Post has attachment
Фінансова незалежність - це свобода, свобода робити те, що хочеться!
Це означає, що я можу вибирати і робити те, що мені подобається.

Доки я змушена покладатися на когось, щоб не померти з голоду, я залежна. Я не можу отримати свободу, якщо залежу від зарплати, в такому випадку я змушена постійно працювати заради “стабільного” доходу.

Фінансова свобода реалізується коли твої гроші працюють на тебе і забезпечують тобі позитивний грошовий потік - пасивний дохід, який перекриває твої щомісячні витрати.

Фінансова свобода означає, що мені більше не потрібно працювати, якщо не хочеться і мені більше не потрібно заробляти собі на життя.

Ось чому жінки, які цінують свободу, повинні взяти на себе відповідальність за своє фінансове майбутнє.

#rich_woman_kiev #фінансова_свобода_жінок #жінка_інвестор #успішна_дружина_мама #finzdorov
Photo

Post has attachment
Що таке активи?

Активи - це те, що кладе гроші до вашого гаманця, коли ви не працюєте. Саме так простою мовою визначає актив "багатий тато" Роберта Кійосакі.

Все дуже просто. Якби Ви сьогодні перестали працювати, тобто отримувати заробітну плату, де б ви брали гроші на життя? - Більшість жінок, яким я задаю таке питання, відповідають: "Ніде. Грошей би просто не було"

Якось одна жінка заявила:
- Але ж мій браслет з діамантами - це актив.
На моє питання:
- Ви його продасте?
- Звичайно ні. - обурилась вона.
- А він сьогодні приносить вам дохід?
- Ні. - тихо відповіла вона.
- Тоді все просто. Якби ви його продали і поклали гроші до свого гаманця - це був би актив.

Активом може бути нерухомість, яку ви здаєте в оренду і яка приносить вам позитивний грошовий потік. Це може бути бізнес, в який ви вклали гроші і він приносить вам прибуток щороку. Це можуть бути акції, за якими ви отримуєте дивіденди. Найголовніше, актив - це капіталовкладення, яке регулярно приносить вам дохід, тобто генерує позитивний грошовий потік.

В свою чергу, пасив - це те, що забирає гроші з вашого гаманця. Наприклад, якби ви перестали працювати, ваші гроші йшли б на щомісячні виплати по кредиту на покупку квартири, витрати за комунальні послуги. Автомобіль також би забирав частину ваших грошей на утримання та бензин. Це створює негативний грошовий потік

Дуже часто люди стикаються з фінансовими проблемами, тому що накопичили пасиви, які за чиїмось твердженнями вважали активами. (Дуже часто нерухомість в якій живуть вважають активом)

І так, перша частина формули фінансової свободи - купувати або створювати активи, які за визначенням "багатого тата", будуть приносити позитивний грошовий потік!

*Кім Кійосакі

‪#‎rich_woman_kiev‬ ‪#‎фінансова_свобода_жінок‬ ‪#‎жінка_інвестор‬ ‪#‎успішна_дружина_мама‬ #finzdorov
Photo

Post has attachment
Яка Ціль Інвестування?

Головна ціль - активи, які приносять пасивний дохід кожного місяця. Це означає, що гроші працюють на вас тоді, коли ви займаєтесь своїми справами: проводите час з родиною, подорожуєте, чи проводите час за своїм улюбленим хобі.

Коли сума вашого пасивного доходу перевищує ваші щомісячні витрати - ви отримуєте свободу, адже вам більше не потрібно працювати, щоб забезпечити себе. Тепер ваші гроші, завдяки знанням та навикам, працюють на вас.

В кожного ця сума різна, залежить від рівня витрат.
Як визначити, яку суму пасивного доходу потрібно отримувати, щоб отримати фінансову незалежність ми поговоримо наступного разу!

Головне, що потрібно засвоїти - активи дають можливість отримувати пасивний прибуток. А пасиви змушують витрачати зароблені гроші. Тому важливо розібратися, якими активами та пасивами ми володіємо.

#rich_woman_kiev #фінансова_свобода_жінок #жінка_інвестор #успішна_дружина_мама
Photo

Post has attachment
Мої любі дівчата, жінки, дружини, мами, колеги! Кожна з нас достойна свободи! На жаль, так складалось історично, що жінка постійно була залежна фінансово від батьків, чоловіка, держави, роботодавця!

Прийшов час змінити це все! Кожна з Вас має можливість отримати фінансову незалежність, отримати свободу!

Сподіваюся, що кожна з Вас розуміє, як зміниться ваше життя, коли Вам не потрібно буде ходити на роботу, тому що потрібно прогодувати себе та родину, а тому що ця справа приносить Вам задоволення! Коли Ви будете одружуватись не тому, що це дасть Вам фінансову захищеність і в той же час залежність від чоловіка, а тому що Вам просто добре разом! Коли у Вас з'явиться вибір і Ви зможете робити те, що хочеться, а не те, що повинні!

Саме фінансова незалежність дасть Вам можливість вибору!

‪‬#‎rich_woman_kiev ‪‬#‎фінансова_свобода_жінок ‪‬#‎жінка_інвестор ‪‬#‎успішна_дружина_мама
Photo
Wait while more posts are being loaded