Post has attachment
Топ-13 найуспішніших кар’єристок світу
Чоловіки їм заздрять, партнери по бізнесу уважно прислухаються до їхньої думки, а інші ж просто ними захоплюються. Політики, представниці ділових кіл і бізнес-леді — Woman’s Day склав рейтинг найвпливовіших жінок, які досягли в кар’єрі неймовірних висот.

Post has attachment
"Це був третій курс навчання в музичному училищі в Ужгороді,звичайний будній навчальний день. Ми бігаємо з подругами з пари на пару і тут в таких перебіжках я помічаю оголошення про програму культурного обміну Au-Pair на дошці оголошень. У мене одразу ж пробігає думка в голові: «Хмм… Цікаво чи принесе справді ця програма так багато як обіцяє на цьому плакаті? Напевно це все дуже нереально, та лише для «обраних»." - ось так розпочинала своє знайомство з програмою #aupair Дарина Боринська :) Продовжує вона його у Німеччині в якості щасливої aupair. Всю її розповідь читайте за посиланням http://zarubezh.rozvitok.org/vidguk-uchasnici-programi-au-pair-v-nimechchini-chastina-persha/

Post has attachment
Дорогі друзі, сьогодні ми запускаємо сторінку на Google+, яка буде присвячена нашої освітньої програмі з розвитку лідерства для молодих жінок та дівчат "Міжнародна кар'єра".

Програма "Міжнародна кар'єра" створена для цілеспрямованих молодих жінок та дівчат з активною життєвою позицією, які відчувають в собі лідерський потенціал та шукають можливості для професійного та особистісного розвитку.

Успішна кар’єра жінки в сучасному світі не можлива без розвитку власного потенціалу та навичок лідерства. Нашою програмою ми хочемо надихнути активних молодих жінок та дівчат на ще більші досягнення в власному житті, розвиватися особисто та професійно, розширювати кругозір через вивчення іноземних мов та знайомства з іншими культурами, брати участь у міжнародній культурно-освітній програмі «Au-Pair», отримувати гранти на навчання, набиратися життєвого досвіду, мандрувати та повертатися професіоналами http://zarubezh.rozvitok.org/
Wait while more posts are being loaded