Post has attachment
DC Comics'in Marverl'in The Avengers projesine, Superman, Batman, Green Lantern, Wonder Woman, Aquaman, Flash ve diğer süper kahramanlardan oluşan grubu Justice League 2015'e takvimlenmiş durumda.

Post has attachment
1951 yılından beri düzenlenmekte olan Avrupa'nın önde gelen film festivallerinden Berlin Film Festivali bu yıl 7-17 Şubat tarihleri arasında 63. kez düzenleniyor.

Post has attachment
Senaryosunu Darren Aronofsky ile usta senarist John Logan'un birlikte kaleme aldığı proje, Hz. Nuh ve gemisi'nde yaşanan destansı ve masalsı olayları konu alacak. Tevrat'ın Tekvin (Yaratılış) bölümünde anlatılan Nuh Peygamber ve tufandan kaçmak için inşa ettiği gemiyle ilgili filmin çekimlerine 2012 Temmuz ayında İzlanda ve New York'ta başladı.

Post has attachment
Genç yaşta veremden ölen şairler Rüştü Onur ve Muzaffer Tayyip Uslu'nun yaşam hikayelerinin anlatıldığı Yılmaz Erdoğan'ın yeni filmi 22 Şubat'ta Türkiye ile birlikte Avrupa ve Ortadoğu'da seyirciyle buluşacak.

Post has attachment
Warcraft'ın sinema projesi, Ay (Moon) ve Kaynak Kodu (Source Code) yapımları ile zihinlerimizde soru fırtınaları estiren geleceğin yönetmenlerinden Duncan Jones'a emanet edildi.

Post has attachment
Geçmiş ve gelecek arasında geçecek yeni projede beklenen oldu. Eski ve yeni kadronun harmanlanacağı X-Men: Days of Future Past'te oyuncu kadrosunun şovu başlıyor. Hugh Jackman (Logan/Wolverine), Ian McKellen (Erik Lehnsherr/Magneto), Patrick Stewart (Profesör Charles Xavier), Halle Berry (Ororo Munroe/Storm), James Marsden (Scott Summers/Cyclops) rollerinde bol bol göreceğiz. Yönetmen Bryan Singer twitter hesabından daha bir çok sürprizin devam edeceğini de yazdı.

Post has attachment
Sharlto Copley'in filmin kötü adamı Kruger karakterinde izleyeceğimiz ilk resmi kare Empire dergisi tarafından yayınlandı.
Wait while more posts are being loaded