Post is pinned.
Напередодні, Великоновосілківським районним відділом з питань пробації (Донецька область), спільно з персоналом ювенальної поліції Великоновосілківського відділення поліції Волноваського відділу поліції ГУНП в Донецькій області проведено захід «Ні шкідливим звичкам!» з неповнолітніми Великоновосілківської ЗОШ №2, поведінка яких потребує підвищеної уваги.
Захід був спрямований в першу чергу на профілактику шкідливих звичок серед учнівської молоді. Слухачам був запропонований перегляд тематичної кінострічки ЮНІСЕФ «Історія Жеки» з подальшим обговоренням проблеми, проведенням тренінгу щодо вміння правильно відмовлятися від суспільно-негативних дій та відхиляти їх пропозиції.
Даний захід сприяв подальшому підвищенню рівня обізнаності неповнолітніх слухачів щодо негативного впливу шкідливих звичок на організм людини та вмінню сказати цим звичкам «Ні!».
Слід зауважити, що завдяки таким неодноразовим заходам, не один учень даного навчального закладу останнім часом не скоїв правопорушень, не кажучи про злочини.
Персонал органу пробації глибоко впевнений в необхідності пробаційних програм відносно дітей та молоді, тому що саме від них залежить майбутнє України.

Людмила Назаренко,
психолог Великоновосілківського відділу з питань пробації
Wait while more posts are being loaded