez konieczności organizowania przestrzeni w środku. Bramy segmentowe wysuwają się na szyny zamontowane na suficie garażu lub na szyny umieszczone z boku! :) Zobaczcie na ten garaż!

#dom #ogród #budowadomu #montaż

https://www.facebook.com/garazewawsystem/posts/778730545662379

Post has attachment
Chcesz kupić mieszkanie lub dom w okolicy Wrocławia? Sprawdź nową inwestycję dewelopera Scandi Home - http://domy-scandi.pl/ - nowoczesne domy szeregowe z dużym ogrodem i garażem w cenie 409 000zł - nowa inwestycja powstała w Smolcu, w spokojnej, zielonej okolicy z łatwym dojazdem do centrum Wrocławia - sprawdź już dziś.

#DomySzeregowe #Dom #Wrocław #Smolec

Post has attachment
Zobacz nowoczesne pompy ciepła CALIANE marki Sofath i odkryj innowacyjną technologię bezpośrednie parowanie/woda, która pozwala na pozyskiwanie ciepła, dzięki w pełni ekologicznemu, bezpiecznemu czynnikowi R410A, który pracuje w obiegu zamkniętym kolektora gruntowego oraz pompy ciepła. Sprawdź inne zalety pomp ciepła marki Sofath i sprawdź ile możesz oszczędzić!

#Ogrzewanie #PompyCiepła #EkologiczneOgrzewanie

Post has shared content
BRAMY GARAŻOWE WIŚNIOWSKI - obniżka ceny, rabat nawet do -6%!

Aikon Distribution oferuje bramy garażowe renomowanej firmy Wiśniowski - lidera w produkcji bram na rynku europejskim - teraz w promocyjnej ofercie, nawet do - 6%. Nowa cena obowiązuje na bramy segmentowe, roletowe i uchylne.
http://bit.ly/2hYe8IZ

#BramyGarażowe #Wiśniowski #BramyWiśniowski
Photo

Post has attachment
Już na pierwszym etapie budowy domu, warto wybrać odpowiednie systemy grzewcze, które zapewnią nam odpowiednie ciepło, nawet w najmroźniejsze dni zimy, a jednocześnie będą energooszczędne. Polecam kotły kondensacyjne marki http://www.dedietrich-kotly.pl/kociol_jedno_czy_dwufunkcyjny , które zapewniają mniejsze zużycie paliwa i niższe rachunki za gaz. Ich dodatkową zaletą jest nowoczesna technologia pozwalająca na ograniczenie emisji szkodliwych substancji do środowiska.

#Ogrzewanie #SystemyGrzewcze #kotłyKondensacyjne

Post has attachment
Bezpieczny dom powinien również posiadać odpowiedni system alarmowy, który zapewni jego mieszkańcom optymalną ochronę, komfort i bezpieczeństwo. Wysokiej jakości instalacje alarmowe oraz kamery monitoringu w przystępnych cenach oferują w http://mysystem.com.pl/

Post has attachment
Dla mnie bezpieczny dom, to też ochrona przed pożarem i tak gdy wybudowałem dom i urodziły mi się dzieci zainwestowałem w kilka gaśnic do różnych newralgicznych pomieszczeń, jak kuchnia, pokój z kominkiem i kotłownia, dodatkowo teraz kupiłem czujniki dymu, czy przesadzam? Chyba nie - po prostu zapobiegam, tutaj sklep w którym się zaopatrzyłem https://www.gasnicedomowe.pl/

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded