کاشکی می شد عکس تورو من روی دیوار بکشم،،،دور چشات یه عالمه،سیمای خاردار بکشم

چه خوش باشد که بعد از انتظاری ،،به امیدی رسد امیدواری

بیا یه عهدی ببندیم ببینیم کدوم یک از ما تا ته جاده ی دنیا بر سر عهدش می مونه،بعضی قلبها بی ستاره ن یه ستاره هم ندارن.دل من فکراشو کرده که صبور و باوفا شه،دیگه حرفی نیست عزیزم بجز اشکی که می ریزم

عشق مصنوعی،حتی از پوست آدم هم نمی تواند عبور کند،چه برسد به آنکه تا ژرفای دگ آدم نفوذ کند،عشق تحمیلی نیست،

کاشکی دنیا واسه یک شب ،واسه یک شب مال من بود،،نگاه کردنت به هر کسی بجز من قدغن بود

Post has shared content
آهنگ غمگین و زیبای ایتالیایی
آهنگ زیبای ایتالیایی. این آهنگ خیلی زیباست. زیاد به ترجمه دقت نکنید سعی کنید خود آهنگ رو حس کنید. معنی آهنگ خیلی عمیقتر از این ترجمه است و ترجمه هیچ وقت نمیتونه احساس آهنگ رو آنطور که باید برسونه. امیدوارم لذت ببرید.
Riccardo Cocciante Resta con me

آهنگ در باره یک عشق شکست خورده می خونه, خیلی غمگین میخونه , میگه:
برای هزاران سال منتظر دیدن چهره ات بوده ام, مدت خیلی طولانی سعی کرده ام دستانت را بگیرم. شب های بسیار زیادی رو خواب لبخندت رو دیده ام. و الان تو میگی خداحافظ؟
وقتی که شب با چکش سیاه اش به در میکوبه, و روی دیوار ها زوزه میکشه و آسمان غضبناکه. نرو بمون. بمون تا منو هر روز خوشحالم کنی, تا به شب های غمگینم حمله کنی, شب هایی که در میخانه ها گم میشوند, و من به همراه شعر هایم همچنین.
تو جنون من هستی. دیوانگی ضروری من هستی. بمون با من

دانلود فایل صوتی آهنگ از سرور گیو اف اس:
http://qfs.mobi/hL6gck4mkH

Post has attachment
اگر فردا آخرین روز دنیا باشد جالب است !

تمام خطوط تلفن دنیا پر میشود از جمله های ماننده: "همیشه دوست داشتم" , " عاشقتم" , " هیچ وقت نتوانستم بگوییم دوست دارم" , " مرا ببخش " , "اولین و آخرین عشقم تو بودی " و . . .

هزاران نفر برای دیدن کسی که دوست دارند حاضر هستند کل داراییشان را بدهند برای اینکه وقت دیدن طرفشان را لحظه ای داشته باشند

خیلی ها پشیمان میشوند که چرا خیانت کردند
خیلی ها دنبال گرفتن یک بخشش ساده میروند

کاشکی هر روز , روز آخر بود تا ما انسان ها قدر لحظات زندگی را میفهمیدم!قدر یکدیگر را میدانستیم!!! کاشکی به جای لج بازی , غرور ، لحظه ای را با عشق سپری میکردیم !

لحظه ای باور کن
فردا
زندگی
و دنیا
تمام میشود.

