یکی بیاد برای جق تو هانگ بدوووووو

Post has attachment
این هم کون من از نیم رخ
Photo

درود. من یک گی تاپ سن بالا حدود پنجاه سال میخوام. از تهران یا کرج یا قزوین.یک ددی واقعی. کسی هست؟؟؟

سلام یکی هانگ پیام بده بریم تصویری فقط الان

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
کسی هست یه حالی بهش بده
Photo

چرا مجازات لواط شديدتر از زنا و استمناء مي باشد؟
اسلام براي جلوگيري از كارهاي خلاف، قوانين سختي جعل كرده تا از آن‏ها پرهيز شود. ازجمله اين قوانين، در مورد لواط حكم اعدام به سخت‏ترين روش جعل شده و از جمله آن‏ها خواهر و مادر ملوط (لواط دهنده) را بر لوط كننده تحريم كرده است. زيرالواط عمل شنيع و كثيف و زيان آوري است كه اگر جلوي آن گرفته نشود، مفاسد بزرگ اجتماعي و فردي دارد، تماس‌هاي‌ جنسي‌ حرام‌، باعث‌ مي‌شود كه‌ در خانواده‌ و اجتماع‌ فسادايجاد شود و در نتيجه‌ بي‌ نظمي‌ و بي‌انضباطي‌ به‌ وجود آيد وافرادجامعه دچار امراض‌ روحي‌ و جسمي‌ (مانندسوزاك‌ سفليس‌ و ايدز) ‌گردند. آن چه كه موجب انحراف زنان و كشيده شدن آنان به هم جنس‏بازي ميشود، نيزنوعا ريشه در عدم تمايل مردان به آنان دارد. از اين‏رو اگر مردان به همجنس‏بازي روي بياورند، زنان نيز به همين گناه، مبتلا خواهند شد.اين در حالي است كه خدا راه صحيح و معقول براي اقناع غريزه شهوت قرار داده است. ازدواج بهترين راه طبيعي و تكويني و صحيح است كه فسادي بر آن مرتبط نميشود.
به همين جهت مجازات لواط شديدترازمجازات زنا(غيرمحصنه)واستمناءمقررشده و حدمردان در اين مسأله، شديدتر از زنان است. البته همجنس گرايي در اسلام و همه اديان الهي حرام است و عقوبت شديد دنيوي و اخروي در پي داردزيرا, هم جنس گرايي چه در ميان مردان باشد(لواط) و چه در ميان زنان(مساحقه) از بدترين انحرافات اخلاقي و ارزشي است كه سرچشمه مفاسد زيادي در جوامع انساني خواهد بود. هر چند در دنياي غرب كه آلودگي هاي جنسي فوق العاده زياد است، اين گونه زشتي ها مورد تنفر نيست و حتي برخي از كشورها همانند انگلستان با كمال وقاحت اين موضوع را قانونمند كرده است!! ولي شيوع اين گونه ناهنجاريها هرگز از قبح آن نمي كاهد و مفاسد اخلاقي، رواني و اجتماعي بسيار در پي دارد؛ و به همين دليل اسلام آن را شديداً تحريم كرده و مجازات اين عمل ننگين را بدون شك اعدام دانسته است. و اينك به مواردي از فلسفة تحريم هم جنس گرائي اشاره مي كنيم كه همه آن هاحكايت اززشتي وپليدي اين عمل شنيع دارد:
1- بيماري رواني، انسان به صورت طبيعي و سالم، چنان آفريده شده است كه آرامش و اشباع خود را در علاقه به جنس مخالف (از طريق ازدواج سالم) مي بينند، هر گونه كاري كه تمايل را از مسير طبيعي اش منحرف سازد يكنوع بيماري و انحراف رواني در انسان ايجاد مي كند. مردي كه تمايل به جنس موافق دارد و يا مردي كه تن به چنين كاري مي دهد هيچ كدام يك مرد كامل نيستند، در كتابهاي امور جنسي « هموسكوآليسم » (همجنس گرائي) به عنوان يكي از مهمترين انحراف ذكر شده است. ادامة اين كار تمايلات جنسي را نسبت به جنس مخالف در انسان تدريجاً مي كشد و در مورد كسي كه تن به اين كار مي دهد، احساسات زنانه تدريجاً در او پيدا مي شود و هر دو گرفتار ضعف مفرط جنسي و به اصطلاح سرد مزاجي مي شوند، به طوري كه بعد از مدتي قادر به آميزش طبيعي (آميزش با جنس مخالف) نخواهند بود. با توجه به اينكه احساسات جنسي زن و مرد هم در ارگانيسم بدن آنها مؤثر است و هم در سلسلة اعصاب، روحيات و اخلاق آنان، روشن مي شود كه از دست دادن احساسات طبيعي تا چه حد ضربه بر جسم و روح انسان وارد مي سازد، بطوري كه چنين زنان و مردان هم جنس باز گرفتار ضعف جنسي شديد مي شوند و قادر نيستند پدر و مادر خوبي براي فرزندان آيندة خود باشند و گاه قدرت بر توليد فرزند را به كلي از دست مي دهند. اين گونه اشخاص از نظر رواني غالباً سالم نيستند و در خود يكنوع بيگانگي از خويشتن و بيگانگي از جامعه اي كه به آن تعلق دارند احساس مي كنند، قدرت اراده را كه شرط هر نوع پيروزي است تدريجاً از دست مي دهند و يكنوع سرگرداني و بي تفاوتي در روح آنها لانه مي كند. ناصر مكارم شيرازي و ... . تفسير نمونه، تهران، اسلاميه 1363، ج 9، ص 195 و 197.
2- قطع نسل بشري : همان گونه كه گذشت يكي از پيامدهاي منفي (لواط)، ضعف مفرط جنسي است، به طوري كه هم جنس بازان بعد از مدتي قادر به آميزش طبيعي (آميزش با جنس مخالف) نخواهند بود چرا كه تدريجاً علاقة به جنس موافق جانشين علاقه طبيعي به جنس مخالف را مي گيرد. اگر اين سير ادامه پيدا كند آرام آرام نسل جامعه ي بشري قطع خواهد شد، قرآن كريم نيز بدين نكته اشاره داشته و مي فرمايد : « انكم لتاتون الرجال و تقطعون السبيل » عنكبوت، 29 « آيا شما به سراغ مردان مي رويد و راه تكثير نسل انساني را قطع مي كنيد؟»
3- گسترش فساد و بي بند و باري افراد هم جنس گرا به دليل انحراف از فطرت و تمايل طبيعي، تدريجاً به انزوا و بيگانگي از اجتماع و سپس بيگانگي از خويشتن رو مي آورند و گرفتار تضاد و پيچيدة رواني مي شوند، و اگر به اصلاح و سامان دهي خويش نپردازند، ممكن است آنها را به مواد مخدر و مشروبات الكلي و انحرافات اخلاقي ديكر و برهنگي از شخصيت انساني كه از لوازم حتمي اين كار است، بكشاند كه در اين صورت جامعة انساني آلوده شده و شيرازة اجتماع از هم مي پاشد. جالب اينكه در روايات اسلامي در عباراتي كوتاه و پر معني اشاره به اين مفاسد شده است. از جمله در روايتي از امام صادق (ع) مي خوانيم كه كسي از او سوال كرد : « لم حرم الله اللواط » : « چرا خداوند لواط را حرام كرده است » فرمود : « من اجل انه لو كان اشيان الفلاح حلالاً لاستغني الرجال عن النساء و كان فيه قطع النسل و تعطيل الفروج و كان في اجازتها ذلك فساد كثير » : « اگر آميزش با پسران حلال بود مردان از زن ها بي نياز (و نسبت به آن ها بي ميل) مي شدند، و اين باعث قطع نسل انسان مي شد و باعث از بين رفتن آميزش طبيعي جنس موافق و مخالف مي گشت و اين كار مفاسد زياد اخلاقي و اجتماعي ببار مي آورد » وسايل الشيعه، ج 14، ص 252. در حديثي از امام علي بن موسي الرضا (ع)، راجع به فلسفة تحريم هم جنس گرائي چنين آمده است : « فلسفة تحريم مردان بر مردان و زنان بر زنان، اين است كه اين امر بر خلاف طبيعتي است كه خداوند براي زن و مرد قرار داده ( و مخالفت با اين ساختمان فطري و طبيعي، سبب انحراف روح و جسم انسان خواهد شد )، و به خاطر اين است كه اگر مردان و زنان همجنس گرا شوند، نسل بشر قطع مي گردد و تدبير زندگي اجتماعي به فساد مي گرايد و دنيا خراب مي شود. » بحارالانوار، ج 79، ص 72 در قرآن مجيد نيز در سوره هاي (اعراف) (هود) (حجر) (انبياء) (نمل) و عنكبوت اشاراتي به وضع قوم لوط