Post has attachment
Кожен учасник зовнішнього оцінювання має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів з переліку (для вступу до університету потрібно лише три предмета).

Під час реєстрації на ЗНО обов’язковими предметами є:
- українська мова і література (буде зарахований як ДПА);
- математика або історія України, один з цих двох предметів на Ваш вибір і буде зарахований як ДПА (обирати потрібно в залежності від спеціальності на яку ви бажаєте вступити);
- третій предмет Вам потрібно обирають самостійно який теж буде зарахований як ДПА (обирати потрібно в залежності від спеціальності на яку ви бажаєте вступити).

Четвертий предмет можете обрати для страховки або щоб розширити перелік спеціальностей на які Ви зможете подати заяви та приймати участь у конкурсі.

При вступі на деякі спеціальності предмети математика та історія України не потрібні але один з них є обов'язковим для ДПА і не склавши його Ви не отримаєте атестат. У такому випадку, при виборі спеціальностей для вступу на які предмети математика та історія України не потрібні, Вам потрібно обов'язково обрати четвертий предмет щоб у сертифікаті ЗНО з чотирьох предметів у Вас були необхідні три предмета для вступу на омріяну спеціальність.
Photo

Post has attachment
Реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня.
Для випускників закладів загальної середньої освіти 2019 року результати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з трьох предметів будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію (ДПА). Першим обов’язковим предметом ДПА є українська мова і література (частина з української мови). Другим – за вибором випускника: математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття). Третій предмет випускники обирають самостійно.
Переклад завдань сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії буде здійснюватися кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами.
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
На цій сторінці будуть розміщатись усі нововведення вступної кампанії 2019 року
Photo

Post has attachment
інтернет-сайт Єдиної державної електронної бази з питань освіти
http://info.edbo.gov.ua/
Photo

Post has attachment
12 липня розпочинається реєстрація електронних заяв для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти.
http://ac.opu.ua/reyestraciya-kabinetu
Photo

Post has attachment
У день проведення ЄВІ візьміть із собою необхідні документи:
- екзаменаційний листок;
- документ, що посвідчує особу, серія та номер якого вказані в екзаменаційному листку;
- запрошення-перепустку (запрошення-перепустку із зазначенням адрес пунктів тестування потрібно роздрукувати з особистого кабінету учасника ЄВІ);
- дві-три ручки з чорнилом чорного кольору.
http://ac.opu.ua/zno-dlya-magistriv
Photo

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
29.06.2018
5 Photos - View album

Post has attachment
Вступники на основі повної загальної середньої освіти зможуть зареєструвати електронний кабінет з 2 по 25 липня за посиланням:
http://ez.osvitavsim.org.ua
Заклади вищої освіти отримають доступ до цього ресурсу 25 та 26 червня для тестування.
Photo

Post has attachment
Особи, які з поважних причин не мали можливості взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, можуть прийняти участь у додатковій сесії.
Детальніше: http://testportal.gov.ua/dodsession/
Photo
Wait while more posts are being loaded