Photo

🔱 🔱

♦ﭼﺮﺍ "ﺷﯿﺮ" ﺭﺍ ﺳﻠﻄﺎﻥ ﺟﻨﮕﻞ ﻣﯿﮕﻮﯾﻨﺪ ؟!
ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ :
ﻧﻪ ﺑﺪﻥ ﻭﺭﺯﯾﺪﻩ ی ﮔﻮﺭﯾﻞ،
ﻧﻪ ﻗﺪﺭﺕ ﺑﺎﺯﻭی ﺧﺮﺱ،
ﻧﻪ ﺳﺮﻋﺖ ﭘﻠﻨﮓ،
ﻧﻪ ﺧﯿﺰ ﺁﻫﻮ،
ﻧﻪ ﺩﺭﻧﺪﮔﯽ ﮔﺮﮒ،
ﻧﻪ ﺷﮑﻤﺒﺎﺭﮔﯽ ﮐﻔﺘﺎﺭ،
ﻧﻪ ﺣﯿﻠﻪ ﮔﺮﯼ ﺭﻭﺑﺎﻩ
ﻭ ﻧﻪ........
را ندارد.

ﭼﻪ ﭼﯿﺰ ﺳﺒﺐ ﺍﯾﻦ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺑﺮﺍﯼ "ﺷﯿﺮ" ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ ؟!

"ﺷﯿﺮ" ﺭﺍ ﺑﺪﻟﯿﻞ ﺧﺼﺎﯾﺺ ﺭﻓﺘﺎﺭﯼ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﺩ "ﺳﻄﺎﻥ ﺟﻨﮕﻞ" ﻣﯿﮕﻮﯾﻨﺪ، ﺯﯾﺮﺍ :

✔ ﺷﯿﺮ ﺗﺎ ﮔﺮﺳﻨﻪ ﻧﺒﺎﺷﺪ ﺷﮑﺎﺭ ﻧﻤﯿﮑﻨﺪ
‏(ﺩﺭﻧﺪﻩ ﺧﻮ ﻧﯿﺴﺖ)

✔ﺩﺭ ﻭﻗﺖ ﮔﺮﺳﻨﮕﯽ ﺷﮑﺎﺭﯼ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﻧﯿﺎﺯﺵ ﺭﺍ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﻭ ﻧﻪ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﺯ ﻧﯿﺎﺯﺵ
‏(ﻃﻤﺎﻉ ﻧﯿﺴﺖ)

✔ﺩﺭ ﺑﯿﻦ ﺣﯿﻮﺍﻧﺎﺕ ﻗﻮﯾﺘﺮﯾﻦ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺻﯿﺪ ﺍﻧﺘﺤﺎﺏ ﻣﯿﮑﻨﺪ
(ﺿﻌﯿﻒ ﮐﺶ ﻧﯿﺴﺖ)

✔ﺍﺯ ﻣﯿﺎﻥ ﺣﯿﻮﺍﻧﺎﺕ ﻣﺎﺩﻩ ﻫﺎﯼ ﺑﺎﺭ ﺩﺍﺭ ﺭﺍ انتخاﺏ ﻧﻤﯿﮑﻨﺪ
‏(ﺭﺣﻢ و شفقت ﺩﺍﺭﺩ‏)

✔ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺷﮑﺎﺭ ﺍﻭﻝ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﻣﯿﺪﻫﺪ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺗﻐﺬﯾﻪ ﮐﻨﻨﺪ
‏(ﺍﺯ ﺧﻮﺩ ﮔﺬﺷﺘﮕﯽ ﺩﺍﺭﺩ)

✔ﻫﯿﭽﮕﺎﻩ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﻏﺬﺍ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺩﻓﻦ ﻭ ﯾﺎ ﺩﻭﺭ ﺍﺯ ﺩﺳﺘﺮﺱ ﺳﺎﯾﺮ ﺣﯿﻮﺍﻧﺎﺕ ﻧﻤﯿﮕﺬﺍﺭد
(ﺑﻠﻨﺪ ﻧﻈﺮ ﻭ ﺳﻔﺮﻩ ﮔﺬﺍﺭ ﺍﺳﺖ)

✔ﻭ در ﺁﺧﺮ ﺑﻮﻗﺖ ﮐﻬﻮلت ﻭ ﻣﺮﯾﻀﯽ ﺍﺯ ﮔﻠﻪ ﺟﺪﺍ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﺗﺎ ﻣﺰﺍﺣﻢ ﺁﻧﻬﺎ ﻧﺒﺎﺷﺪ

