Post has attachment
Kwiecień to był dla mnie taki trochę dziwny miesiąc i do tej pory nie mogę uwierzyć w to, że się już skończył… Teraz przyszedł czas na maj, który oznacza dla mnie tylko jedno słowo – MATURA!

http://wp.me/p7FSOM-IO

Post has shared content
Przysłowiowa zmienność kobiet znalazła swoje ujście w najnowszym opowiadaniu z cyklu Literacko Pandora. Ta satyryczno-dramatyczna historia, ujęta minimalistycznie, bez pruderii obnaża kobiece lęki i cienie. Zapraszam do czytania mojej najnowszej próby literackiej - tym razem mini...

Post has attachment

Post has attachment
Mam dla Was coś naprawdę fajnego :)

Na blogu pojawiło się Rozdanie!
http://www.posredniczka-ksiazek.pl/2017/04/rozdanie-u-posredniczki.html

Do wygrania są💕💕 :
"Nic do stracenia. Początek" Kirsty Moseley
"13 powodów" Jay Asher

Post has attachment
Zapraszam do przeczytania mojej opinii nt. książki „Baśnie Barda Beedle'a”.

Baśnie Barda Beedle'a to składający się z pięciu baśni zbiór. Każdy utwór różni się od siebie. Łączy je jedynie to, iż są pełne magii. Bawią, uczą i wychowują – tak można w skrócie je opisać. Każdy czarodziej zna tę książkę.

http://wp.me/p7aiBT-Ed

Post has attachment
W tym kulturowym nurcie płynącym ku zwiększonej świadomości żywienia „Dieta Smartfood” Eliany Liotty, jest czymś więcej niż kolejną cegiełką. To bardzo rzetelna publikacja, czerpiąca jak cała idea diety smart, z niezawodnego źródła wiedzy jakim jest nauka. W bardzo szczegółowy, a jednocześnie bardzo przystępny sposób tłumaczy biochemię procesów będących pomostem zależności między pożywieniem organizmu, a ekspresją genów. To coś między poradnikiem kulinarnym, a pozycją popularnonaukową wprowadzającą w nutrogenomikę, czyli dziedzinę wiedzy zajmującą się wpływem tego co jemy na nasze DNA.
#Recenzja #książka #Dieta #Zdrowie

Post has attachment
Za nami lektura "Projektu Królowa", debiutanckiego thrillera Dominika Rosik - autorka. Zastanawiacie się czy warto zapoznać się z tym tytułem? Zapraszamy do przeczytania naszej recenzji:

http://www.mechaniczna-kulturacja.pl/2017/04/projekt-krolowa-dominika-rosik.html

#recenzja #książka #thriller #bookPost has attachment

Post has attachment
Calliope Stephanides czytała w szkole, że „wszytko zaczyna się od jajka”, tymczasem w jej rodzinie zaczynało się od łyżeczki.

Wydawnictwo Sonia Draga Jeffrey Eugenides #middlesex

https://ksiazkisaniebezpieczne.blogspot.com/2017/04/middlesex.html

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded