Post has attachment
Dzisiaj do dyspozycji użytkowników pojawi się nowa wersja #beta 0.9.22b. Zawiera ona drobne poprawki oraz wprowadza rozszerzone powiadomienia (dla użytkowników Androida 4.1+).

Przypominamy, że aby pobierać wersje beta należy wejść na poniższe łącze:
https://play.google.com/apps/testing/pl.biokod.komunikacja

Po dołączeniu do beta testerów Google Play będzie automatycznie instalowało najnowsze wersje oficjalne lub wersje beta, w zależności od tego, która będzie nowsza. Można będzie wyłączyć udział w testowaniu wersji beta klikając ten sam link.

Użytkownikom aplikacji "Jak do domu?" przypominamy, że od poniedziałku u większości przewoźników obowiązują nowe rozkłady jazdy. Dokonaliśmy także poprawek u tych, w których zmian nie ma. Właśnie przeprowadzamy ostatnie testy nowej bazy danych, jutro w godzinach popołudniowych #aktualizacja powinna być dostępna do pobrania.

Post has attachment
Jeśli chcesz mieć dostęp do wersji #beta aplikacji Jak do domu? dołącz do tej społeczności i kliknij poniższy link. W Twoim telefonie będą wtedy automatycznie instalowane z Google Play najnowsze wersje (stabilne). Zawsze możesz zrezygnować z dostępu do wersji beta po kliknięciu w ten sam link.

Link do społeczności użytkowników:
https://plus.google.com/u/0/b/110533215006870007834/communities/106596882992857068836

W Google Play pojawiła się jednocześnie nowa wersja beta aplikacji.

Zgodnie z propozycją jednego z użytkownika rozważamy możliwość zawieszenia wyświetlania reklam w przypadku wysyłania zgłoszeń o opóźnieniach/punktualności pociągów. Co o tym myślicie? Czy podoba Wam się ten pomysł? Jeśli tak, dajcie tej wiadomośc +1. Możecie zostawić też swoje uwagi.

W dniu dzisiejszym w Google Play pojawiła się aktualizacja aplikacji. Poza naprawą drobnych błędów znajdziecie w niej:

1. Umożliwienie pokazywania na widgecie więcej niż tylko trzech odjazdów. Jeśli użytkownik ma możliwość ręcznej zmiany rozmiaru widgeta, może sobie ustawić większą ilość odjazdów, trzeba tylko dopasować ich ilość do wielkości widgeta. Widgety to oczywiście funkcjonalność dostępna tylko dla sybskrybentów.

2. Łatwiejsze wyszukiwanie stacji ze skrótem W-wa w nazwie (tak jak Warszawa). Dostrzegł to jeden z użytkowników, że wpisując War... nie odnajdziemy stacji nazwanych skrótem W-wa. Już to naprawiliśmy.

3. Łącze do strony Google+. Tak obok FB, żebyście mogli nas tutaj łatwiej znaleźć.

Macie uwagi dotyczące powyższych funkcji? Jakieś komentarze? Piszcie. :)

Zastanawiamy się nad nowymi funkcjonalnościami aplikacji.  Napisz, jeśli masz pomysł dotyczący tego, czego Ci w aplikacji brakuje lub co chciałbyś zmienić.
Wait while more posts are being loaded