Post has attachment
Ücretsiz RingWin uygulamasını yükle, arkadaşların seni aradıkça Sinema Bileti, Steam cüzdan kodu ve onlarca ödül kazan. +1000PUAN kazandıracak davetiye kodum: LP7OBHVV Hemen indir: http://bit.ly/1RJSrYp

Android kullanmaya başlayın

Android 6.0 Marshmallow
Hızlı, doğru yanıtlar
Buradan oraya en akıllı kısayol

Now on Tap, belirli bir anda neye ihtiyaç duyduğunuzu tahmin eder. Basit bir dokunuşla yararlı bilgiler içeren kartlar ve bilgi ihtiyacınızı besleyen uygulamalar edinebilirsiniz.

Post has attachment
Siz UMI Thonch ile tanıştınızmı?

Çinli firmalardan bir tanesi de UMI olurken, firma yeni ve dikkat çekici bir modelini yakında satışa sunmayı planlıyor. Kısa süre önce duyurulan UMI'nin yeni akıllı telefonu Touch adı ile gelirken, firmanın basın duyurusunun ardından hem teknik özellikleri hem de fiyatı hakkında bilgiler ortaya çıktı.

Buna göre UMI Touch akıllı telefon 5.5" büyüklüğünde dokunmatik ekran içeriyor ve böylece phablet kategorisinde yer aldığını söyleyebiliriz. Ayrıca cihazın ekran çözünürlüğü de 1920x1080 piksel Full HD olarak belirlenmiş.

Google Android 6. 0Marshmallow mobil işletim sistemi üzerinde çalışan akıllı telefon 3GB sistem belleği içerirken, ayrıca dahili veri kapasitesi de 16GB olarak geliyor. Bu kapasite microSD kart desteği ile de isteğe bağlı olarak arttırılabilmekte.

Akıllı telefonun arka yüzünde ise Sony IMX328 sensör içeren 13MP kamera bulunuyor ve ön kamera da Selfie çekimler için 5MP olarak geliyor. 4.00mAh bataryası çıkarılmazken, yonga setinin ise sekiz çekirdekli 64-bit işlemcili MediaTek MT6735 olduğunu belirtelim.
Photo

Peki hangi cihaz sizi yansıtıyor?
Wait while more posts are being loaded