Post is pinned.Post has attachment
Tamam 3. ve son kez şurada paylaşıyorum :D
Photo

Bi anda gelen Naoken fanfikşın yazma isteği :'D

Post has attachment
İlk 4 sayfadaki Kaneki'lerim çok komik takmayın djfıshuıajsklfhjfmlfajf Ve sayfa 2'de Kaneki'nin Nao'nun üstüne düşmesi gerekiyordu ama Ishida gibi çizemiyorum kflgjkföçdgjkfgf Ve bitmedi kflçkdfkdf
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-10-22
10 Photos - View album

Nao'nun doğum gününü kaçırmışım ;-; 26 Eylül ;-; fjkmdfmdfdf

Post has attachment
X3
PhotoPhotoPhoto
2016-10-18
3 Photos - View album

"Terazi, evliliği düşünmeyen biriyle vakit geçirip boş yere zaman kaybetmek istemez. Ancak yay, teraziye aşık olduğunda evlilik onun kafasına girebilir. Terazi ve yay burcu birlikteliği, aşkı aşk yapan birlikteliktir diyebiliriz. İkisinin arasında oldukça kuvvetli bir çekim vardır ve bunu, birbirlerini ilk gördükleri anda fark ederler. Ama ikisinin birlikteliği, ilişkinin ilerleyen zamanlarında ilk başlardaki kadar tatlı olmayabilir. Birbirlerini tanıdıkça, zaman zaman şiddetli kavgalar çıkabilir ve bu kavgalarda ikisinden birinin alttan alması gerekir. Aksi halde bu ilişkide geri dönülmez yollara girilebilir. Ancak ikisinin arasındaki çekim, elektrik de su götürmez bir gerçektir. Bu ilişkide her ikisi de ya çok mutlu olup uzun bir birliktelik yaşayacak, ya da çok mutsuz olup daha en başında yollarını ayıracaklardır."

:OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

O değilde şu Kaneki (yay) ve Nao (terazi) yüzünden yay ve terazi burçlarını çok seviyorum ve kendi burcumdan çok onlarla ilgili oldum duhnfakhbunfoklsfnmflf Cidden ama, animelerindeki kişiliklerine de uyuyor gibi. Yay daha iyimser bir tip gibi anlatılıyor ve Kaneki'nin kişiliğinin değişmesini saymazsak cidden Yay özelliklerini taşıyor ve bana sorarsan Nao tam bir Terazi * ^ *

"Yay burcu ve terazi burcu birlikteliği, ikilinin birbirlerine uygun birer partner buldukları anlamına gelir. Dengeli ve sakin bir yapısı bulunan terazinin bu özelliği, yay burcu için de oldukça çekicidir. Daha önce yaşadığı hoyrat ve yorucu ilişkilerden sonra terazi ile yaşayacağı sakin ve saygı dolu ilişki, yay için biçilmez kaftan. Terazi burcu aynı zamanda oldukça tutkuludur. İçinde yaşadığı duyguları karşısına hissettirmeyi başardığı anda, yay için oldukça değerli bir partner olacaktır. Terazi burçlarında diğer birçok burçta olmayan özen ve özgüven vardır. Özgüvenlerinin sebebi ise kendilerine olan saygılarından geliyor.

Terazi burçları güzel görünmek ve bakımlı olmak için zaman harcar. Bu nedenle terazi burcu kadını yay burcu erkeği ilişkisi de başarılı sonuçlar verebilir!"

Ağağağağa

"Zodyak’ın en güzel kişileri arasında gösterilen terazi burçları, dış görünüşleri ile kesinlikle dikkat çekerler. Sağlıklı ve fit görünüşleri ile, güzele önem veren yay burcu kişilerinin dikkatini çekmeyi başarırlar. Venüs’ün etkisindeki terazi burçları için yay burcu ile anlaşmak hem kolay hem de zor olabilir. Her ikisi de hayattan ne istediklerini bilen ve belirli bir duruşu olan kişiler oldukları için, çevrelerindeki insanlara karşı da duyarlıdırlar. Özellikle yay burcunun iyimser olması, gözlerine yansıdığı için, terazi burcunu çeken de en çok onun parlayan gözleri olacaktır."

ağağaĞA

"Terazi burcu da yay burcu da kendine özen gösteren kişilerdir. Bu da, onların hayatlarının bir düzene oturduğunu gösterir. İkili, birlikte mutlu bir ilişki yaşayabilirler çünkü aralarında her daim bir çekim olacaktır. Yayın en çok değer verdiği şeylerden biri, karşısındaki insanın kendine olan saygısı ve özgüvenidir. Korkaklık onlara göre değildir ve fazla duygusal kişilerle anlaşmakta zorlanırlar. Bu durumda da terazi gibi güçlü bir burç, onun için iyi bir partner olacaktır."

AĞAĞAĞA

"Terazi burcu, karşısındakinin sorunlarını dinlemeyi ve çözüm üretmeyi sever. Bu durumda da yay burcu sevgilisi ile hayatını paylaşmaktan çekinmeyecektir. Zira ilişki kan kaybetse bile onun sakin tavırları ile birçok sorun da kendiliğinden çözülebilir ve mutlu bir beraberlik yaşayabilirler."

AĞAĞAĞAĞAĞAĞAĞAĞAĞA

Ishida'yla Charlotte'nin mangakasını shipliyorum galiba Charlotte mangakası da erkek ama olsundu alın size Yaoi

Post has attachment
Tamam... NaoKen mangası yapmaktayım. Ve bu Nao'yu döven kızlardan biri jfılsafjakfhafj Tokyo Ghoul:Jack ovasından Uruka Minami'nin kardeşi olacak ama zaman dilimleri nasıl olursa artık :D Ben kendimce bir geçmiş eklicem ikisine de fjıofjsfof Uruka bu 1 yaşındayken Arima tarafından öldürülmüştür ve bu ghoullar tarafından büyütülmüştür? Mantıklı oluyor mu fıjoşljmdöf
Photo
Wait while more posts are being loaded