و گناه شنيع آنها شده است، البته با تعبيرات متفاوت كه هر كدام از اين تعبيرات به يكي از ابعاد شوم اين عمل ننگين اشاره مي كند: در سوره اعراف آيه 81 مي خوانيم :‌ « بل انتم قوم مسرفون » شما جمعيت اسراف كاريد. اسراف از اين نظر كه آن ها نظام آفرينش را در اين امر فراموش كرده و از حد تجاوز نمودند. و در سورة انبياء آيه 74 آمده است : « و نجيناه من القريته التي كانت تعمل الخبائث انهم كانوا قوم سوء فاسقين » ( ما لواط را از قرية كه (خبائث) انجام مي داد رهايي بخشيديم، آنها قوم بد و فاسقي بودند.) خبيث به معناي كار يا چيز آلوده است كه طبع سالم آدمي از آن تنفر دارد، و چه عملي از اين عمل تنفر آميزتر است كه فسق به معناي خروج از اطاعت پروردگار و برهنگي از شخصيت آدمي است، كه از لوازم اين عمل شرم آور است. به همين دليل و به دلايل اخلاقي، اجتماعي و ... در اسلام شديداً همجنس گرائي را در هر شكل و صورت تحريم كرده، و براي آن مجازاتي شديد قرار داده است
بنابراين كسي كه به چنين عمل شومي عادت داشته , بايد از آن توبه كند، در صورت توبه حقيقي و رعايت تقوا, قطعا خداوند او را خواهد بخشيد. لواط از گناهان بزرگ است. شخصى كه مرتكب اين عمل شنيع مى‏شود، از نظر خدا و رسول او و ملائكه مورد لعنت واقع مى‏شود و اگر در حال بلوغ و يا اختيار، اراده و عقل مرتكب اين عمل شده باشد و بدون توبه واقعى مرده باشد، عذاب او شديد خواهد بود. پيامبر اكرم(ص) مى‏فرمايد: «وقتى كه لواط‏كننده در قبر نهاده شد بيشتر از سه روز باقى نمى‏ماند و خداوند او را ميان قوم هلاك شده لوط پرتاب مى‏كند و روز قيامت هم با آن قوم ستمكار محشور مى‏شود» ، (ميزان‏الحكمه، ج 11، ص 5369).. و اگر جامعه‌ اسلامي‌ هنوز دچار چنين‌گرفتاري‌ها نشده‌ و نسل‌ مردم‌ پاك‌ باقي‌ مانده‌ و...، به‌ جهت‌ رعايت‌ قانون‌مذكور است‌.(بهداشت‌ ازدواج‌ در اسلام‌، ص‌ 94
تلفن 113 وزارت اطلات همیشه و در همه وقت آماده دریافت هر گونه شکایت مردم.
فصل اول - تعریف و موجبات حد لواط
ماده 108 - لواط وطی انسان مذکراست چه بصورت دخول باشدیاتفخیذ .
ماده 109 - فاعل و مفعول لواط هر دو محکوم به حد خواهندشد .
ماده 110 - حد لواط در صورت دخول قتل است و کیفیت نوع آن در اختیار حاکم شرع است .
ماده 111 - لواط در صورتی موجب قتل می شود که فاعل ومفعول بالغ و عاقل و مختار باشند .
ماده 112 - هرگاه مرد بالغ و عاقل با نابالغی لواط کند فاعل کشته می شود و مفعول اگر مکره نباشد تا74 ضربه شلاق تعزیرمی شود .
ماده 113 - هرگاه نابالغی نابالغ دیگر را وطی کند تا74 ضربه شلاق تعزیر می شوندمگر آنکه یکی از آنها اکراه شده باشد .
با توجه به ماده 113 ق.م.ا که مخصص ماده 49 همان قانون است ، تعقیب طفل به لحاظ ارتکاب لواط بلااشکال است ولی در گرفتن تامین و اخذ دفاع و غیره باید رعایت مصالح طفل بشو.( نظریه 1847/7-10/8/74)(«14»)
دوجنسه کیست؟دوجنسه فردی هست که هم کیر و هم کس دارد و در هر یک میلیارد نفر یک نفر پیدا میشه که به این افراد بیمار هرموفابدیت میگویند واگر مردی بخواهد به این افراد کون بدهد یا کون اینها رو بکند حکم لواط دارد.
اگر کسی ظاهر و رفتار زنانه مثل صدا، سینه و امثال آن اما دارای بجای کس کیر داشته باشد مرد هست و نزدیکی با آن حکم لواط دارد.

09391753861یمفعول زیر بیس سال بزنکه
Wait while more posts are being loaded