Post is pinned.Post has attachment
با عرض ادب و احترام خدمت دوستان و همراهان گرامی ضمن خیر مقدم وسپاسگزاری بابت انتخاب انجمن ندای آرامش برای فعالیت هر چه بیشتر آرزومندیم لحظات و روزهای خوب و پرباری را در كنار یکدیگر در این جمع صمیمی داشته باشیم

باتشکر

مدیریت انجمن

آسیب شناس آناتومی بدن و متخصص تغذیه آقای دکتر فرزاد لطفی فرد


Photo

سلام مادرم 85سال داره سه ماه که تو بستر افتاده الان هم دوز قند خونش بالا نمیره سرم قندی میزن کلوگز زدن مارا راهنمای کتید بات
شکر

Post has shared content

Post has attachment
در مورد مکمل گلوتامین چه می دانید؟ چرا بعضی از ورزشکاران یا افرادی که رژیم های غذایی سختی می گیرند حتما این مکمل ورزشی را مصرف می کنند؟ شاید فکر کنید عوارض زیادی برای سلامتی تان داشته باشد ولی فواید آن هم قابل توجه است. با وردنگار همراه باشید.
از: دکتر امیر اشراقی
بر روی لینک زیر کلیک کنید:
http://yon.ir/KN8PP

سلام دوستان من به صحبت کردن با یه روانشناس احتیاج دارم کسی میتونه کمکم کنه خواهش میکنم

Post has attachment
جوان ماندن پوست و تنظیم هورمون ها با این ۶ مواد غذایی
پوست – ما همیشه تلاش می کنیم تا در مورد مواد غذایی سالم درست تصمیم بگیریم. ما معتقدیم که پر کردن شکم با سالاد و غذاهای سالم یک ترفند است، اما معضلاتی مربوط به طعم های دلپذیر برای هر کسی وجود دارد.
بر روی لینک زیر کلیک کنید:
https://goo.gl/e8dSmf

Post has attachment
جراحی بینی مناسب برای بینی استخوانی و گوشتی
در مورد جراحی بینی گوشتی و استخوانی چه می دانید؟ خیلی از افراد قبل از انجام این جراحی پلاستیک به این فکر می کنند که آیا این جراحی مناسب آنها است یا خیر؟.....:
بر روی لینک زیر کلیک کنید:
http://yon.ir/TZWJt

Post has attachment
چه عواملی موجب ایجاد جوش بر روی کشاله ران می شود؟
جوش یا آکنه و عفونت پوست ناشی از وجود باکتری استافیلوکوک اورئوس است. این باکتری در مناطق گرم و مرطوب پوست، به طور معمول بینی، زیر بغل، چروک بین باسن و ران های داخلی رشد می کند. جوش نیز می تواند زیر پوست گسترش یابد. اگر این اتفاق بیافتد، خوشه ها و آبسه های عمیق تر ی را تشکیل می دهند که ممکن است......:
http://yon.ir/mnaLN

Post has attachment
رژیم غذایی، تغذیه مناسب و مکمل برای بازگشت سلامتی دیسک کمر و کاهش درد آن
دیسک کمر و تغذیه آن : همانطور که بیشتر بیماران به خوبی آگاه هستند، تغذیه خوب و رژیم غذایی متعادل، مهمترین عوامل سلامت عمومی هستند.
بر روی لینک زیر کلیک کنید:
http://yon.ir/81UYq

Post has attachment
تلاش حیرت انگیز دونده ژاپنی با پای شکسته برای رسیدن به خط پایان مسابقه دوی امدادی ماراتن
دونده نوجوان شرکت کننده در یک دوی امدادی ماراتن در ژاپن به خاطر روحیه پرتلاش خود تا پای جان و به دلیل اصرار بر سینه خیز رفتن ۷۰۰ متر آخر مسابقه، پس از اینکه به زمین افتاد و پای راستش شکست، مورد تحسین قرار گرفته است. ویدئوی این تلاش حیرت انگیز را در لینک زیر ببینید، هیچ چیز در برابر اراده انسان سخت نیست:
http://yon.ir/mxPKv
Wait while more posts are being loaded