🔱 🔱

Post has shared content
این عکس رو یه ماه پیش سر راه خونه هوا خوب بود ماه هم تقریبا کامل بود گرفتم. آب و آسمون و ماه که با هم یه جا باشند منم با دوربینم اونجا همیشه حاضر هستم. 
خودم که خیلی لذت بردم از وقتی که صرف گرفتن این عکس کردم. کار راحتی نبود. زاویه خوب پیدا نمیشد که هم ماه رو تو کادر داشته باشم و هم خونه ها و آب و همچنین انعکاس عکس خونه ها تو آب. نزدیک ۴۰ دقیقه طول کشید به اضافه نزدیک ۲۰ و ۳۰ تا شات امتحانی تا تونستم یه زاویه مناسب پیدا کنم. از بخت بدم تو اون زاویه ۲ تا خانوم خیلی مسن هم نشسته لب آب. مجبور بودم کنار دستشون سه پایه رو بذارم. ازشون عذر خواهی کردم بخاطر جسارتم که فقط از این زاویه میتونم عکس دلخواه رو بگیرم. خیلی مهربانانه روی نیمکتشون ازم پزیرایی کردن و گفتن بفرما. فقط وقت عکس انداختن خیلی سوال می کردن و حواس منو پرت میکردند از کارم. منم چون جاشونو به من داده بودند روم نمیشد بگم کمی حوصله کنید. به هر ترتیبی بود عکس رو گرفتم. چند تا هم عکس از اونا گرفتم آدرس ایمیل دادند که عکس شونو براشون بفرستم. یکیشون هم دعوتم کرد تعطیلات آخر هفته بعدی برم خونه اش با هم قهوه بخوریم. تو تلفن بعضی از عکس هایی که انداخته بودم نشونشون دادم. خیلی خوششون اومده بود. مثل ایران است خانوم های مسن میگن: ماشاالله پسرم. اینا هم چیز هایی شبیه همین میگفتن. به هلندی میگفتند: "بزنم به تخته" کار هات تمیزه و عالی. "بزنم به تخته" به فارسی یعنی "چشم نخوری ایشاالله". شنبه هفته بعدش با پسرم رفتم خونه اونی که دعوت کرده بود قهوه خوردیم کلی حرف زدیم. تنها بود خیلی وقت بود یک هم صحبت غریبه گیرش نیومده بود از هر دری خیلی حرف زدیم. پسرم هم که فرصت طلب رفت روی پاهاش نشست حسابی حال کرد که یه مادر بزرگ مهربون گیرش اومده. 
عکس رو با نایکون دی ۸۱۰ و لنز ۵۰ میلیمتری نایکون و سه پایه گرفتم. اینجا همون رودخونه است که هفته پیش پسرم رو برده بودم تمرین عکاسی بکنه. حجم عکس رو خیلی پایین آوردم تا حدود ۴۰۰ گیلوبایت. اندازه عکس هم ۱۴۹۸ در ۱۳۰۸ پیکسل گرفتم که بشه احتمالا به عنوان بک گراند مونیتور استفاده بشه.  امیدوارم بتونید بازش کنید. اگه هم باز مشکل بود بگید حجمشو کمتر کنم. تو این عکس فقط انقدر سرم گرم کار های دیگه که یادم رفت وایت بالانس های مختلف رو امتحان کنم که عکس کیفیت اش در حد اکثر کیفیت باشه. ولی اینم بد در نیومده.  اسم رودخونه رو دقیقا نمیدونم. فکر کنم این رودخونه از بلژیک میاد و از هلند رد میشه میره آلمان. حالا اسم دقیقشو میگردم پیدا میکنم تو عکس های بعدی اسم رودخونه رو هم قید میکنم.  تقدیم به همه دوستان گلم 
Photo

Post has attachment
السلام علیک یا امام رضا علیه السلام


PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
این عشق الهی است
45 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded