Post has attachment
З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляємо вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій! Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!
Photo

Post has attachment
Любі жінки! Сердечно вітаємо вас з днем всіх жінок - 8 березням! Щиро бажаємо вам щастя, здоров’я, успіхів у житті, багато любові та хай у вас завжди буде весняний настрій!!!
Photo

Post has attachment
Представляємо новий автомобіль Лабораторії "Савон" для подальшого покращення сервісу для наших клієнтів у місті Кропивницький. Тепер буде набагато зручніше та швидше брати аналізи вдома, для тих кому це необхідно.
PhotoPhotoPhoto
10.02.2017
3 Photos - View album

Post has attachment
Всім відомо, що кожна людина любить приємні несподіванки та подарунки!
Наша компанія з радістю вирішила подарувати шматочок щастя у вигляді брендованої шоколадки усім нашим клієнтам, які здали кров на лабораторні дослідження.
Photo

Вітамін В12 (ціанокобаламін) потрібен для нормальної життєдіяльності всіх органів і систем нашого організму. Тільки в цьому вітаміні є кобальт, який необхідний людині. Вітамін В12 бере участь у процесі поділу клітин. А це вже важливий фактор для організму, оскільки без цього синтез тканин неможливий. Завдяки вітаміну В12 каротин стає задіяним в обміні речовин.Вітамін В12 перешкоджає накопиченню жиру в печінці, що позбавляє організм від ожиріння. Це досягається за рахунок здатності вітаміну В12 активувати перетворення гомоцистеїну в метіонін, який виводить надлишковий жир з печінки. Цей вітамін підвищує захисні сили організму, стимулюючи діяльність лейкоцитів. Також ціанокобаламін бере участь у процесах кровотворення. Вченими порівняно недавно було виявлено, що він бере участь в утворенні кісткової тканини. При нестачі вітаміну В12 у дітей знижується активний ріст кісток.
Коштує цей аналіз в нашій лабораторії 160 грн.
http://emuna.com.ua/vitamin-b12-dlya-chogo-potriben-organiz

Post has attachment
07 грудня 2016 р. ми відкрили нове відділення Лабораторії "Савон" за адресою:
м. Кропивницький, вул. Соборна,5 (вул. 50 років Жовтня).
Моб.: (067) 538-02-61.
PhotoPhotoPhotoPhoto
30.12.2016
4 Photos - View album

Post has attachment
Рік Новий - казковий час!
Здивує хай щастям Вас
Це рік добра і рік кохання.
Тож прийміть від нас вітання:
Будьте добрі та здорові,
Побажаєм Вам любові,
Світла й радощів багато,
Щоб життя було, як свято!
Photo

Post has attachment
Зимовий вечір впав на плечі,
Неначе казка все навкруг.
Біліє поле в темний вечір,
Біліє гай, діброва, й луг.
Під кригою завмерла річка,
На вітах іній виграва,
А дерево, неначе свічка,
Немов іскриночка жива.
Блищать сніжинки на малятах,
Іскриться сніг, біліє все.
А з неба у святкових шатах
Нам Миколай дари несе.
Animated Photo

Post has attachment
Про нашу лабораторію на сайті "Зростай малюк"
http://zrostaymaluk.com.ua/ua/novosti/Savon_dyagnostyka
В лабораторії «Савон» працює висококваліфікований персонал, який регулярно проходить навчання з метою опанування нових методик у сфері лабораторної діагностики та бере участь в українських і міжнародних програмах зовнішньої оцінки якості лабораторних досліджень.
Для проведення лабораторних аналізів ми використовуємо сучасне обладнання: цитологічні дослідження проводяться на професійному мікроскопі Olympus СХ41; гормональні дослідження, онкомаркери, діагностика патології вагітності – на сучасному аналізаторі Cobas е 411, дослідження на виявлення антитіл до різних агентів, в тому числі до гепатитів та TORCH-інфекцій проводяться на імуноферментному аналізаторі Rayto RT-2100C, біохімічні дослідження прово-дяться на Bio-Chem-FC-200, загальноклінічні – на аналізаторі ABX-MICROS-60.
Під час проведення лабораторних аналізів використовуються тест-системи провідних світових виробників, що дозволяє нам гарантувати високу якість досліджень.

Post has attachment
Прайс на медичні аналізи для планшетів та смартфонів:
- Київ та область: http://savon.in.ua/
- Черкаси та область: http://savon.in.ua/reg2
- Кіровоград та область: http://savon.in.ua/reg3

Дуже швидко Ви знайдете необхідну інформацію про лабораторні дослідження, ціну, термін виконання, та де їх зручніше зробити.
Збережіть цей сайт, і Ви завжди матимете "під рукою" швидкий довідник медичних аналізів.
Wait while more posts are being loaded